Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu ogrod to "konik" mojego meza. U nas jeszcze wiele do zrobienia tak jak i u Ciebie :roll: .

Co do polrocznej przerwy to pamietam jak zniknelas z powodu braku netu, potem mialas kilka wpisow od znajomych ale juz jestes i sie ciesze, bo czytam "Nasze poddasze" co wieczor ale sie nie udzielam na pismie, bo zazwyczaj jestem tak zmeczona, ze mam tylko sile na czytanie, na pisanie juz sil brak :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak robię :lol:

 

wszystko przelecę, żeby być w miarę na bieżąco, ale nie wszędzie piszę, bo na to już często czasu brakuje :roll:

a teraz znów będzie jeszcze trudniej..

przy noworodku i małym dziecku to nie wiem, czy wogóle zdążę komputer włączyć :roll:

ale będę miała taką radość w domu...

i już czuję, jak z dnia na dzień rośnie we mnie miłość do następnego dzieciątka i coraz bardziej obdarzam nią Dawidka, bo bardzo się boję, żeby nie czuł się odtrącony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

czekam na zdjęcia z ogródka..

bo bardzo lubię takie fotki :roll: :wink:

 

czasem tak bywa, że coś się namiesza w życiu i plany muszą ulec zmianie :roll:

My już w tamtym roku chcieliśmy wykończyć sypialnię i salon, a nie wiem czy uda sie to nam w tym roku zrobić...

ale zawsze cieszy fakt, że juz coś jest zrobione :wink:

 

na zdjęcia firanek też czekam :wink:

sama jestem na etapie wymieniania na nowe (bo już mi sie znudziły te co mam..) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda !!

Bardzo jestem ciekawa na jakie firanki się zdecydowałaś. Ja jestem jeszcze przed wyborem.Osatnio uzupełniłam trochę kuchnie i mam okap i piec i piekarnik. Bieżace prace zajmuja nam mnóstwo czasu ,drzewo do kominka porąbać. A teraz jak się szybko ciemno robi to ledwo się ruszam usypiam przed kominkiem ledwo do sypialni dochodzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda !!

Bardzo jestem ciekawa na jakie firanki się zdecydowałaś. Ja jestem jeszcze przed wyborem.Osatnio uzupełniłam trochę kuchnie i mam okap i piec i piekarnik. Bieżace prace zajmuja nam mnóstwo czasu ,drzewo do kominka porąbać. A teraz jak się szybko ciemno robi to ledwo się ruszam usypiam przed kominkiem ledwo do sypialni dochodzę.

Pozdrawiam

 

Czesc Moniczko! Co do firanek to napisalam post wyzej. A Tobie powinno sie dostac :evil: , ze jeszcze nie pokazalas zdjec z piecem i okapem. Mam nadzieje, ze sie poprawisz :p .

Czy Ty tez w swoim irysku czujesz sie tak jak my tzn. my sie czujemy jak bysmy byli wiecznie na wczasach mieszkajac w naszym domku (a mieszkamy juz 9 msc.). Najchetniej bysmy nie jezdzili do pracy, a zakupy robili raz w miesiacu tak nam tu dobrze, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!

 

jak czytam w dzienniku, ze narazie tego nie uda Wam się zrobić i tego i wdzę :cry: to jakbym czytałam o sobie.

Mi też żal, że nie mam już powykanczane...... ale po przemysleniu zdałam sobie sprawę, że kazdy drobiazg, który uda mi sie kupić to cieszy niesamowicie.

Podbitkę koeldzy męża robią za grosze, bo gdyby nie oni to byśmy też czekali do wiosny aby sami się tego podjąć.

 

pozdrawiam i czekam na kolejne fociaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
NO Magda rodzina CI się powiększa !!!

Bardzo jestem ciekawa twoich firanek, wiem wiem ja też wrzuce fotki pieca jutro obiecuje. Jeśli chodzi o firanki dalej mam mętlik w głowie. Nie wiele sie u mnie zmieniło a dni sa takie krótkie szybko usypiam i tyle ztego dnia.

Pozdrawiam Monika

 

Moniko i gdzie te obiecane zdjecia pieca :cry: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

 

zajrzałam do Twojego dziennika przypadkowo a tu taka niespodzianka. Mamy takie same drzwi wejściowe i sznaucerki miniaturowe. Domek super.

 

Niech mieszka się Wam ciepło, miło i szczęśliwie

 

Bardzo dziekuje za odwiedziny w dzienniku i zyczenia :p !

Co do drzwi to latem jak sie nagrzeja od slonca w upaly jest klopot z ich zamykaniem :roll: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie bardzo mi się podobają firanki, chociaz najbardziej te u syna. Prosze napisz gdzie kupowałaś te firanki i materiał na zasłonki. Czy ktoś Tobie uszył tak żeby specjalnie wisialy na tych kołach? Opisz mi dokładnie.

 

Aga material kupowalam z metra i w tym sklepie gdzie kupilam od razu mi szyli na podstawie podanych wymiarow. Koleczka sa plastikowe zlote lub srebrne o roznych srednicach, w firankach wyciela pani otwory, obszyla i nabila koleczka. Pierze sie firanke razem z koleczkami. Tylko te koleczka nabijaja cene firanki, bo licza sobie od sztuki, a u mnie wyszlo 16 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...