Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOM w JEŹÓWKACH Kachy72 - komentarze :)


anSi

Recommended Posts

Nowy dziennik http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63733 to i komentarze do niego być muszom :) Powodzenia i jak najczęstszych relacji z placu boju, budowy znaczy się - zdjęciami okraszonymi...:) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc AnSi - a gdzie Ty sie ukrywasz ? :)

...

 

Aaa... w okopach sobie siedze, pestkami pluje, na urzad sie fkurzam :evil: dzienniki zakladam i takie tam rozne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...
Czesc Kasiu miło ze się odezwałaś :D

Gratuluję postępów!! Mam kilka pytanek jeszcze - jak w salonie zamierzacie rozwiązać sprawę kominka i TV czy będą one obok siebie?? Zastanawia mnie ta mała odległość. Aha i jeszcze jedno jakie macie ogrzewanie ?? czy zaplanowaliscie tylko ogrzewanie gazowe czy moze tez węglowe??

czekam na odp.

p.S. a moze masz GG i moglibysmy wymienic kilka slów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my z mężem jesteśmy na etapie wyboru projektu domku i powiem szczerze ze jedynym kórym wpadł nam w oko jest własnie jeżowki 2, na razie jesteśmy na etapie załatwiania papierków ale chcielibyśmy ruszyc z budową w oklicach czerwca , będe wdzięczna za wszlekie sugestie i rady co do tego projektu :) czy ten salon jest naprawde taki mały??

aha i jeszcze jedna prośba czy można prosic o wiecej zdjec z wnętrza np salonu i pokoi na górze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki za klilka cennych wskazówek.Mam oczywiscie jeszcze wiele innych pytań. Czy garaż nie wydaje się zbyt mały-wąski ??i czy ktos sie zastanawiał nad zmniejszeniem garderoby nr 7 i powiekszeniem pokoju 6 ??

zastanawia mnie równiez zamknięcie kuchni aby nie bylo wyjscia do salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to jeszcze jedno pytanko o koszty tej budowy?? mozesz zdradzic ile Wam juz kasy to pochłoniło??

aha i czy w projekcie nia ma jakis ukrytych niespodzianek np stalowa rama dachowa czy cuś??

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, właśnie dziś odwiedziliśmy Archon i zrobiliśmy małe rozeznanie;-)) porjekcik jest super i zmiany nie wymagaja zbyt wielkiej ingerencji Archonu, oni daja zgodę prawie na wszytsko i są bardzo elastyczni ;-)) zaraz po nowym roku ruszamy z papierkami;-))

Mam jeszcze jedną prośbę czy posiadasz Kasiu moze jakies szczególowe kosztorysy np ile kosztowały fundamenty etc. :D i jeszcze jedno pytanko czy wy projektowaliscie tylko ogrzewanie gazowe czy macie tez inen rozwiązanie?? i czy ta kotłownia nie jest troszkę za mała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Witam. Mam pytanie ile wam betonu poszło na ławę fundamentową?? Jeżeli ścianę robiliście również monolit to czy szalowaliście i ile wam beto poszło. My własnie chcemy robić tak jak w projekcie i chcemy wylać ławę poteszm szalowanie i wylanie ściany fundamentowej. Majster che robić w ziemi fundament głeboki na 1mb szeroki na 40 cm, nie podoba nam się to bo potem nie zaizoluje a robienie drenażu mija się z celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Sledzimy Pani budowe domu i jestesmy pod wrażeniem. Budujemy także ten dom - jestesmy na etapie stropu.

 

My zmienilismy troche układ tam gdzie była kuchnia powiekszylismy salon (kolumny także zlikwidowane), a kuchnia jest od przodu koło garazu i powiększona o kotłownię. Pokó na tyle domu podzielony został na kotłownię i łazienkę.

CZy może Pani przesłać zdjęcie wiatrołapu od zewnątrz i wewnątrz.

 

Z góry dziękujęmy

maja75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...