Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

WITAM-MOŻE MI KTOŚ DORADZI -CHCĘ WZIĄC W TYM ROKU/ZE WZGLEDU NA ULGĘ ODSETKOWĄ/KREDYT NA BUDOWĘ DOMU

CO MAM?

DZIAŁKA 800 M WYCENIONA NA 60 TYŚ / Z WODĄ/

MOJE ZAROBKI- 2 TYŚ NETTO /3 OSOBY W RODZINCE/ I MUSZĘ TEN KREDYT WZIĄC TYLKO NA SIBIE

CZY KTOŚ ZNA BANK W KTÓRYM BĘDĘ MIAŁA ZDOLNOŚC KREDYTOWĄ ???? DZIĘKI ZA INFO

I JESZCZE JEDNO PYTANIE W ZWIĄZKU Z ULGA ODSETOWĄ CZY JEST JAKIŚ LIMIT CO DO BRANIA KREDYTU ŻEBY ZAŁAPAĆ SIĘ NA TĄ ULGĘ DZIĘKI

ROBOTĘ CHCIAŁABYM ZACZĄĆ W TYM ROKU JESZCZE /FUNDAMENT/ JAK SIĘ UDA A JAK NIE TO WIOSNA:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aśkaszymon-no to pochwal się projekcikiem....jestem ciekawa . No i w ogóle każdy nie ch się pochwali :) . No bo wiecie- w zasadzie to mam już wybrany, ale nuż widelec da się jeszcze coś ulepszyć ...czasami natchnienie przychodzi znienacka :wink: . Pozdrawiam :D , Dagmara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka...nie no...super domek. Ile zamierzasz przeznaczyć na jego budowę? Ja na moją "Zośkę" mam zamiar wydać max 170 koła, może uda się jeszcze coś odłożyć mieszkając w czasie budowy u moich rodziców :wink: . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox.....dziękuję Ci bardzo, będzie fajnie...musimy się spotkać-cobyśmy wiedzieli kto jest kto :D .

A ja mam dobre , w zasadzie barrrrrdzo dobre wieści......tarraaaaaam.....w piątek za 2 dni jesteśmy umówieni u notariusza i od tej chwili będę pełnoprawnym właścicielem ziemskim :lol: , tzw.cesarokiem (tak się ze mnie znajomi śmieją :D ) . I będę sobie mogła robić wsssszzzzzystko na mojej działce :D ....na razie od wczoraj stoi a właściwie na razie leży drewniany kibel-no bo to najważniejsze :lol: . Tak nauczyłam się pisać : jestem, załatwiłam, moja działka....a przeca ja to wszystko na spółę z moim małżem :wink: ....zupełnie jak w projekcie : "Zośka samośka" :lol: .

Aśka-oto nasza Zośka-będziemy doprojektowywać dwustanowiskowy garaż do niej od strony kotłowni, a tak pozostałe zmiany to tylko ściany z Ytonga zamiast porothermu i na dachu blachodachówka zamiast dachówki.

 

http://www.studioatrium.pl/projekt-domu-GL-293,317,61,opis.html

 

No to pozdrowionka , Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te okna w tej mojej Zośce nie będą takie "tradycyjne" tylko plastiki i bez tych krateczek, bo mi się nie podobają, dach będzie miał pewnie też inny kolorek, ściany zewnętrzne też inny kolorek. A w ogóle to słyszałam, że w projekcie podczas budowy można zmienić 30% różnych rzeczy bez zgłaszania i zmian w projekcie. No to pewnie i inne rzeczy w " praniu" wyjdą do zmian :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox...Ty mnie nie stresuj...jaki gaz :o . Moja działka jest tak umiejscowiona:przy drodze asfaltowej, po prawej mam pana który zaczął budowę w tym roku i robi na razie fundamenty...za nim też ktoś buduje duży dom, po lewej jest taka malutka wysypana czarnym kamieniem dróżka i za nią jest dom na którym stawiają więźbę -moja działka jest między nimi, za nią jest łąka na której nic na razie nie będzie (zrobimy se tam boisko dla dzieciaków :D ). Nie wiem czy to Ci coś powie, ale jeśli znasz teren to może będziesz wiedział. Ale ja o żadnym gazie nic nie wiem :o . A w ogóle to mam git, bo ci budujący panowie podciągnęli kanalizację taaaaaki kawał, tylko będę miała kawałeczek coby sie przyłączyć, pozostałe media w granicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox - a możesz podać mi namiary na tego architekta? To może bym się umówiła z nim już na przyszły tydzień-może by doradził coś odnośnie projektu który chcemy kupić no i w ogóle tak porozmawiać . Byłabym bardzo dźwięczna :) . A powiedz jak to u Ciebie wygladało-w porządku gościu czy miałeś jakieś problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak? Super, ja już znam tego Pana po prawej co ma fundamenty...bardzo w porzadku gościu, pogadał, poradził, ucieszył się z nowych sąsiadów :lol: .A tak to nikogo więcej nie znam, ale pewnie się to zmieni w najbliższym czasie :D . Bardzo chętnie wszystkich z małżem poznamy :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...