Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

BIK to biuro informacji kredytowej.Rozpisywałam sie szeroko w dziale "prawo i pieniądze", bo przez 30 zł zaległości z 2001r nie mogłam dostać kredytu. Na miejscu w BIK-u okazało się, że żadnych zaległości nie ma. Ale odeszłam od tematu. Ludzie nie urazili mnie w żaden sposób, no może poza niektórymi kierowcami, którym należałoby z miejsca zabrać prawko. Nie podoba mi się miasto, brzydkie, szare, brudne. I ten pośpiech...jeńki, Toruń jest o wiele ładniejszy i spokojniejszy... :lol:

bez urazy :lol: :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

A my dziś mieliśmy wizytkę u architekta-projekt uzgodniony. Teraz czekać na wykonanie-gdzieś tak na początku października będzie gotowy. No i architekt dał nam nadzieję, że jak wszystko dobrze pójdzie to pod choinkę dostaniemy pozwolenie na budowę :D . W styczniu kredycik, no a potem byle do wiosny.

Pozdrawiam-Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grono się powiększa ale bedą gorące dyskusje ja wszyscy zaczniemy się budować na wiosnę.

Jeżeli chodiz o Warszawę to jakby nie było to nasza stolica ale jak widać duzo ludiz z niej ucieka. Ja w centrum nigdy bym nie zamieszkała, dlatego mamy mieszkanie w Piasecznie 15km od centrum. A teraz chcemy zamieszkać ciut dalej. te ciut nie zrobi różnicy bo i tak stoję w korkach kazdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Warszawie studiowałam, potem wróciłam do rodzinnego Olsztyna, na 4 lata, ale rok temu wróciłam do Warszawy - do pracy. Generalnie myślę, że można się przyzwyczaić do mieszkania tutaj, ale domek będę budować 20 km od miasta :) I nie ważne, że dojzad do pracy zajmie trochę dłużej :) Poza tym... na zakup mieszkania w Warszawie mnie po prostu nie stać, ceny są koszmarnie wysokie, a i znaleźć coś przyzwoitgo jest na prawdę ciężko.

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w watku tych wszelkich postów o Warszawie, ze brzydka, ze sie nie podoba, itp jest to forum o budowaniu. Dla mnie Warszawa to najpiekniejsze miasto a np. niepodoba mi sie Włocławek i co ztego?? Mam pisac jaki to Włocławek beee

jak Ci sie nie podoba Warszawa a Torun to Twoja sprawa ale nie pisz o miescie, w którym bywasz przelotem a którego tak na prawde nie znasz.

Moi znajomi przeprowadzili sie na 2 lata do Torunia ( oddelegowanie do pracy) i wiesz co mówili jak przyjezdzali w sobote do wawy? Ze wytrzymac tam nie moga, bo to straszna dziura, małomiasteczkowosc , same negatywy az bylam w szoku jak bardzo źle sie tam czuli. Tak wiec punkt widzenia od siedzenia i co dla kogos piekne dla innego brzydkie. To jest forum o budowanie w 2007 a nie o swoich antypatiach do jakiegos miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Szelma29, spokojnie, nie zaperzaj sie tak :D

Przecież to, że komuś nie podoba sie Warszawa, to nic złego:) Mnóstwo ludzi na przykład mówi, że się im Lublin nie podoba, a mnie sie podoba, stamtąd pochodzę, i co, mam się obrażać? :D Agnieszka pisała o swoich odczuciach z pobytu w Warszawie (nie ma nakzu lubienia Warszawy chyba;)), a nie o wszystkich warszawiakach :D

No i czemu mielibyśmy nie rozmawiać o miastach, to jest grupa dyskusyjna, jak na razie łączą nas wszystkich plany budownicze i myślę, że wymienianie sie poglądami w każdym temacie jest w tym miejscu ok :lol:

A przy okazji, do Torunia jeżdżę służbowo kilka razy w miesiącu (o, dzisiaj na przykład byłam) i też mi sie bardzo podoba. Nawet planowaliśmy tam zamieszkać, ale los nas rzucił w drugą stronę i nie wyszło...

A we Włocławku też mieszkałam jakiś czas, i zdecydowanie mi się nie podoba :wink: Ale mam tam kilku przyjaciół i lubię czasem zajechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szelma, trochę się nie zapędzaj...wiemy, że jest to forum o budowaniu, ale chyba nikomu nie zaszkodzi jak pogadamy o "deperelach". Zawsze powtarzam, że każdy ma swój rozum i jakieś wybór. Nie podoba Ci się np. jakiś program w telewizji, to zmień kanał. Nie podoba Ci się to, co piszą inni, to po prostu nie czytaj. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...