Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniko co do cen szaf to sa w porządku, kuchni tez nie masz wycenionej drogo.

Co do zlewu to kup sobie 2 komory tymbardziej, ze nie bedzieswz mieć zmywarki. Jak zrobisz 1 komore, wypluczesz warzywa albo mieso, zostawisz aby obcieklo w zlewie, zaczniesz cos szykowac i przy 1 komorze będziesz musiala isc opłukać rece do lazienki, a tak masz 2 komore i bez problemu. Wiem to z doświadczenia, zawsze mialam 2 komory, a przy ostatnim remoncie kupiłam 1 i przy każdym zmywaniu (i nie tylko) strasznie jestem zla na ten pomysl z jedna komora.

Robiąc kuchnie, przygotuj sobie zawory pod zlewem do zmywarki i obok zlewu zamontuj sobie szafke 60 cm, jak Ci się zachce zmywarki, to wysuniesz szafke, wsuniesz zmywarke i przełożysz front i po kłopocie (a zachce Ci się zmywarki jak Twoje dzieci zaczna przyjmowac w domku znajomych i beedziesz mieć wtedy straszne ilości kubkow i szklanek do mycia-to mowie ja matka nastolatka :roll:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podaje ci ceny:

LOOK COLOR -Sokrates 402,60 zł Brutto, ( szybka do pół )

-Oktavianus 433,10 zł Brutto ( szyba na całości )

- Antonius 359,90 zł Brutto ( łazienkowe )

- Claudius 292,80 zł Brutto ( pełne )

Ościeżnice regulowane :

1-(80-100, 100-120,120-140 ) w cenie 224,48 brutto

2 ( 140-160 , 160-180 , 180-200 ) w cenie 247,66 brutto

3 (200-220, 220-240 , 240-260 ) w cenie 273,28 brutto

4 ( 260-280, 280-300 ) w cenie 301,34 brutto

 

 

No ale na naszą ścianę nośną trzeba zrobić na zamówienie i są proporcjonalnie droższe ja nie robiłąm regulowanej dla tych dwóch drzwi.

 

Osobiście proponuje ci ościeżnice regulowaną soft jest trochę droższa ale też ładniej wykończona:

( 80-90, 90-100 , 100-110 ) 358,68 zł brutto

( 110-120, 120-130, 130-140 ) 383,08 zł brutto

( 140-150, 150-160, 160-170 ) 407,48 zł brutto

 

 

Pozdrawiam [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Magda !!! Prace sie posuwają. Miło popatrzeć. A u mie wczoraj pierwszy raz rozpalony został kominek. Niestety wiele przyjemności w tym nie było musieliśmy wyjść na dwór taki nie miły zapach jest przy pierwszym wypalaniu.No kominek prawie obudowany kamyczek łupek kładzie się na ścianie za tydzień będzie koniec!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć Madziu!!

Widzę, że czas spędzamy na podobnych zajęciach :lol:

Temat drzwi na szczęście mam za sobą :roll: chociaż lekko nie było.

Nie mogę się zdecydować na plytki w salonie (a z powodu ogrzewania podlogowego tylko takie rozwiązanie wchodzi w grę).

W sobotę do mojego domku przyjechały "kibelki" :wink: muszę jeszce wybrać wannę (chociaż każdego dnia podoba mi się co innego). Może wszystko byłoby prostsze gdyby na koncie rosło a nie ubywalo :)

chociaż mężuś mówi: "eee tam jak Ci się podoba zamów, coś się wymyśli"

 

Grunt to optymizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu niestety tak to jest z tymi kosztami zaskakują nas i my siebie samych czasami pofolgujemu kupimy coś drożej a potem patrzymy na czym zaoszczędzić.A potem żałuje że na danym elemencie oszczędzałam - cały czas tak jest ze mną . Ale posuwam się do przodu i moje zadowolenie jest wielkie.W kominku paliliśmy już trzy razy i za każdym razem jeszcze śmierdzi co prawda coraz mniej ale jest troche nieprzyjemny ten zapach. Łazienka jest bardzo wygodna chociaż mała mi się wydawała........................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej Dziewczyny :D

 

Podobnie jak Wy jestem na etapie baaaardzo intensywnych zakupów :roll: i powiem krótko: nie mam już serca do wybierania wzorów, kolorów itd.

 

Jedno co w ostatnim czasie wymyśliłam to, to, że w salonie połączę gres z parkietem i będzie mega oryginalny efekt (tak sobie przynajmniej założyłam :lol: :lol: )

 

Madziu śliiiiiiiczne mebelki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu mebelki sliczne ale ich cena mnie przeraza :roll: . Ale tak mi sie podobaja, ze chocbym miala czekac rok to innych nie chce tylko te! One na zywo sa jeszcze ladniejsze :p .

Dzisiaj sie wkurzylam tym ciaglym przegladaniem katalogow i powiedzialam koniec! Wypisalam wszystkie nazwy plytek, ilosci i jutro rano zamawiam zeby miec w koncu spokoj i nie zmieniac juz decyzji.

Moniko wklej jakies nowe zdjecia w horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dziekuje za pocieszenie, ja sobie tez wmawiam, ze beda ladne i jak je zamontujemy to albo mi sie spodobaja albo sie wsciekne :evil: . A wszystko przez to, ze spodobaly mi sie pol-skone. Nie mialam pojecia o tej firmie dopoki Ty mi nie napisalas. A ty jakie wybralas drzwi?

 

Moniko trzymam sie tego co mi sie spodobalo jesienia, bo ze mna tak jest, ze jak mi cos w oko wpadnie to chocbym przejechala pol Polski i zwiedzila setki sklepow to i tak kupie to co mi sie spodobalo na poczatku. Wiec jak cos mi sie podoba to wiecej nie jezdze z mysle "a moze tam beda ladniejsze", bo szkoda mojego czasu. Gorzej jak nic mi nie wpada w oko to wtedy jest problem.

 

No i musze Wam napisac dziewczyny, ze zmienilam szafki w kuchni z wiszacych na stojace cos w rodzaju kredensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu bardzo mnie ciekawi zmiana w kuchni ja narazie mam część mebli i z powodu końcówki funduszy to ta część gdzie stoi lodówka zostanie nie tknięta .Wiecie siedzę na tym tarasie i ten słup jets udręką , Kasia ty masz zmieniony taras i dobrze bo z tym słupem nie jest dobrze.Madziu czekam za dalszymi zdjęciami .....ja byłąm w tym weekendzie na weselu i aparat zapełniony został skaczącymi parami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...