Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...

magpie :D rozumiem Was dobrze z tym dołkiem :roll: My mieszkamy w naszym domku od 24 listopada. Musieliśmy się już wprowadzić ze względu na ... syna i ... zmęczenie materiału (czyli nas). Dziecka prawie nie widywaliśmy co odbijało się na wszystkich. A byliśmy już tak zmęczeni że szok. Najlepsze jest teraz. Do zrobienia jest jeszcze trochę (tzn. salon, kominek, hole pomalować, dokończyć łazienkę), ale teraz już na spokojnie, bez pośpiechu. I wszyscy jesteśmy razem :D

Powodzenia i spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Madziu,głowa do góry :D jesteście tak daleko, myślę że co drugi forumowicz chciałby być tam gdzie Wy ,wprowadzicie się i o wszystkim zapomnisz, a przed nami jeszcze strasznie długa droga a do wiosny daleko :roll: !!

pozdrowienia dana s

ps.na wielkanoc będzie wspaniale kwaituszki ,słonce- uśmiechnij się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja tez juz marze o przeprowadzce, bo prawie sie nie widzimy, a na budowe jezdze kilka razy dzienni i juz mnie to wszystko wykancza. Z drugiej strony chce w miare wszystko powykanczac, bo jak juz zamieszkamy to pewnie nic nie tkniemy przez pierwsze pol roku. Masz moze swoj dziennik?

 

dana1s dzieki za wsparcie! Dopiero jak sie odezwalas to dojrzalam Twoj dziennik, bede na pewno czytac i prosze o wpisy regularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie faktycznie juz kończycie. I kuchnie juz macie :o Bardzo ładna. Fajnie Wam wyszła. Ja bedę mieć całkiem inna ale Wasza mi się podoba bo jest dobrze pomyślana, ciekawa, niebanalna i ładnie wykonana :lol: Doceniam to :lol:

No to bedę obserwować dalsze postępy i wyczekiwać dnia kiedy się wprowadzicie :wink: :lol: Teraz to sie zabieraj do roboty bo ja lubię popędzać i podobno upierdliwa bywam :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plytek to nie widac na nich odbitych psich lap i to jest najwazniejsze. Te salonie maja strukture drzewa, a w kuchni sa w maziaje, dobrze sie je myje - polecam.

 

mayland juz od dzisiaj zabralam sie do roboty - czyli za sprzatanie, mysle ze w ciagu 2 tygodni zamieszkamy, fotki i relacje beda na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta że syn zaangażowany w budowe :D ,u mnie była wojna na pokoje który lewy ,a który prawy ,obecnie spokój a chłopcy dziennie rysują jak sobie je wyobrażają mały(4 lata)chce łóżko piętrowe w kształcie zamku a starszy(7lat) w kształcie promu z lego star wars i co ja z tym pocznę......... :roll: :roll:

Piękną macie kuchnie bardzo podoba mi się kolor frontów,no i układ w 100% przemyślany .Jak w bajce .

Pozdrawiam Dana :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj lutca! a mozesz mi napisac czy telefon w plusie, a internet w iplusie to ta sama firma? wybacz pytanie ale jestem zielona w tym temacie. coprawda dowiadywalam sie o internet w plusie ale maja tam limity przesylu danych i to mnie troche przeraza. za tydzien przeprowadzka, a ja jeszcze nie mam zalatwionego netu :evil: , pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Telefon w plusie i internet w iplus to ta sama firma.

przy modemie( za 1 pln ) na komputer stacjonarny

abonament 60 pln - do 1,8 Mb/s

110 pln - do 7,8 Mb/s

My mamy w tej chwili przesył 1 Mb/s i wystarcza.

Zresztą jeżeli zawiera się umowę na telefon i internet to trzeba negocjować.http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ zresztą sama zobacz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie mieszkam....

Dzisiaj bedzie ostatnia noc na starym, a jutro pierwsza wspolna z rodzinka na nowym :p :p :p !

Jestem wykonczona, codziennie zaraz po pracy jade sprzatac, a wracam okolo 1 w nocy. rano jestem nieprzytomna (w ciagu dnia zreszta tez).

 

moniko, a mozesz napisac mi cos o limitach danych, bo slyszalam, ze jak sie je przekroczy to sa duze doplaty. Czy Ty masz takie doplaty? Bede wdzieczna za odpowiedz, na starym mieszkaniu mam net do soboty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...