Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwuś bedziemy Cie wspierac!

W sobote z Pawelkiem wypijcie sobie po kieliszeczku cytrynowki i do boju na rozmowe, na pewno bedzie niemilo i sasiedzi przestana sie klaniac ale musicie to zalatwic, bo nie jestescie instytucja harytatywna :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też podobnego sąsiada.

1,5 roku temu robił dach,pożyczał prąd (ok.2miesiecy),obiecywał się rozliczyć.

Ale jakoś mu tak schodziło(jest za granicą,budowy pilnowali rodzice i oni mieli też pilnować rozliczeń).Jakoś tak dziwnie udawali,że nas nie widzą..Wkurzało mnie to,a mąz na to-szkoda zdrowia,widać jaki to burak,a "dzięki" temu mamy sąsiada za stówkę z głowy na stałe.

 

Aż pewnego razu,jego przyszła (i już teraz ) teściowa mówi do mnie-a moja cóka będzie pani sąsiadką itd.A ja na to-nie chcę takich sąsiadów :lol: A ona zaczęłą drążyć temat, więc w końcu powiedziałam jej dlaczego.I tu chyba teściowa zadziałała :D :D bo....sąsiad kika dni temu się rozliczył hihi :lol: :lol:

 

Ale mamy też inny problem-przez nas robione ogrodzenie przylega do trzech działek w tym również do sąsiada od prądu i jakoś rzaden z nich nie pyta czy dołożyc się do ogrodzenia....I co wy na to..Ja wiem,ze nie muszą ale my, jak tylko z jednej strony zrobił ogrodzenie (jeszcze przed nami) od razu zapłaciliśmy połowe.

Przecież przyjdzie nam mieszkać wiele lat i mysle,ze takie sprawy trzeba od razu jasno,bez niedomówień załatwiac.

 

Ale widać nie wszyscy myslą :wink:

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala67- myślę,że wiedzą :wink:

A jak się nie zapytają, trudno, nie umrę z tego powodu :lol:

Jak dla mnie jest to logiczne-wspólna granica,trzeba ją jakoś zagospodarować,więc zapytam sąsiada ile wynosi połowa kosztów :wink:

A niech tam....zawsze wychodzę z założenia ,że w życiu można stracić coś dużo bardziej cennego niż pieniądze :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu bardzo dziekuje za zyczenia :p !

 

My tez grodzilismy cala dzialke z 4 stron, z jednej jest sasiadka, ktora nam ja sprzedala i tez sie nie dolozyla, a bylam ja pytac o ile moge wyjsc jednym przeslem do przodu, wiec powinna sie spytac czy sie dolozyc ale nic nie powiedziala, a ja nie wolalam.

 

Od kilku dni mam w dzienniku zdjecia kostki, ktore przeszly bez odzewu :evil: :roll: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie, klinkier wygląda świetnie w połączeniu z ciemną fugą.

Nie podobają mi się jasne spoiny nawet w ciemnym klinkierze, choć ponoć dobrze, gdy jest kontrast. A ta ciemna antracytowa spoina jest według mnie najładniejsza i pasuje do wszystkich kolorów cegieł. Nawet do ciemnych brązów i czerwieni.

A kostka granitowa nie może być inna niż piękna. Bo to naturalny kamień i pasuje do każdego stylu (wypowiadam się, choć na stylach to się znam jak kura na pieprzu).

Ślicznie jest, zapraszam do KK, opijemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu bardzo dziekuje za zyczenia :p !

 

My tez grodzilismy cala dzialke z 4 stron, z jednej jest sasiadka, ktora nam ja sprzedala i tez sie nie dolozyla, a bylam ja pytac o ile moge wyjsc jednym przeslem do przodu, wiec powinna sie spytac czy sie dolozyc ale nic nie powiedziala, a ja nie wolalam.

 

Od kilku dni mam w dzienniku zdjecia kostki, ktore przeszly bez odzewu :evil: :roll: :D .

 

Imprezka udana? :D

 

I tak to jest z sąsiadami,ale niestety ich się (najczęsciej) nie wybiera...

 

Madziu, kostkę oczywiście widziałam-ślicznie wygląda. :lol: Do tego jestem w szok,że tak szybko ją ułozyliście.Brawo!!

Ja aktualnie jestem na wyjeździe,na szczęscie wzięłam ze sobą kompa.Ale czasami mój blueconnect taki żółwiowaty jest więc muszę zastosować priorytety :lol: .

A rocznica ślubu to najgłówniejszy priorytet :D :D .

 

Zazdroszczę ci tego zagospodarowania wokół domku...ach kiedy u nas zrobi się porządek....Ja teraz w sanatorii :lol: ,małż wyjechany służbowo...i robota stoi.... :( :( W kolejce pierwszy jest taras.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogbog, bardzo rozsądne co napisałaś. 8) Nasz sąsiad raczej nie kwapi się również do dokładki, a gorzej bo uważa iż ma farta że jedną stronę ma z głowy :o :o :o :o

 

Nasi chyba też tak myślą...... :lol:

Ale dzięki temu wiem z kim mam do czynienia i sasiedztwo będzie na zasadzie-dzień dobry itp....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...