Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kastracje.

Nasz Lucek jak sie najeadl jak byl maly to znikal na 2-3 godziny, a Czesiek trzyma sie domu, a w domku nie broi tak jak Lucjan tylko z kolan nie schodzi. Jest grzeczny i boi sie wielu odglosow, zaraz sie kuli bidulek - pewnie ktos mu krzywde zrobil.

 

masz identycznie jak ja! Gązula to istna przylepa, lgnie do człowieka a Klarisia tylko na jedzonka przychodzi on i teraz coraz częściej na noc wraca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jakie fajne zdjątko mojego ulubionego Leosia. Te oczy ma zawsze takie niewinne.

 

Super tam u WAS zrobiło się wookoło domku, te drzewka szybciutko rosną.

 

Magpie Czesław to słodki kociak, ja od ok. 2 miesięcy mam kotka -Kubę i jest o wiele weselej w domu. Nasz kot wychodzi na zewnątrz, tam biega do piasku -tego szarego, gdy stała kuwetka z grysikiem, to jak mu sie podobało to wskakiwał, aż pewnego dzionka była ulewa i zacinał deszcz a grysik napęczniał w kuwetce. Nie kupowałam, bo biega nadal do piachu.

Też jak go wzięłam od sąsiada to był chudzinką. Uwielbia z nami spać. Taki panicz i jest bardzo towarzyski, dzisiaj wszedł po drabince na strych do Miśka, tylko zejść się bał i strasznie mnie wołał, kiedy usłyszał mój głos na dole, jak wróciłam z pracy i krzyczałam do Miśka, który docieplał strych.

 

Uciekam Magpie bo jutro raniutko wstaję. Trzymaj sie cieplutko w te chłodne dni...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Ale zaniedbalam swoje komentarze, ze az wstyd .

 

Nadulko Czesiek zostaje, jest z nami juz prawie 3 msc. i jest bardzo grzeczny.

 

taka ja & taki on czytalam o Waszym kotku, tez fajniutki.

 

Katarina Ols Ty sie nie zastanawiaj tylko zrob sobie prezent pod choinke w postaci kota :).

 

kala67 Czesiek na rybki nie poluje, bo za grzeczny jest ale lucek jak nie bylo mrozu to ciagle "byl na rybach" (smierdzial rybami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trompe I`oeil nasz Czesiek na poczatku panicznie bal sie psow, teraz juz Emila ciagle zaczepia, a do Leoska podchodzi tak na o,5 metra jak on lezy. Leos ma go w nosie, z Luckiem jak byl maly bawili sie fajnie czyli bral go w paszcze i mietolil, potem z Lucka sciekala slina (Lucek lubil to mietolenie) :).

 

DarioAs jestem, jestem tylko jakos mi nie podrodze do moich komentarzy :rolleyes:, no ale Ciebie tez dlugo nie bylo na forum.

 

TomKa juz sie martwilam, gdzie tak dlugo sie podziewalas?

 

Akuś zagladam regularnie na forum tylko od zmian w kwietniu mniej pisze, bo jakos to forum mi nie pasuje, nawet zdjec do dziennika nie chce mi sie wklejac.

 

Renka Grabow witaj w moich progach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo, długo :)

Pochłonął mnie ogród w tym sezonie bez reszty.

Połowę ogrodu przerobiłam, postawiliśmy garaż, powstały nowe rabaty, zrobiliśmy elewację, trochę wakacje, trzy razy szpital...

I tak zleciało.

Ale już jestem :)

 

Widzę, że nie tylko ja wzbogaciłam się o kociaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...