Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najwieksza gafa i/lub przypadki roztargnienia czyli.....


zielonooka

Recommended Posts

NS radośnie śmieje się z własnego dowcipu, którego (chyba) nikt inny nie zrozumiał. Czyż to nie królowa gaf w tym wątku? :wink:

 

Zapomniałem dodac bo wyżej nie odniosłem sie do ciebie tylko bronilem swojej racji ogólnie.

 

Nie zrozumiales a umiesciłeś mnie na piedestale to bardzo dziwne .To ,że czasami moje teksty są nie zrozumiałe wiem bo delikatnie mi sie o tym przypomina.Twój niczym nie przypomina delikatności i na dodatek troszku drwisz nie podpierając sie zadnym faktem.

Czyż to nie królowa gaf w tym wątku?
Jaka jest twoja interpretacja bo po za okresleniem"królowa" nic z twojej wypowiedzi nie wynika a na dodatek moge smiało stwierdzic ,że masz luki w rozumieniu tego watku.Przepraszam za styl ,ktory ci nie odpowiada i na koniec powiem ,że nie musisz nic rozumieć. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

NS, po tylu wyjasnieniach zrozumialem o co chodzi. Moze powinienes napisac, ze masz wpisane w obowiazki poranne bzykanko... I wtedy dopiero tekst Twojej partnerki jest smieszny.

I nie jedz tak po ludziach, ktorzy nie moga zrozumiec, co chciales przekazac. Jak to robisz, w dodatku wysmiewajac sie z konkretnych cech - stajesz sie znow tym NS-em z przeszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS, po tylu wyjasnieniach zrozumialem o co chodzi. Moze powinienes napisac, ze masz wpisane w obowiazki poranne bzykanko... I wtedy dopiero tekst Twojej partnerki jest smieszny.

I nie jedz tak po ludziach, ktorzy nie moga zrozumiec, co chciales przekazac. Jak to robisz, w dodatku wysmiewajac sie z konkretnych cech - stajesz sie znow tym NS-em z przeszlosci.

 

nie przypominaj mi bo to bardzo niegrzeczne i nie na miejscu masz priva .Co ja takiego powiedziałem? Za to ty powiedziales za dużo i za chwile zobaczysz jaki bedzie tego efekt.

Czy ja już nie moge skrytykowac nikogo ?bo zaraz mi sie przypomina jaki to ja kiedys byłem bee.Po mnie można jeździc tak.Odpowiadz mi tu i teraz skoro tak cie to poruszyło .słucham.Mam znowu zamknac usta i patrzec jak ktoś krytykuje mnie a ja jak cicho ciemny udam ,że to nie do mnie. :evil:

 

Moze powinienes napisac, ze masz wpisane w obowiazki poranne bzykanko... I wtedy dopiero tekst Twojej partnerki jest smieszny.

dlaczego mam pisac bzykanko jak całe,życie "strzelam porannego gola".Wytłumacz mi to bo widze ,że bronisz i jeszcze nakrecasz.Od nakrecania sa inni ,którzy doskonale czuja bluesa. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze powinienes napisac, ze masz wpisane w obowiazki poranne strzelanie gola?

Bez złośliwości powiem bo baaardzo cie lubie i ,żeby ten nasz dialog miał jakis sens to przytocze cos twojego.:

Z tej samej serii, co kluczyki: po kradziezy komorki mam takie stresujace podejscie, ze jak nie czuje telefonu w kieszeni, zaczynam sie denerwowac.

I kilka razy zdarzylo mi sie w czasie rozmowy telefonicznej wyczuc "luz" w kieszeni i rzucic do rozmowcy: "chyba znow mi telefon ukradli".

tak to bardzo interesujace i uśmialem sie po pachy :D :D ,kurde to powinna byc najlepsza gafa i przykład roztarginienia.Jak to fajnie opisałes.Chociaż nie zrozumiałem ale usmiałem sie i tak jakos mi sie fajnie zrobiło na duszy jak zaczelem siebie widziec w takiej sytuacji.Rozmawiam z kolegą przez kom.i nagle wkładam reke do kieszeni a tam ni chu chu telefoniku i ten tekst typu:
rzucic do rozmowcy: "chyba znow mi telefon ukradli
powinien być nagrodzony.Nikt nie zwrócil uwagi na niego ja bede pierwszy.I widzisz nie kłamie ,że cie lubie.Kup sobie drugą kom...wtedy to bedą jaja jak bedziesz rozmawial na dwie i włożysz obie ręce do kieszeni :D :wink: :D :wink: Można tak godzinami tylko czy trzeba ,aż tak głośno o tym mówić?

