Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Madziu po tak długiej przerwie.

Jeśli chodzi o płytki Emigres dałaś mi namiary i byłam zobaczyć niestety nie było tego odcieniu co chcieliśmy ale weszliśmy do GIANT w Poznaniu i szok tam były firmy GAYA FORES ROBLE w kolorze brąz .Obeznie płytki są już położone wczoraj skonczył kłaść fugę .Jak chcesz mogę przesłać ci na maila zdjęcia są z połyskiem . Co do pieca też mam z PLESZEWA w poniedziałek przywożą mieli dzisiaj ale z bojlerem mieli problem bo my hcemy 140 L.A baterie wannową mam bardzo podobną. A ile będziesz płaciła za pieć możesz to zdradzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko odpowiedz wyslalam na priva.

Kasiu u nas tynkow wyszlo rowne 310 m kw ale jest to bez sufitow. Widze, ze tempo masz strasznie duze, pewnie szybciej sie wprowadzisz niz my :roll: .

Ja juz sie nie spiesze, bo chcielismy mieszkac do wakacji, a teraz jak widze, ze to nie jest realne to odpuscilismy sobie i chcemy sie wprowaedzic na pewno w tym roku. Na nic nie ma czasu, bo w pracy mamy urwanie glowy. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję z ukrycia postępy, gratuluję rosnacego domku i życzę, abyś nie musiała zbyt często rezygnować z tego co Ci się podoba. (Niestety ja muszę coraz częsciej). Ciekawa jestem czy widziałaś w realu piekarnik Whirpool, który wybrałaś? Bardzo mi się podoba, a to zdjęcie jakie można zobaczyć w sklepach internetowych nie daje rzeczywistego obrazu-tak mi sie wydaje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, dziękuję za odpowiedź :D

Zabrałam "pana tynkarza" na wspólne mierzenie tynków iiiiii....

...... i wyszło o 40m2 mniej, czyli 440 a nie 480, troszkę grosza zostalo w mojej kieszeni :lol:

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę Wam mogła pokazać fotki mojego otynkowanego domku :p w tej chwili robią podbitkę.

Ogrzewanie już gotowe, za jakieś 14 dni zamontują piec i 4 grzejniki (w sypialniach i garażu, pozostałe pomieszczenia to podłogówka).

Kupiłam gres polerowany do przedpokoju i kuchni, teraz mam dylemat co zrobić z salonem (pomysłów niby dużo jednak na nic nie mogę się zdecydować :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja tez mam w salonie, kuchni, wiatrolapie, lazience i holu podlogowke ale grzejnikow zakladam wiecej - bedzie 8 sztuk (garaz, 3 sypialnie, lazienka, pom. gospodarcze przy kuchni i 2 w salonie) Boje sie, ze w mrozy sama podlogowka nie uciagnie, bo ja lubie miec ciepelko. Teraz zima w domku w dzien mamy 25 stopni, a noca 21.

 

owmar wydaje mi sie, ze teraz coraz czesciej bede musiala isc na kompromis i rezygnowac z rzeczy upatrzonych ale drogich :roll: .

Co do pieca to nie widzialam go na zywo, zamowilam z katalogu, juz przyjechal ale jeswzcze go nie rozpakowalam (stoi w magazynie u mnie w pracy). A ze wychodza komplikacje przy zamawianiu agd z katalogow to juz sie przekonalam. Dwa tygodnie rozpakowalam moj okap z pyramisa (zdjecia umiescilam w dzienniku) i jak go zobaczylam to az usiadlam z wrazenia taki byl obskurny, zupelnie wygladal inaczej niz w katalogu na jego niekorzysc. Okap juz sprzedalam i kupilam podobny ale z teki - jest sliczny. Jak zrobimy kuchnie to wkleje fotki w przyblizeniu pieca, moze to pomoze Ci podjac decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa(monikaka) dziekuje za odwiedzenie mojego dziennika. zdjecia bede wklejac na biezaco.

 

Kasiu czy Ty pytalas mnie o metraz tynkow wewnetrznych, bo piszesz tez o zewnetrznych. A tak na marginesie ile wyszlo Ci tynkow zewnetrznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, podobnie jak Ty baardzo lubię ciepełko :D i dlatego na mojej podłodze rozłożonych jest blisko 1,5 km rurek :D

Jeśli zaś mówimy o tynkach.. wewnętrznych (i o te pytałam) było 440 m2 natomiast na zewnątrz, po nałożeniu styropianu (15 cm) obliczono mi 210 m2.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne są zamontowane i jak tylko będę na budowie dokładnie je wymierzę (wszelkich pomiarów związanych z tym tematem dokonywali montażyści z pomorskiej fabryki oknien).

pozdrowionka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu z tynkami to u mnie jest tak że Rafał tym sie zajmuje zawodowo i ja sobie głowy tym nie zawracam i nie wiem ile będzie potrzeba wszystko robi sam ,rozumiem że zlecając komuś robotę musicie dokładnie liczyć żeby was nie oszukali . Ja mam dom ocieplony bez tynku ale tynk chyba położymy jeszcze w tym roku. Aha a szambo mam podłączone TYLKO CAŁY CZAS BRAK WODY !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu wysłałam ci zdjęcia płytek na maila. Ponieważ zajmujesz się meblami kuchennymi proszę doradź mi jaki zlew najlepiej kupić kamionkowy czy stalowy.

Oglądałam w Leroy ale wydawały mi sie małe i drogie i czy jest możliwe aby lodówka WHIRPOOL była zabudowana jeśli jest lekko zaokrąglona lekko ..taką mam i nie bardzo chciałabym wymienić ma dwa lata więc prawie nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu! Zgodnie z obietnicą wczoraj zmierzyłam parapety zewnętrzne, które u mnie wystają za elewację 6 cm. Chciałam wrzucić fotki jednak okna są kompletnie oklejone i nic nie widać (wczoraj gruntowali ściany pod tynk).

Jak tylko zdejmą tę "ochronkę" zrobię kilka zdjęć.

Pozdrawiam cieplutko, Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu a u mnie zapomnieli zrobić fundament bloczek mniej do wjazdu i jeszcze trochę to po schodach do garażu byśmy wjeżdżali :cry: :cry: kuliśmy te bloczki ale też wieńca uż nie zmienialiśmy.Tak to jest pierwszy dom dla wroga :x drugi do przyjaciela :-? a trzeci dla siebie :D .

Niesety też mamy kuchy ale co tam ..... i tak mamy piękne domki. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...