Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Millenium


Floyd

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
ja czekam na kredyt w Millenium już od 30 maja i pomimo pozytywnej decyzji kredytowej miałam dostarczyc parę papierków i gdy je juz dostarczyłam bank nadal milczy bi p. analityczka poszła sobie na chorobowe i jak widac jest niezastapiona. Uważam że moja decyzja złożenia dokumentów w tym banku była fatalna. Bank beznadziejny a na infolinii nić nie wiedzą. Nie polecam też opena finanse - beznadziej a żadna pomoc. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kredyt udzielili nam prawie bez problemu - tylko dwa razy zaginęły im dokumenty;

 

2. odmawiając wypłaty transzy w podanej przez nas wysokości zasłaniali się "regulaminem" - mąż nie popuścił i okazało się, że analityk jest niekompetentny i nie zna przepisów - transze wypłacili (po interwencji) od ręki;

 

3. limit dziennych przelewów automatycznie ustawiony na 1zł dziennie - trzeba było osobiście jechać do banku i zmieniać,

 

4. koszmarna obsługa internetowa ( w porównaniu z naszymi wcześniejszymi doświadczeniami z mBankiem);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż przed zaciągnieciem kredytu w banku Millennium. interesuje mnie kontakt z tymi, którzy korzystaja z kredytu oferowanego przez ten bank. jakie są wasze doswiadczenia w tej kwestii, poztywne, czy tez nie??1 :roll:

Jakby tu ten tego...będąc jeszcze agentem PZU SA próbowałem dostać u nich kredyt na "preferencyjnych warunkach" ( w końcu PZU i Millenium to właściwie jedna firma). Z pomocą kierownictwa mojego Inspektoratu uzyskałem kontakt z osoba zajmująćą sie takimi rzeczami. I... wziąłem w PKO BP ze względu na ( Millenium)potwornie zagmatwana procedurę oceny kredytu, czas jego oceny nie wspominając o trudnościach z papierami "jak go już otrzymam".

A wg opini w necie czy ulotek wyglądało to naprawdę bardzo różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja miałem problemy z wypłata ostatniej transzy.Ostatecznie wypłacili po dostarczeniu faktur i zdjęć.Było trochę nerwów,ale wypłacili.Czas oczekiwania na decyzje faktycznie długi.

 

A skąd takie problemy? Możesz napisać coś więcej? Mnie też czeka teraz wypłata ostatniej transzy, za jakiś miesiąc. Do tej pory nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był taki, rzeczoznawca uznał ,że wydałem więcej niż zostało zrobione o bagatela 60000 zł.Napisałem wyjaśnienie ,pokazałem faktury i zdjęcia, razem z opiekunem bankowym wyceniłem robociznę (budowa systemem gospodarczym).Poczekałem aż zakończę kilka rozpoczętych prac na budowie (instalacje,brama,przyłącza) i to wystarczył generalnie opóźnienie wypłaty o 1,5 miesiąca i trochę nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kredyt w Millenium w przez kilka miesięcy (sprzedałem dom).Z załatwianiem nie było problemów (OPEN FINANCE) jedynie kilka problemów przy spłacie kredytu a mianowicie trzeba o wszystko się prosić, najpierw podanie o określenie kwoty zadłużenia (30 PLN) czekanie do dwóch tygodni - po kilku telefonach koazało się że za dwa dni było gotowe. Po wpłacie całej sumy na konto przez bank podane okazało się że to jakieś konto techniczne i należy napisac kolejny wniosek o wcześniejszą spłate kredytu ... ręce opadają. Nikt w banku nie podał nam tych informacji wcześniej.Zaraz po spłacie kredytu byliśmy na wakacjach i niestety jeden dzień był zmarnowany na siedzenie w banku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...