Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziu a Ty wiesz kochana, ze twój torcik z mięsa mielonego i po raz -sty zrobiła wczoraj na imprezce imeninowej mojej córci furore?????

jesteś niesamowita kuchareczką....szybko i smacznie!!!!! dziękuję :wink:

 

Jaki torcik z mięsa mielonego? Sama bym zrobiła, poproszę o przepis :wink:

 

to proszę Cię zaglądnij na 2 stronę mego dzienniczka :wink:

 

niewiem czemu cały czas miałam w głowei, ze to magpie przepis, moze też robiła?Jednak przepiski jest chyba Teski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.. badzo się cieszę, że znalazłam Pani dziennik My z mężem jesteśmy na etapie szukania projektu.. i szczerze mówiąc odkąd znaleźliśmy IRYSA żaden inny nam się nie podoba :)tylko własnie jest mały problem.. bo z tego co wiemy z planu zagospodarowania dla naszej działki to kąt nachylenia dachu IRYSA jest za mały ale mam nadzieje że jakoś da się to obejsć.. bo na poczatku tego dziennika wyczytałam że też mieliście taki problem.. Jezeli wszystko pójdzie po naszej myśli to chętnie skorzystam z Pani doświadczenia Pozdrawiam cieplutko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.. badzo się cieszę, że znalazłam Pani dziennik My z mężem jesteśmy na etapie szukania projektu.. i szczerze mówiąc odkąd znaleźliśmy IRYSA żaden inny nam się nie podoba :)tylko własnie jest mały problem.. bo z tego co wiemy z planu zagospodarowania dla naszej działki to kąt nachylenia dachu IRYSA jest za mały ale mam nadzieje że jakoś da się to obejsć.. bo na poczatku tego dziennika wyczytałam że też mieliście taki problem.. Jezeli wszystko pójdzie po naszej myśli to chętnie skorzystam z Pani doświadczenia Pozdrawiam cieplutko :)

 

Witam :) !

U nas architekt nam zalatwial pozwolenie na budowe, wymagany kat dachu to 35 stopni. Architekt przyjechal do nas i zrobil fotki okolocznych domow z plaskimi dachami i napisal pismo, ze nasz dom zgra sie z otoczeniem, bo tez dach jest prawie plaski :) .

My kupujac dzialke projektu szukac nie musielismy, bo rok wczesniej ogladajac katalog z nudow z projektami stwierdzilismy, ze irys spelnia nasze oczekiwania i jesli kiedys bysmy sie budowali to tylko ten i zaden inny. Dlatego po kupnie dzialki mielismy ulatwione zadanie, bo projekt byl juz wybrany.

Teraz gdybym budowala ponownie to tez irysa - jest w nim duzo przestrzeni, najwazniejsze, ze salon ma 40 m kw i jest wysoki. Jedynie zaluje, ze nie zrobilam okna w garazu i garaz mogl byc o 0,5 metra szerszy. Jesli zaparkuje w nim auto to ciezko jest sie przecisnac z rowerem czy motorem.

No i zrezygnowalabym z wykuszu w dachu od tylu domu, zadna to ozdoba, nie ma tam rynny i woda nie skapuje tak jak powinna.

Pozdrawiam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu a Ty wiesz kochana, ze twój torcik z mięsa mielonego i po raz -sty zrobiła wczoraj na imprezce imeninowej mojej córci furore?????

jesteś niesamowita kuchareczką....szybko i smacznie!!!!! dziękuję :wink:

 

Jaki torcik z mięsa mielonego? Sama bym zrobiła, poproszę o przepis :wink:

 

Aka zdazyla odpowiedziec :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz :) mam nadzieje że u nas tez to jakoś przejdzie.. co prawda w razie czego znaleźliśmy inny projekt.. ale z Irysa tak łatwo nie zrezygnujemy :D tym bardziej że rok temu oddaliśmy gminie 4 ary działki za free bo poszerzali droge.. więc mam nadzieje, że jakoś przymkną na to oko...my zdecydujemy się na ta poszerzoną wersje Irysa z dwoma garażami :) Jeszcze się zastanawiam nad dodatkowym wc.. takim dla gości.. myśle że 2m wc da się tak gdzieś wkomponować :)

 

bagusia Jeżeli mogłabym prosić o przesłanie szczegółowego rysunku tego poszerzonego Irysa na maila to byłabym bardzo wdzięczna :D [email protected] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

bagusia Jeżeli mogłabym prosić o przesłanie szczegółowego rysunku tego poszerzonego Irysa na maila to byłabym bardzo wdzięczna :D [email protected] :)

 

już wysyłam :)

Nie wiem czy zauważyłaś, ale tam tez jest wersja z innym kątem nachylenia dachu 17/30 czyli 30st gdyby ktoś pytał:) Taki kont nachylenia to już powinien być zgodny z planem zagospodarowania:)

 

Tak z ciekawości zapytam- jaki jest ten drugi projekt, który znalazłaś? Mi tak irysek się spodobał, że żaden inny już mi chyba w oko nie wpadnie ale z chęcią bym zobaczyła;) Jechałam dziś do Łodzi i niespodzianka.... kawałek przed Łodzią widziałam Iryska na żywo :lol: Dojrzałam go dzieś między innymi domkami hehe niestety nie byłam w środku bo nie chciałam pukać i przeszkadzać ludziom wcześnie rano hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mag, za każdym razem, gdy zaglądam i widzę te pyszne pączki, to moje postanowienia odnośnie diety się osłabiają... ;)

Powinnam sobie upiec drożdżówkę - masz może przepis na taką z mała ilościa cukru? ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

Co do drozdzowki to mam przepis swietny ktory zawsze sie udaje, zaraz poszukam (cukier mozesz sobie sama zredukowac albo nie lukrowac wierzchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag, za każdym razem, gdy zaglądam i widzę te pyszne pączki, to moje postanowienia odnośnie diety się osłabiają... ;)

Powinnam sobie upiec drożdżówkę - masz może przepis na taką z mała ilościa cukru? ;)

 

:lol: :lol: :lol:

 

Co do drozdzowki to mam przepis swietny ktory zawsze sie udaje, zaraz poszukam (cukier mozesz sobie sama zredukowac albo nie lukrowac wierzchu).

Cudnie, bardzo Ci dziękuję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...