Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

No to super, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie :D a kiedy zaczynacie kopać, bo my mamy zacząć dziś... ale na razie nie dodzwoniłam sie do ekipy i nie wiem czy nie "zbłądzili"

 

heh, moja ekipa miała być na budowie w poniedziałek, do dziś jednak nie dojechali... Dziś rano szef mówił, że dziś już będą na pewno, ale wczoraj mówił to samo i przedwczoraj też... Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... :cry:

 

Domek też mam już wytyczony, a na środku działki stoi wieeeelka niebieska rura z wodą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co tam u Was dziewczyny? kupiliśmy strop i kominy...mam nowe zdjęcia, ale wkleję wieczorem... wiecie dlaczego? :wink: bo nie potrafię sama buuu :evil:
Mnie nauczyła wklejać zdjęcia JoShi a oto jej wskazówki-

. Musisz je umieścic na jakimś serwerze. Jeśli wybierzesz fotosik, to nie wiem jak to się robi, ale dochodziły do mnie słuch, że sa jakieś kłopoty. Jesli to będzie inny serwer, to musisz po prostu znać dokładna ścieżkę do tego zdjęcia

2. piszesz [ i m g ] ale bez spacji

3. Wstawiasz adres zdjęcia zaczynający się od http://

4. Zamykasz [ / i m g ]

5. Wciskasz podgląd, który jest poniżej okienka w którym się wpisuje wiadomość. Jeśłi zdjęcie jest widoczne to po zprawie. Jesli nie to trzeba sprawdzić adres.Powodzenia, ja też na poczatku nie umiałam :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...