Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam przyszłam sie przywitać :D :D

czytałam wątek o twoich pierniczkach i wczoraj postanowiłam je zrobić ,a pomagały mi w tym moje córcie ,i teraz sobie ciasto leżakuje aż do grudnia ,jestem ciekawa jakie bedą w smaku te pierniczka ,ale ciasto wyszło super!!! i ten zapach unoszący sie w całej kuchni :D :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przyszłam sie przywitać :D :D

czytałam wątek o twoich pierniczkach i wczoraj postanowiłam je zrobić ,a pomagały mi w tym moje córcie ,i teraz sobie ciasto leżakuje aż do grudnia ,jestem ciekawa jakie bedą w smaku te pierniczka ,ale ciasto wyszło super!!! i ten zapach unoszący sie w całej kuchni :D :D pozdrawiam

 

 

Czesc jessi :p !

Pierniczki w smaku sa pyszne, w zeszlym roku syn do swiat spora czesc mi wyjadl :lol: .

Fajnie, ze wpadlas do mnie, ja u Ciebie bywam regularnie w dzienniku (w komentach tez czasami) ale tak cichutko :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziweczynki u nas wszystko po staremu, szaro, buro i ponuro, ogolnie do d.......

Rano wyjezdzam, wieczorem wracam, w domu nic nie przybylo, ciagle kasy malo i pelno niespodziewanych wydatkow :roll: . Zaplace jedno ubezpieczenie, za dwa tygodnie konczy sie kolejne i tak w kolko :roll: .

Ale swieta ida, ciasto piernikowe zarobione, bedziemy miec zywa choinke. W zeszlym roku byla zywa ale tak leciala, ze przed sylwestrem juz ja wyrzucilismy. W tym roku dlatego chcialam sztuczna aby do lutego postala, bo tak lubie ale maz sie uparl na zywa, wiec niech ma - szczegol, ze sylwester znowu juz bez drzewka bedzie.

Wigilia i cale swieta u nas z rodzinka, wiec troche przygotowan mnie czeka i wydatkow tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przyszłam sie przywitać :D :D

czytałam wątek o twoich pierniczkach i wczoraj postanowiłam je zrobić ,a pomagały mi w tym moje córcie ,i teraz sobie ciasto leżakuje aż do grudnia ,jestem ciekawa jakie bedą w smaku te pierniczka ,ale ciasto wyszło super!!! i ten zapach unoszący sie w całej kuchni :D :D pozdrawiam

 

 

Czesc jessi :p !

Pierniczki w smaku sa pyszne, w zeszlym roku syn do swiat spora czesc mi wyjadl :lol: .

Fajnie, ze wpadlas do mnie, ja u Ciebie bywam regularnie w dzienniku (w komentach tez czasami) ale tak cichutko :wink: !

 

moje córe też lubią pierniczki ,co roku piekę a w tym roku wypróbowałam twój przepis :wink: :lol:

to cieszę sie ze zaglądasz do mnie :wink: :lol: ,i możne kiedyś odważysz sie "ujawnić" :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie101, po zmianie avatara ja Cię poznac nie mogę :cry:

 

Któż Cię tak urządził?

 

:lol: w avatarze sa usteczka jak zwykle ale troche inne - adekwatne do nastroju :-? .

 

Moj maz ma dzisiaj urodziny 37 lat, prezent dostal juz tydzien temu, teraz szykuje obiado-kolacje, ja zrobie jakiegos drinka i moze dobry humor mi powroci :wink: .[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Przyznam, że i ja pomyślałam, że to dżem na ustach :o

Magpie, wiem, o czym piszesz, wydatki itp. dlatego ja zaczynam już w listopadzie zbierać jak chomik to i owo, kupować po cichu prezenty :wink: Aby tak nie odczuć na raz tych wydatków -co nie zonacza, że w porfelu nie ubędzie :-? :wink:

Wiem cos o choince -uwielbiam wręcz, gdy się świeci i te bombki na niej, 3 lata temu miałam żywą - do Sylwestra nie dotrwała a codziennie odkurzałam igły -stała daleko od kaloryfera i nie nacieszyłam się nią.

Dwa lata temu sztuczną zakupilismy i... mogę się nią w końcu nacieszyć. :wink: Kupuję zapach leśny -świerkowy i zapach też jest :D

Jak mąz chce żywą -niech ma :wink:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - dla męża -spóźnione, ale szczere :wink:

Tort pewnie był itp. :wink:

Ja też ma nieraz dzionki do d... -głowa do góry, gdyby nie takie dni, życie byłoby zbyt kolorowe :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP dzieki :p !

 

Czesc jessi :wink: !

 

 

taka_ja & taki_on:) caly czas jeszcze mysla nad ta choinka, bo jesli zywa to zaraz po swietach trzeba wystawic tymbardziej, ze w domu u nas 25 stopni to norma.

 

amalfi wstalam, wstalam :lol: , przycisnal ale pizame, bo koszul u mnie brak. Nie mialam czasu zajrzec do wszystkich watkow, bo ciagle cos w pracy tzn. ktos , bo klienci byli.

Po drinku wypilismy, maz zrobil pyszne tortille, obejrzelismy film z synem, nasze futro dostalo ucho z okazji urodzin i po wieczorze.

 

mayland, kawika postaram sie zmienic, tylko te obecna jakos mi tak do mojego nastroju pasuja :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...