Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Madziu jakie kolorki super .... a parapety pod okna jka pasują to super......

Muszę ci powiedzieć że wczoraj podłączyli mi wodę ...nareszcie!!!!!

Powiedz czy ty do wody masz filter i magnetyzer ???/

My mieliśmy bo miałam wodę ze studni wczoraj kazałam to zdemontować a Rafał przyjechał mówi dlaczego jkazałam im zdemontować że miało to zostać ....prawdopodobnie ważne jest to przy reklamacji baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temy dojechaly do nas materace do sypialni 160/200 i dla syna 90/200 i do tego 3 podglowki z aloesem. Materace sa z firmy KOŁO, nazwa jamajca.

 

magpie proszę napisz coś wiecej o tym materacu. Też jestem przed takim wyborem i może trochę mi wyjaśnisz czy jest on miękki, twardy, jaki macie stelaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja na dzień dzisiejszy mam włączoną podłogówkę w łazience i korytarz przed łazienką tak że z trezch sypialni wychodzi się na ciepłą podłogę a dalej nic nie jest włączone w nocy jest mi za ciepło i piec tez na 50 stopni włączone i na ciepłą wodę .Zobaczymy jak przyjdą chłodniejsze dni a wiesz co jak w kominku się napali to zacznę zamykać drzwi do naszej sypialni bo jest w nocy za gorąco .

No a ponieważ mam już wodę robimy inwenteryzację i wszystkie przeglądy i zamierzamy się zameldować co bardzo mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj

mam pytanie odnośnie tych listew styro na łączeniu ścian i sufitów ; przyklejałaś je do scian czy do sufitów czy do tego i do tego - były malowane razem ze ścianami (sufitami) ?

pytam bo się zastanawiam czy po pomalowaniu nie pękniw farba na łączeniu styro z płytą lub ścianą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, ze nie odpisywalam wczesniej ale nie dostalam zadnego powiadomienia na poczte, ze mam nowe wpisy w komentarzach :evil: .

 

Aga - Żona Facia materace sa raczej twarde, a kupilam je pod wplywem opinii forumowiczow o materacach na forum, bo ja nie mialam o tym pojecia.

 

blady00 listwy sa klejone do scian i syfitu i malowane raz farba, farba na pewno nie peknie - sprawdzone :p .

 

KamilaWr plytki z opoczna kupione w sklepie z plytkami, mieli ich sporo ale sa to kolekcje sprzed kilku lat juz nie na topie i dlatego w takiej cenie.

 

moniko35 dzieki, niedlugo beda nowe fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

http://images31.fotosik.pl/68/8e407bbe47505f3dm.jpg

Cześć Magdo,już chyba z piąty raz piszę do Ciebie.Uczę się wklejać zdjęcie i jakoś mi nie wychodzi ,nie ździw się jak przyjdą do Ciebie wiadomości o podobnej treści

Widzę ,że prace idą pełną parą ,to świetnie w końcu się wprowadzicie ,ładne drzwi macie i płotek.A jak tam piesek pewnie urósł?,daj kilka jego fotek no i czekam na zdjęcia domku,to pozdrawiam i sorki jak mi coś nie wyjdzie z tymi zdjęciami.

Wejdź na stronę http://www.nasza-klasa.pl i odszukaj swojej klasy , mnie i Monikę też możesz zobaczyć.Pozdrawiam,pahttp://images31.fotosik.pl/68/8e407bbe47505f3dm.jpg' alt='8e407bbe47505f3dm.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

magpie101 - witaj. Przeczytałam Twój dziennik i jestem pod wrażeniem :)) ale najbardziej pocieszyła mnie fotka salonu przed otynkowaniem i już z położonymi płytkami :)) my jesteśmy na etapie kładzenia elektryki (robimy to sami, co trwa... i trwa...) i nie możemy się doczekać takiego stanu jaki teraz jest u was:)

 

Ale mam pytanko: ze zdjęć wynika, że najpierw kładliście płyty gipsowo kartonowe na sufity, a dopiero potem tynkowaliście. W jaki sposób zabezpieczyliście płyty przed wilgocią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Najpierw kladlismy plyty na sufity, bo tak nam poradzilo kilka osob, ze tynk podtrzyma plyty i nie bedzie tylu pekniec w przyszlosci.

Co do wilgoci to niczym nie zabezpieczalismy plyt, od samego tynkowania az do teraz w domku byly zawsze otwarte (uchylone) okna po kilka sztuk na raz i robilismy przeciagi 24 h na dobe. Z tego co zaowazylam to plyty nie zlapaly wilgoci.

 

Co do elektryki to tez mielismy robic to sami (maz elektryk niepracujacy w zawodzie) ale stwierdzilismy, ze za dlugo by to trwalo i odpuscilismy sobie.

Jak juz bedziecie miec tynki to pojdzie szybko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...