Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sasq

co do elewacji - to zależy ile kasy chcesz wydać na upiększenia

ja zaczynając oglądać też widziałam tylko ładne domy, teraz przeliczam każdy balkon na ilosć dodatkowej powierzchni w domu.

Środek wydaje się przestronny, choś dla mnie to za mała i nieustawna kuchnia, brak (po za spiżarką) pomieszczeń gospod - no ale pewnie walczymy o jak naimniejszy metraż - koszt??

poddasze wydaje się być spoko, zwróć uwagę na wysokość ścian kolankowych - czytaj muratora o poddaszach

archon robi ładne estetycznie projekty - potrafi je sprzedać ale przed kupieniem konkretnego projektu staraj się dowiedzieć jak najwięcej szczegułów (z czego ścianki działowe na poddaszu, itp) aby na adaptację nie wydać tyle co za projekt

 

daggulka

myślę że to jest twoim moralnym obowiązkiem umieścić swój dziennik w forum - an a poważnie to taka wersja na twardzielu - bardziej ci się przyda po latach

Ja obiecałałam sobie że wpisuję każdą złotówkę wydaną na budowę w zwykłym zeszycie, datę złożenia pism itp konkrety, (narazie tak robię)

mam zamiar też założyć album ze zdjęciami (wydrukowanymi)

żebym wiedziała gdzie mogę wbić kołek

znajomi zrobili zdjęcia każdej ze ścian - przed tynkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Ja też tak jak wy zamierzam zacząć budowe wymarzonego domku - Dom w Tamaryszkach 2 z pracowni Archon http://www.archon.pl/index.php?act=12&menu_act=1&sid=m43b12f30b6933

Otrzymaliśmy z przyszłą małżonką pozwolenie na budowe więc etam biegania po urzędach chyba już minął, w kwietniu 2007 zostanie wykonane przyłącze elektryczne a w lipcu zamierzamy zacząć naszą budowę. Teraz szukamy wykonawcy stanu surowego otwartego i tu pojawiają się problemy (zbyt duże ceny wykonania takiego stanu) i dalej szukamy. Chętnie skorzystam z namiarów na dobrą i nie drogą ekipe jeśli macie jakieś namiary to było by super - z góry dziękuje. Budujemy w małopolsce a można by powiedzieć na pograniczu małopolski ze śląskiem - miasteczko Chełmek koło Oświęcimia.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darpil

zastanawiałam się skąd u ciebie takie pokłady pesymizmu

i przeczytałam twój dziennik .....

 

bez komentarza

 

nie wiem ile zainwestowałeś w tą działkę ale rozglądałabym się za inną

w woj mazowieckim gdzie i ja mieszkam jest wiele pięknych miejsc mniej lub bardziej dziewiczych więc w zależności od upodobań i innych uwarunkowań jest co wybrać

Projekt który opisujesz jest z innej beczki niż mój malutki i jestem za bardzo oszołomiona aby cokolwiek komentować

 

mam nadzieję że sprawy obiorą lepszy kierunek czego z serca życzę

wytrwałości

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serrrrdecznie wszystkie gwiazdeczki forumowe i ...panów czywiście też witam :D .

Ja mam dziś dobry humorek od rana....no cóż, piatek , jutro wolne, czego chcieć więcej. Myslałam że się wybyczę za wszystkie czasy, ale mój małż zaplanował nam już sobotę :evil: .....będziemy generalnie sprzątać nasze akwarium 240L....więc nudzić mi się na pewno nie będzie :wink: .

Wczoraj to się dopiero uśmiałam. Wyobraźcie sobie , że z Sądu nie przyszło nam jeszcze wezwanie do działu ksiąg wieczystych coby wpis do księgi zrobić....a tu już przyszedł do płacenia podatek za działkę.....no zgadnijcie :D .....AŻ 5 ZŁ !!!!!! :p :lol: :p

No a tak poza tym, to wczoraj skończyłam 32 latka....jakby to Linda rzekł : "to ty stara d...... jesteś" :D . Czas leci, dzieciaki rosną....moja 13 letnia córa to juz panna z własnym zdaniem na każdy temat.....człowiek sie starzeje :roll: .

Pozdrawiam - Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...