pozdrowionka pa.pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ns... I czego się wściekasz. Powiedziałeś dowcip i nikt nie zrozumiał. Nie dość, że użyłeś żargonu to jeszcze w skrótach... Ludzie Ci mówią, że nie pojęli a ty się wściekasz. Czy to nasza wina, że nie zrozumieliśmy, czy Twoja, że nie umiałeś przekazać ? Ja też nie zrozumiałam, ą im bardziej się wściekasz tym bardziej nie mogę się doszukać niczego zabawnego w tej sytuacji. No przykro mi. Teraz sie możesz na mnie powściekać, ale to nie sprawi, że sytuacja stanie się dla mnie zabawniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez złośliwości powiem bo baaardzo cie lubie i ,żeby ten nasz dialog miał jakis sens to przytocze cos twojego.:

Z tej samej serii, co kluczyki: po kradziezy komorki mam takie stresujace podejscie, ze jak nie czuje telefonu w kieszeni, zaczynam sie denerwowac.

I kilka razy zdarzylo mi sie w czasie rozmowy telefonicznej wyczuc "luz" w kieszeni i rzucic do rozmowcy: "chyba znow mi telefon ukradli".[/quote mmmad]

 

(..)

Jak to fajnie opisałes. Chociaż nie zrozumiałem ale usmiałem sie

 

bez urazy ns - ale to tez jest fajne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz dobra.Nie wściekam sie już tylko czasmi ktoś specjanie chce mnie nakrecic i wtedy sie delikatnie denerwuje.Szybko mi przechodzi zwłaszcza ,że zawsze znajdą sie takie dwie psiapsiuły i wytłumacza po ludzku osooo chodziii.

 

No to teraz powiedzcie Wy moje drogie jak w waszym "damskim"żargonie słowo ....bzykanko,gol poranny można zastąpic???nio???

 

Nie chciałem być niemiły sorki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz dobra.Nie wściekam sie już tylko czasmi ktoś specjanie chce mnie nakrecic i wtedy sie delikatnie denerwuje.

Eeee... Chyba jesteś przewrażliwiony troszkę ;)

 

No to teraz powiedzcie Wy moje drogie jak w waszym "damskim"żargonie słowo ....bzykanko,gol poranny można zastąpic???nio???

No nie przesadzaj. Poranne bzykanko, to każdy rozumie. A Ci co mają czas to nawet bardzo lubią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadki roztargnienia; zgubiłam najpawdopodobniej w pracy ramiaczko od biustonosza :oops: :oops: /a moze na ulicy???/

Jak?

Ano miałam na sobie spodnie i koszulowa w miare luźna bluzkę, pod nią tylko bieliznę.. Musiało sie niezauważalnie /dla mnie/ odpiąć i zsunąć dołem.

:oops: :oops:

Ciekawe, co pomyślał ktos, kto to ew. zauwazył :-? /moment wylotu ramiaczka znaczy/ :D :D :D :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramiączko samo urwało się temu biustonoszu? :o :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja gafa sprzed kilku dni

 

 

Spotkanie koleżanek ......

-a słyszałyście ,że Adamowi urodził sie syn ? ( Adam -moja pierwsza miłość -żonaty -dwie dorosłe córki ) - pyta nas koleżanka

 

-coś Ty ??? -dziwię się głośno - wczoraj widzałam się z Hanią ( żona Adama ) i nic mi nie mówiła ,że urodziła :o

 

- ale Ty głupia jesteś ( to taki nasz pieszczotliwy żargonik :wink: ) - to nie Hania mu tego syna urodziła !!!!

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tych krotkich.

 

Dzień wcześniej mała imprezka.Na drugi dzien do pracuni.Ten tego mało alkoholu domowa pizza i te ketchupy.Noc plus sen....zero dobieranek i gierek miłosnych.Dryndyn sie odezwał ,wstaje ,żeby się upiększyc a tu z sypialni słysze wołanie niczym sykot zranionej żmiji :

Misiu ty jakiś roztargniony jesteś!! a ten tego "g.l "poranny?? gdzie??.

Kilkanaście razy dzwoniłem z pracy czy dżon sie dobrze czuje. :D :lol: :D :lol:

 

NS juz ponad 1000 postow na tym forum napisal , a Wy dalej nie umiecie czytac tego co pisze.

 

A ten tekst to przeciez calkiem prosty jest , trzeba tylko wiedziec ze to NS napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...