Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

To forum doprowadza mnie do szalu :bash::bash::bash:!

Dopiero dzisiaj odczytalam wiadomosc od Redakcji - zaproszenie do umieszczenia wycinkow dziennika w listopadowym numerze muratora.

Powiadomien o wpisach tez wszystkich nie dostaje.

 

Akus wesele udalo sie na medal, do 6 balowalismy, a to moja siostra

 

15edac4..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć mag .... przeczytałem Twoją odpowiedź w moim "wewontku" ... i zajrzałem do Twojego dziennika. No i trochę czasu mi zajęło aby przebrnąć te cztery lata wpisów ( i tak wszystkiego nie przeczytałem ze zrozumieniem ;) )

Podoba mi się u Ciebie w domu ... :) ... i oczko masz ... i Leosia i trzy koty, z których dwa nie lubią się niestety fotografować ...

 

fajnie ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum doprowadza mnie do szalu :bash::bash::bash:!

Dopiero dzisiaj odczytalam wiadomosc od Redakcji - zaproszenie do umieszczenia wycinkow dziennika w listopadowym numerze muratora.

Powiadomien o wpisach tez wszystkich nie dostaje.

 

Akus wesele udalo sie na medal, do 6 balowalismy, a to moja siostra

 

[ATTACH=CONFIG]21625[/ATTACH]

no kochana..........siostra jest naprawdę piekną kobietą!!:)

buziaki przesyłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
cześć mag .... przeczytałem Twoją odpowiedź w moim "wewontku" ... i zajrzałem do Twojego dziennika. No i trochę czasu mi zajęło aby przebrnąć te cztery lata wpisów ( i tak wszystkiego nie przeczytałem ze zrozumieniem ;) )

Podoba mi się u Ciebie w domu ... :) ... i oczko masz ... i Leosia i trzy koty, z których dwa nie lubią się niestety fotografować ...

 

fajnie ...

Pozdrawiam

 

Czesc Gwoździku :), ja od poczatku sledze Twoje poczynania i podziwiam jak kupiles fabryke, a powstaje fajny letniskowy domek, no i Wacusie fajne :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS, kala67 - dzieki :).

 

Iwonko juz za rok bedzie u Was ladnie, ja zawsze jak marudze, ze jeszcze tyle do zrobienia to biore zdjecia sprzed dwoch lat i od razu mam lepszy humor jak widze ile zrobilismy.

 

Nadulko dzieki za odwiedziny - wpadaj czesciej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiu-ślicznota a czy kocurek to już powinnaś widzieć;)

 

 

Niby widac, ze to kocurek ale z kotami to ponoc roznie bywa ale imie meskie dostal ;).

Troche boje sie go zabierac do domu, bo nie wiem jak u niego sprawy toaletowe. Kuwety w gospodarczym wcale nie uzywa, drzwi ma leciutko uchylone, wiec pewnie wychodzi. W domu jak go wsadzalam do kuwetki to nie wiedzial co z nia zrobic i uciekal. Jesli mu sie zachce to nie wiem czy zawola na dwor czy zrobi w domu. Nasz Lucek jak byl maly to robil do kuwetki moze przez 2 msc. a pozniej i tak jest do dzisiaj wola na dwor jak pies, zalatwi sie w korze i wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstawiłam kuwetę i na początku zanosiłam go do niej....obwąchiwał a potem wreszcie załatwił sie i teraz raz drapie lub siedzi pod oknem, ze chce wyjść a nie raz do kuwety woli....

Klarinia korzystała tylko w pierwsze dni po przeprowadzce na domek i do tamtej pory tylko na dwór wychodzi...do czasu Gązuli kuweta zatem była schowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle, ze Czesiek bedzie robic na dworze. Chudy strasznie, same zebra, a uszka jakie mial brudne - robilam mu toalete:). On nie ma jeszcze 3 msc tylko gabarytowo bedzie wiekszy od Lucka (teraz jest prawie taki jak on, a Lucek ma 2 lata). Za jakis czas musze jechac do weta zaszczepic go i umowic sie na kastracje.

Nasz Lucek jak sie najeadl jak byl maly to znikal na 2-3 godziny, a Czesiek trzyma sie domu, a w domku nie broi tak jak Lucjan tylko z kolan nie schodzi. Jest grzeczny i boi sie wielu odglosow, zaraz sie kuli bidulek - pewnie ktos mu krzywde zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...