Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

Emilus to sznaucer miniatura, jedyna wada - trzeba co 2 msc zawozic go do fryzjerz, koszt strzyzenia, kapania, pazurkow to 7O zl u nas. Obciety musi byc to wtedy latwo czysci sie mu lapki. Moj ma kolor pieprz+sol, one maja max 35 cm wysokosci i waza 8-9 kg.

 

chcę pieska kupić na wiosnę więc decyzja musi niedługa zapaść. :wink:

 

Tylko wiesz, ze pies to kolejne dziecki z ta roznica, ze dziecko po kilku latach samo sie ubierze i naje, a z psem jak z dzieckiem przez 15 lat trzeba sie obchodzic, a ta rasa strasznie przywiazuje sie do czlowieka, on za mna to by w ogien poszedl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko wiesz, ze pies to kolejne dziecki z ta roznica, ze dziecko po kilku latach samo sie ubierze i naje, a z psem jak z dzieckiem przez 15 lat trzeba sie obchodzic, a ta rasa strasznie przywiazuje sie do czlowieka, on za mna to by w ogien poszedl!

 

u nas prawie cały czas ktoś w domu jest, mam nadzieję, ze piesek by się z nami nie męczył.

Ja kiedys chciałm miec psa ale nigdy nie było warunków, teraz moja córka mówi o psie odkąd sie wprowadziliśmy. Chciałbym, zeby jej marzenie mogło sie spełnic :wink:

Magpie ale zostaje czasem sam? Nie rabani wtedy i nie "płacze" ? Moje maluchy mówią, że chca psa "niepłaczącego"- sąsiedzi maja takiego, który czasami "wyje" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, ze pies to kolejne dziecki z ta roznica, ze dziecko po kilku latach samo sie ubierze i naje, a z psem jak z dzieckiem przez 15 lat trzeba sie obchodzic, a ta rasa strasznie przywiazuje sie do czlowieka, on za mna to by w ogien poszedl!

 

u nas prawie cały czas ktoś w domu jest, mam nadzieję, ze piesek by się z nami nie męczył.

Ja kiedys chciałm miec psa ale nigdy nie było warunków, teraz moja córka mówi o psie odkąd sie wprowadziliśmy. Chciałbym, zeby jej marzenie mogło sie spełnic :wink:

Magpie ale zostaje czasem sam? Nie rabani wtedy i nie "płacze" ? Moje maluchy mówią, że chca psa "niepłaczącego"- sąsiedzi maja takiego, który czasami "wyje" :-?

 

Moj jest sam od 9 do 15 codziennie i spi sobie. Najgorzej jak rok byl z kims w domu non stop to pozniej ciezko bylo mu sie przestawic i troche wyl przez kilka dni ale pozniej sie przyzwyczail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z naszym pseudo..sznaucerem jeździmy do fryzjera co 4 miesiące, troche pozwalamy mu zarosnąć :wink:

ale kłaków nie gubi i z tego sie bardzo cieszę :D

 

Ja mojemu nie moge pozwolic zarosnac, bo podworko jeszcze nie zrobione i im dluzsze ma klaki tym gorzej sie go czysci :evil: .

Od roku mam patent na czyszczenie lap - najpierw wycieram w papierowe reczniki, ktore fajnie chlona wilgoc, a potem szczotkuje z piachu.

 

aneta-we dodam, ze te pieski musza byc w domu, do budy absolutnie sie nie nadaj, bo ciagle im zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta-we dodam, ze te pieski musza byc w domu, do budy absolutnie sie nie nadaj, bo ciagle im zimno.

 

powoli przyzwyczajam się do myśli psa w domu :wink:

A już jak kłaków nie ma a ona taki cudny jest to niech będzie w domu :wink: :D

 

Wiecej niz dzieciaki nie nabrudzi, a naprawde jest slodki. Tylko my mamy psa i kazdy krzak jest podsikany, nawet jak juz nie ma czym to i tak podsikuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta-we dodam, ze te pieski musza byc w domu, do budy absolutnie sie nie nadaj, bo ciagle im zimno.

 

powoli przyzwyczajam się do myśli psa w domu :wink:

A już jak kłaków nie ma a ona taki cudny jest to niech będzie w domu :wink: :D

 

Wiecej niz dzieciaki nie nabrudzi, a naprawde jest slodki. Tylko my mamy psa i kazdy krzak jest podsikany, nawet jak juz nie ma czym to i tak podsikuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej niz dzieciaki nie nabrudzi, a naprawde jest slodki. Tylko my mamy psa i kazdy krzak jest podsikany, nawet jak juz nie ma czym to i tak podsikuje :evil:

 

na razie przed domem nie mam nic oprócz piachu :wink:

Za domem "dzika" przyroda: brzozy i sosny i chciałabym, zeby tak zostało :wink:

Póki co nie bedzie mi przeszkadzam posikiwanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed fryzjerem to nic nie robie, bo tam ma opcje full - kapiel, szczotkowanie, trymowanie, pazury, uszy, odzywke :p .

 

My naszego kupilismy we Wroclawiu u pana, ktorego 6 letnia suczka miala dopiero II miot, wiec nie lecial na ilosc tylko jakosc. Nasz ma papiery i jest ladny ale nie wystawialam go, bo ja jestem przeciwna takim wystawa.

Teraz ma troche nadwagi od roku ale ma juz 8 lat i wolno mu.

Ja zanim go kupilam to mase telefonow wykonalam, pan ktory mi go sprzedal potem jeszcze kilka msc sie nim interesowal czy nie robie mu krzywdy, nawet zdjecia mu wysylalam Emilka. Do tego pana dzien przed naszym przyjazdem przyjechal facet z dziecmi z plikiem kasy ale mu nie sprzedal, bo stwierdzil, ze po rozmowie z nim pies nie bedzie miec u nich dobrze.

Moj maz jak poszlismy do pana z synem i siostra czekal w samochodzie i jak wrocilismy z psem to zapytal "ku............ czy wy mercedesa kupowaliscie czy psa?" :evil: , bo nas nie bylo prawie 3 godziny tak nas wypytywal i instrulowal ten pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

nieźle :D

 

 

my naszego kupiliśmy na giełdzie...

dlatego nic nie mówię na ten temat, bo to moja wina :roll:

u nas cały wypas bez kąpieli to koszt 80 zł, nie wiem ile z kąpielą bo nawet nigdy o tym nie pomyślałam, żeby go tam wykąpać :roll:

jakoś tak automatycznie robiłam to od początku w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu twojego domu jestem pod wielkim wrażeniem. Czy mogłabyś udzielić mi informacji gdzie są dostępne do kupienia takie piękne firanki do salonu i kuchni? :wink:

 

Firanki kupowane w Sycowie, te w kuchni to zazdroski z metra, a w salonie to kresz ecru mocno umarszczony i obszyty ozdobna gipiura. Na 1 m karnisz trzeba kupic 3 metry kreszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam suczkę pieprz-sól niestety od 2 lat nie widzi (ma 5 lat) ale to wina naszych polskich pseudohodowców krzyżujących chore psy.

 

krew mnie zalewa jak słysze takie historie! :evil:

ja sama kupiłam seterke z takiej hodowli, świadomie wzięłam ja taka mizerną i schorowanąa ,bo jakbym tego nie zrobiła jej dorosdni braciszkowie na moich oczach w metalowej kaltce by ja zmarnowali :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...