Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no coś Ty... to tylko roślinki a co ja bym zrobiła z 4 dzieci i kredytem na 30 lat? ;) :lol:

trzeba w zyciu umieć wybaczać ;)

 

:p :p :p

 

U nas to ja jestem taka "zdolna", ze wyrwe cos, bo nie widzialam albo myslalam, ze to chwast, a maz sie wscieka :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie masz zagospodarowany teren przed domem. Ścieżki ,roslinki i to słońce- aż pachnie odpoczynkiem... :roll:

Słoneczniki tez cudne :D ja w tym roku spóźniłam się z ich siewem czego bardzo załuję ale za to dla odmiany pod siatkę wyrosła mi kukurydza ozdobna, tzn ta z kolorowymi kolbami :) mam nadzieję że zaowocuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj magpie101

poogladałam Twoje nowe fotki. Podobają mi się te ścieżki z kostki, bardzo fajnie sie prezentują !!! Słoneczniki sa poprostu rewelacja....juz sobie je wyobrażam pod moim drewnianym domkiem :lol: :lol: :lol:

O oczkach wodnych nie wspomne..zrobione z rozmachem i z dobrym gustem!!

Wszystko prezentuje się genialnie :o widac,że masz zmysł kobieto :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sloneczniki posadzilismy w ostatniej chwili dlatego sa jeszcze takie niskie, inni maja juz dwa razy takie.

Ale cos marne mam pomidory, wszystkie zielone i malutkie czernieja, pewnie za duzo deszczu.

 

Dzisiaj maz byl na koncu dzielki i zaowazyl, ze padly nam 3 sosenki po ulewach z ostatnich 2 tygodni. Jeszcze dzisiaj staly w wodzie i gnija po prostu.

 

A ja dzisiaj o 8 rano zawiozlam do pobliskiego miasteczka psa do fryzjera i mialam godzine czasu i byl akurat targ, wiec na poprawe humoru kupilam sobie 2 drzewka-krzaczki ozdobne o nazwie wisnia............ jakastam :oops: (nie pamietam nazwy), nie owocuje, caly rok sa zielone i rosna do 3 m wysokosci jako krzak albo jak sie obrywa galezie to wyrasta duzy pien, a na nim kula (pani takie duze wystrzyzone miala tez na sprzedaz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosze Ci tego ogrodu i tego, że możesz kupowac i sadzic roślinki!!!

tez sie nie moge doczekać u siebie tego etapu !!

 

Juz niedlugo bedziesz u siebie sadzic, ogrod to skarbonka bez dna i ciagle jest cos do zrobienia.

Na pocieszenie pomysl sobie jaki bedziesz miec piekny dom z bala, juz widze te sloneczniki przy tych dechach, u mnie nigdy taki klimat nie powstanie :roll: , wiec staramy sie uzyskac wiejski klimacik za pomoca ogrodu, chcemy zeby wszystko roslo bez przycinania w ladne rowne kule drzew np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie101... :D tuż po oglądnięciu Twoich ścieżek sprawdziłam u nas w sklepie taką kostę, cena z półki 50 zł /m2. Naprawdę bardzo mi się podobają i pasowałyby do naszego domu. W ogóle sam pomysł układania bardzo mi się podoba i to, że rzeczywiście można zrobić to samemu :o :D 8) . Muszę powiercić dziurę w brzuchu Pawełka... hmmm tylko tam miejsca juz trochę brak bo tyle tych dziur :-? :lol:

:o Ale roślinki Ci bujają :o , naprawdę robi się coraz ciekawiej. Widzę u Ciebie Hakurę, Tawułę są też na mojej liście. Polecam Ci jeszcze jedną - Budleja, myślę że będzie ciekawa.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj podziwiałam i podziwiam Te słoneczniki w ogóle rabaty.

Oczka są piękne :wink: ... a kot... to cwaniak... rybki wyżera :lol:

Szkoda tych sosenek i pomidorków :-? Ale moja mama, gdy miałysmy pomidory, a były zielone -duże, to zrywała z krzaka i wkładała do papierowej torebki, nieraz na parapecie i dojrzewały szybko... Tylko, że u ciebie małe czarnieją...

 

Oj sporo pracy widać wkładacie w ten ogród, który pięknieje i pięknieje :wink:

No i Leoś nie polubił budki -domku :D :wink: Dalej spi na tarasie?

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapitalacie moja Droga widzę nieźle na tej działce. Pieknie juz wyglada.

Kurcze z tą folią to Cię rozumię. Gdyby oczka były płytkie to kamyki by ją zakryły ale teraz to juz nie zmienisz. Woda za to jak turkusowa wyglada :lol:

Nad oczkiem to pustynnik ten różówy czy co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapitalacie moja Droga widzę nieźle na tej działce. Pieknie juz wyglada.

Kurcze z tą folią to Cię rozumię. Gdyby oczka były płytkie to kamyki by ją zakryły ale teraz to juz nie zmienisz. Woda za to jak turkusowa wyglada :lol:

Nad oczkiem to pustynnik ten różówy czy co to jest?

 

Mayland zabij mnie ale nie wiem :oops: , ja nazwe znam tylko jak kupuje, a po wsadzeniu roslinki juz nie pamietam :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka_ja & taki_on:) Leos za diabla nie chce wejsc do budy, stoi juz od stycznia i tylko zawadza (niepotrzebnie wydalismy kase :roll: ), wiec moze ktos sie skusi :p .

 

Bogusiu zalegnac na fotelu nie ma czasu, bo ciagle jest cos do zrobienia.

 

Aka ja chodniczkami jestem zachwycona, jutro jade zamowic kostke na wjazd :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...