Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cos mi się stało z kompem i was nie widziałam... :D

a ja chciałabym mieszkać na wsi bez robaków, ale że to niemożliwe to spróbuję się do nich przyzwyczaić...

a teraz się pochwalę, a co...jadę dziś zamawiać stal na fundamenty....ale mnie radość rozpiera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja równiez dołacze do waszego grona, działka juz jest kupiona, projekt wybrany teraz czeka mnie załatwianie pozwolenia na budowe.

http://www.dobredomy.pl/?id_project=91&infopage=1&lustro=1

Mam tylko nadzieje, ze moj protonek nie zje mnie finansowo :D

pozdrawiam wszystkich zapalenców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komarek.. :oops: ja już wybieram meble...nie mogę się powstrzymać i łazikuję po tych sklepikach....

a pogoda w Toruniu fatalna. Wczoraj wieczorem przeszła potężna burza i dziś wieje i jest zimno....a mój ślubny chciał jechać na działkę karczować krzaczki..... :wink: nie puściłam chłopiny co by go później nie leczyć...zabrałam autko i już... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniechęca go papierologia i bieganie po hurtowniach więc wzięłam to na siebie. Na pewno będą moment zniechęcenia, kłótni. Ale potem położymy się przy kominku z lampką wina w ręce i będziemy dumni, że własnymi rękoma ten dom pobudowaliśmy... :D

ale się rozmarzyłam... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej będe się wkurzać jak już zrobimy fundamenty, że stoimy i nic nie robimy...chcemy w tym roku zrobić tylko fundamenty, a na wiosnę polecieć z murami. Ale tak sobie własnie siedzę w pracy i zastanawiam się czy nie damy jednak rady postawić w tym roku murów i dachu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tego własnie się boję, że może zdążymy postawić mury,a le trzeba jeszcze zrobić więźbę, przykryć dach. Chyba jednak zrobimy tylko fundamenty i na wiosnę resztę. Moi rodzice pobudowali się trzy lata temu. Zaczeli na początku marca, a w sierpniu juz mieszkali. Diabelskie tempo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też raczej bym poczekał do wiosny bo to jednak ryzyko. A jak widać pogoda kiepska. Ja staram sie być optymistką i mam nadzieję, że przez zimę uda sie załatwić te wszystkie pozwolenia, media itd. Choć wiem, ze u nas w gminie to cięzkie przejscia są z tym. Licze, zę zima będzie krótka, wiosna nadejdzie szybko i wszyscy bedziemy mogli ruszyć pełną parą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...