Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...dziś byłam na budowie ale powiem szczerze nie zrobiłam zdjęć...odjęło mi siły bo chyba pierwszy raz uświadomiłam sobie jak bardzo jestem zależna od tych trzech facetów co to wszystko tam u mnie robią... :-? majster wyrażnie nie lubi jak go pytam kiedy koniec tego a kiedy poczatek tego...nie rozumie że muszę byc gotowa z materiałami na następne etapy no nie? właśnie, ale ja nie pyskuję nawet :o ...to prawda budowa uczy cierpliwości... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul@, może myśli, że go poganiasz?

 

Spróbuj odwrócić sytuację. Z jednej strony jest brzydki bank, który nie chce dać pieniędzy na czas, z drugiej - Twój majster a do jego słów i czynów bank ma się podporzadkować.

 

Podbuduj jego ego. Faceci lubią myśleć, że rządzą całym światem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłam jak sobie radzi na forum "matka-założycielka" wątku. Chyba się buduje, bo ostatnio poszukiwała ludzi do wod-kan.

 

Jeszcze trochę i ktoś założy wątke "Zaczynający budowę w 2008 roku".

 

To dopiero będzie jazda bez trzymanki...

 

PS. Ja już niedługo zaczynam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul@, może myśli, że go poganiasz?

 

Spróbuj odwrócić sytuację. Z jednej strony jest brzydki bank, który nie chce dać pieniędzy na czas, z drugiej - Twój majster a do jego słów i czynów bank ma się podporzadkować.

 

Podbuduj jego ego. Faceci lubią myśleć, że rządzą całym światem.

 

ta.... podbuduj go....daj mu jeść..... zapłać mu za wszystko.....itd..

 

:roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie wczoraj Hanomag wydrążył w ziemi coś co wykonaca nazwał zebraniem humusu. :D Działka zryta jak po wojnie. :cry: Mam teraz dwie kupy czegoś co sam nie wiem na co wykorzystam. Wczoraj to było ciasto, dziś bryły czegoś z czego jakieś dzieci ulepiły sobie stanowisko obronne. Szkoda, że nie umiem ( nie chce mi się?) wstawiać zdjęć. :wink: Na razie załamka. Dwie godziny rycia a efekt znacznie odbiega od moich oczekiwań. Ale to już poniekąd wykonawcy sprawa. Był widział, rzekłbym nawet nadzorował. Mówi, że spoko! :o

Od jutra dalej!!!!!!!!!!!

 

Zatem dołączyłem już na pewno do tej grupy.

Teraz rozumiem tych co mają to za sobą! Chciałbym dogonić coniektórych :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może się nie zapędzę.

semira to już pewnie nie dogonię :D Gratulacje!

Jakie macie pomysły na dachówkę cementową? Jakieś opinie? Euronit, Brass, Roben?

U mnie trzeba czekać 1,5 miesiąca, więc chyba czas wybierać :roll:

my mamy zamówioną roben czarna falista średzka

http://www.roben.pl/upload_module/katalog/dachowki/dsf-midi-czarna.jpgi tez trzeba czekać ale nie ma problemu bo chcemy cały dach deskować i dać pape,więc jak dachówka bedzie we wrzesniu nic sie nie stanie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...