Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

przeczytałem u Maciejowej Kaśki, że Ci mąż ogród aranżuje i przylazłem zobaczyć. A tu nie dośc, że większości zdjęć w ogóle nie ma (rozumiem, że to wynik zbiorowej paranoi - weźcie Wy się baby puknijcie) to jeszcze ogrodu niet. Idę szukać dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbiorowa paranoja mnie nie dopadla na szczescie :p , tylko fotosik sobie pogrywa :evil: . Pierwsze 2 strony w dzienniku juz zdjecia umiescilam na nowo, a do pozostalych nie moge sie zabrac ale w tym tygodniu sie postaram i powklejam fotki.

Co do ogrodu to mamy 2800 m i mimo, ze poprzednie lato moj slubny codziennie po pracy do wieczora grzebal w ogrodzie to efektow malo co widac. Robi kawalkami, wylal betonem dwa oczka wodne, w ktorych nie bedzie pieknie tylko tak jak w dzikim stawie, ma byc duzo traw dookola i samo rosnac. Jak sie ociepli i zazieleni to zrobie zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż walczy w ogrodzie??? :o

 

noooo i ja mu sie nie wtracam, bo nie cierpie grzebac w ziemi, moge caly dzien sprzatac dom niz np. 2 godziny przy ziemi robic.

W zeszlym roku jak mu kupilam kilka roslin to sie obrazil na mnie, ze mu sie wpierdzielam i burze jego koncepcje :roll: , on ma reke do zieleni, latem od 14 do 21-22 w ziemi grzebal i wokol domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś to szczególnie chętnie bym swojego chłopa wymieniła...

na cokolwiek innego :roll: :evil: :evil:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Aniu moj mi duzo pomoze ale musze go podejsc sposobem :wink: , (16 lat pracy). Jesli bym mu cos kazala, bo ma zrobic to by puscil focha i sama musialabym robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałam pokasować, bo tam rodzina zagląda do mnie..

Wam się mogę wyżalić i zrozumiecie..

a oni i tak zawsze będa za nim i jeszcze byłby problem, że się żalę :roll:

wiesz, jak jest...

 

 

ale trochę połaziłam to tu to tam i juz mi lepiej..

Wasze dzienniki i Wy..

osłoda dla zbolałej duszy 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu :D Widzę ,że połknęłaś bakcyla szydełkowego :wink: ja mam fioła- firanki, narzuty,ozdoby choinkowe a teraz zabieram wielkanocne duperele koszyczki, kurki,pisanki proste ale wyglądają bajkowo.

Zawsze jak mam doła to zaglądam do Ciebie masz tak czysciutko i cieplutko bardzo ładny domek!!!! Pozdrowionka Dana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu :D Widzę ,że połknęłaś bakcyla szydełkowego :wink: ja mam fioła- firanki, narzuty,ozdoby choinkowe a teraz zabieram wielkanocne duperele koszyczki, kurki,pisanki proste ale wyglądają bajkowo.

Zawsze jak mam doła to zaglądam do Ciebie masz tak czysciutko i cieplutko bardzo ładny domek!!!! Pozdrowionka Dana

 

No tak :p polknelam bakcyla tylko uwazam zeby nie przesadzic z tymi ozdobami. Ty mozesz miec ich duzo, bo u Ciebie bedzie duzo staroci i inny styl domku. Juz nie moge doczekac sie u Ciebie efektu koncowego :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych komentarzy domyslilam sie co pisalas troszke i tez glos zabralam.

 

wiem, rady pomogły 8)

oby już było tak dobrze, jak jest teraz.... :roll: :p :p

 

Jak nie zmiekniesz i slubnemu nie popuscisz to bedzie dobrze :wink: !

 

nie mięknę..

nawet termosu do pracy nie myję..

powiedziałam mu, że jak mi go do kuchni nie przyniesie do mycia, to ja mu po rzeczach za nim grzebać nie będę :roll:

 

i sam se wyciąga rano i myje... 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...