Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończenie dachu, czy to dużo?


farka

Recommended Posts

Witam

mam już więźbę dachową, teraz trzeba to wszystko obic blachodachówką, zaizolowac, ocieplic, wykonac trzy okna w dachu, wykończyc rynny, fartuchy, etc. Na dachu dwa kominy z cegły klinkierowej. Dach prosty, dwupołaciowy, ok 230 m. Za więźbę zapłaciłem 3 tys. Ile zapłacę w okolicach Warszawy. Fachowiec chce 10 tys za samą robociznę..... Czy to dużo????? Nie jest to firma, więc sam zamawiam towar. Czy potraficie odpowiedziec mi czy cena jest ok. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dom buduje 20 km od Poznania

I za dach o powierzchni 300m2 zapłaciłem

Dachówka Karpiówka

Rynny i opierzenia TYTANCYNK

Okna dachowe szt. 8 + małe okno dachowe zamiast włazu zapłaciłem za całość cieśla + dekarz 17tys zł do tego musiałem jeszcze dokupić gwoździe śruby koszt około 1,8tys

Od piątku pada i w budynku mam sucho i nigdzie mi nie cieknie

Miałem takie oferty gdzie bym musiał zapłacić nawet około 30tys za ta sama robotę.

 

Tylko powiem jedno w tym roku jest jeden wielki bum budowlany i żeby zbić cne to będzie problem fachowcy maja bardzo odległe terminy partacze mogą wejść z dnia nadzień

I pamiętaj o jednym drogo nie zawsze oznacza dobrze.

Trzeba umieć wywarzyć dobra ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Witam

mam już więźbę dachową, teraz trzeba to wszystko obic blachodachówką, zaizolowac, ocieplic, wykonac trzy okna w dachu, wykończyc rynny, fartuchy, etc. Na dachu dwa kominy z cegły klinkierowej. Dach prosty, dwupołaciowy, ok 230 m. Za więźbę zapłaciłem 3 tys. Ile zapłacę w okolicach Warszawy. Fachowiec chce 10 tys za samą robociznę..... Czy to dużo????? Nie jest to firma, więc sam zamawiam towar. Czy potraficie odpowiedziec mi czy cena jest ok. :-?

 

Jesli z izalacja i ociepleniem to te 10tys jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...