Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

magpie101

 

My tez nie mamy jeszcze rynien, wiec wiem o czym mówisz. Nie mamy parapetów zewnętrznych, oświetlenia i wielu wielu innych rzeczy. Teraz jak sobie kupie choćby wieszak na ręcznik to się z tego ciesze jak Chińczyk z blaszki :lol: .

Teraz doceniam każdy szczególik który choć by w małym stopniu poprawił urodę domu :) .Pomyśl gdybyś tak miała już wszystko wykończone na Tip Top- nie czułabyś jakiejś pustki?? :) .

Fajne jest mieć cel w życiu....... :)

Często odwiedzają nas byli sąsiedzi z bloku ,którym zabrakło odwagi na to aby pójść na całość i budować swój domek. Oni nam " zazdroszczą" tego co mamy,czyli swobody, braku comiesięcznego czynszu niesionego do spółdzielni :-), kawy na tarasie, braku tupania po suficie, braku dymu papierosowego z klatki schodowej-oj można by wymieniać w nieskończoność.............

Lepiej skromnie a na swoim.

Dużo jeszcze przed nami ,ale jakże dużo już za nami :D

 

trzymaj sie ciepło Magdziu

 

Lucyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Fajny ten pokój gościnno-biurowy :) .Czy mebelki to wenge jasne? :wink: Bo u mnie też są jasne.

My chcielismy w naszym gabinecie postawić jakieś spanko, żeby w razie W było dodatkowe miejsce do spania.Ale niestety, miejsca jest tylko na jeden fotel i taki"stacjonarny" bez funkcji rozkładania.A szkoda... :wink: .

Ale swój gabinet bardzo lubię, jak mam jakąś "papierówkę" albo siedzę przy komputerze, zamykam się ,włączam ulubioną muzykę i nie ma mnie dla nikogo :D .

 

Czasami towarzyszy mi Bruno, a na stałe chomiczrek z którym sobie tez pogadam.A co! :D

 

A Twój kocurek to widzę,że nawet książki lubi czytać :lol: :lol: .Mondra bestia :p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze moje zdjecia znikna z dziennika, bo umieszczam je w fotosiku, a ten zazyczyl sobie oplaty za umieszczane i ogladane zdjec

 

To jakieś nieporozumienie. Fotosik nie będzie naliczać kasy za zamieszczanie i oglądanie zdjęć a jedynie za przekroczenie transferu. Naprawdę trzeba się starać, żeby go przekroczyć a i tak podwojenie transferu kosztuje 1.50 PLN (1 Gb jest za darmi kolejny 1G kosztuje właśnie 1.50). Nez paniki. Wystarczy umieszczać miniaturki i wystarczy tego transferu na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoShi Fotosik napisal do mnie, ze w styczniu przekroczylam limit szesc razy.

1. 9 PLN na miesiąc to nie majątek. Ludzie na większe głupoty wydają znacznie więcej

2. Jeśli pokazywałaś całe zdjęcia zamiast miniaturek to trudno się dziwić. I dla oglądających niewygodnie i Ciebie też to kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio to nie moj irysek, nawet nie wiem gdzie ta miejscowosc jest :p .

Ale mimo wszystko blisko mamy do siebie, teraz gdy juz ochlonelam po budowlanym szalenstwie to serdecznie Cie zapraszam do nas na kawke, bedzie mi bardzo milo poznac Cie na zywo! Ja do Ciebie tez na pewno sie wybiore jak tylko zrobi sie troche cieplej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam!

Reszte obgadamy na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo! Dawno już nie pisałam, ale często tutaj zaglądam. Pięknie sobie mieszkacie. Bardzo podoba mi się Twoja kuchnia. My mieliśmy chwilową przerwę. W grudniu powiększyła się nam rodzina :D Teraz jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do jak najszybszej przeprowadzki. W marcu, jeżeli nie będzie mrozów chcemy ruszyć dalej. Mam do Ciebie dwa pytanka.

1. Jak rozwiązaliście problem prowadnic do bramy garażowej? U nas wejdą one w światło drzwi od pom. gosp. Przeczytałam o tym błędzie w projekcie na forum, ale było już za późno, domek stał :-?

2. Budowaliście z gazobetonu i macie tynki gipsowe o ile dobrze pamiętam. Czy jesteście zadowoleni? Na forum Horyzontu odpisano mi, że cem-wap są lepsze, szczególnie jak się buduje z gazobetonu :-? Ciągle więc nie możemy się zdecydować które tynki wybrać, choć osobiście wolałabym gipsowe, żeby nie bawić się z gładziami.

Pozdrawiam gorąco, Guśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje powiekszenia rodziny :p ! Dziewczynka czy chlopiec?

 

Co do bramy garazowej to u nas jest taka

http://images14.fotosik.pl/98/b4e1f21a337f9c87m.jpg

wiec nie bylo problemu z prowadnicami, od wewnatrz jest skrzynka i w niej roluje sie brama, dziala to tak jak rolety zewnetrzne okienne. Gdybysmy mieli taka o jakiej piszesz to prowadnice zachodzilyby na drzwi i mialabym je na wysokosci glowy :o , bo garaz bardzo zanizylismy i mamy z niego do domu 2 stopnie, wiec brama jest nisko, a drzwi do domu wysoko.

 

Co do tynkow gipsowych to jestem bardzo zadowolona ale mi sie podobaja idelnie gladkie sciany. I nieprawda jest, ze jak sie puknie to odleci kawalek tynku, muzialabym walic chyba mlotkiem. Tynki robilismy maszynowo agregatem w lutym sami, wyschly szybko.Tylko mimo, ze bylo gladko i rowno to przed malowaniem nakladalismy cienko (tzn. malarz) jeszcze taka gotowa gladz z wiaderka, jej doslownie naklada sie na 1-2 minimetry.

Napisz mi prosze czy masz fotki w galerii i ktore to Twoje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Cieszę się z tych tynków. Trochę się nasłuchałam o nich m.in. że są słabe i jeszcze o tym gazobetonie, że zwątpiłam. Od jednej osoby z forum Horyzontu również usłyszałam, że jest zadowolona, a budowała z ytonga. Nie będę się już więc chyba dłużej zastanawiać i umówię się z konkretną firmą na wykonanie.

Co do bramy. Koniecznie muszę takiej poszukać. Nie bardzo odpowiada mi przechodzenie pod poprzeczką przy wchodzeniu do garażu :-? Zresztą firma u której mamy zamówione okna może dostarczyć nam bramę w pasującej okleinie dopiero za 8 tygodni a okna chciałabym montować już na początku marca ( o ile nie będzie mrozów).

Mój irysek w galerii ma numer 30. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła wklejać kolejne zdjęcia z naszych postępów, chociaż widząc kurs franka boję się iść do banku po kolejną transzę :cry:

Pozdrawiam, Guśka.

P.S. W grudniu urodziłam córeczkę, ale mam już 2 i pół rocznego urwisa, także muszę jak najszybciej wygospodarować na działce miejsce na plac zabaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W grudniu urodziłam córeczkę, ale mam już 2 i pół rocznego urwisa, także muszę jak najszybciej wygospodarować na działce miejsce na plac zabaw :D

 

mamy dzieciątka w podobnym wieku, i też mam pierwszego chłopca, co ma 2 i pół roczku, a z końca września dziewczynkę :lol: :lol: :lol:

 

i tez juz myślę, gdzie tu piaskownicę, itd na wiosnę robić...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...