Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PANELE CLASSEN - wątek zbiorczy: opinie, kolory, sposób montażu, uwagi


Gość

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W naszym "przejściowym" mieszkaniu (przeznaczonym do zamieszkania na czas budowy domu i do sprzedania w końcówce budowy) położylismy panele Classen jakiś wzór typu Country, najgorszej klasy ,w cenie poniżej 30 zet. Traktowane bez szacunku, mokrym mopem, pazurami dużego psa itd.

I ku wielkiemu zaskoczeniu wygladają idealnie, tylko w duzym pokoju mąż przypalił w dwóch miejscach zimnymi ogniami na Boże Narodzenie. :lol: Wzór z takimi sękami i plamami jest super, bo brudu nie widać, a teraz nie mam czasu sprzątać, bo zbliża się koniec budowy domku. :D

Natomaist listwy takie z kanałami na kable są beznadziejne, tzn. dokladnie nie same listwy, tylko wciąż odpadają narożniki plastikowe i giną bo wciąga je odkurzacz. :evil:

Może ktoś wie coś o lepszych rozwiązaniach?

W domku na poddaszu też planuję panele Classen, tylko te lepsze AC4, jedynie te listwy mnie nurtują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewniłam się dzięki wszystkim wpisom...."na żywo" przyglądałam się panelom z Classena i Kronopol ...kolorystycznie z obydwu da się wybrać coś ładnego....ale kupię Classen...taki ze strukturalna powierzchnią...absolutnie nie gładkie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobem na wypadajace narożniki jest podklejenie ich od spodu akrylem lub silikonem. Wtedy nie odpadają.

My kupiliśmy panele w Obi. To austriacka produkcja dla sieci Obi. Mąż ukłądał i bardzo jest zadowolony z jakosci i sposobu montazu tych paneli.

 

Jako podkład daliśmy na górze piankę zieloną 2mm. Na dół kupiłam płyty podkładowe Barlinka 5,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak ostatnio również kupiłam classena "klon hartley", tak mnie urzekły że wzięłam na całą górę nowo stawianego domku. Fakturę mają super i wzór bardzo oryginalny.Testowałam je parę dni (rozłozyłam na podłodze w mieszkaniu i myłam, deptałam, brudziłam) są z lekkim połyskiem, ale nic na nich nie widać :D. W obecnym mieszkaniu mam krono, ale mam jednak wrażnie że classen zachowuje się lepiej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...