Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Znalazłam drewienko na taras. Wklejam, może się przyda

http://www.houseimages.net/images/houses/IT/IT-57031-02/IT-57031-02-b-e1-220.jpg

swietnie wygląda, wlasnie cos mniej wiecej takiego planuje, ale cos mi sie wydaje, ze taki daszek powstanie duzo pozniej, najpierw musimy skombinowac same deski na taras :roll:

 

editt drzwi za pierwszym razem przyjechaly z fornirem naklejonym pionowo, za drugim razem przyjechaly w paski :-?

a skąd te paski, no wiec Pan ktory kleil fornir przekladal tak paski ze raz uslojenie szlo w jedną strone a raz w drugą. Po pierwsze wzor wyglada inaczej (ale to mniejsze piwo), chodzi o to ze kazdy pasek inaczej odbija swiatlo, a wiec jeden jest jasniejsze, a drugi ciemniejszy i wychodzi zebra :-?

Wczoraj dzwonil Pan z Dewro z fabryki i probowal meza urobic, ze zawsze tak robią i ze drzwi są w porzadku. Nie potrafil jednak wytlumaczyc dlaczego pozostale 6 drzwi jakie kupilismy ma klejony fornir w tym samym kierunku.

Mam nadzieje, ze to sie w koncu skonczy, niech przyjada kurcze i zobacza jak wygladaja drzwi pokojowe i zrobią tak samo łazienkowe, kurcze wciąż mam jedna lazienkę bez drzwi (zaczyna mnie to wkurzac) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

piękne rzeczy zobaczyłam w Twoim Dzienniku, i nie mam tu na myśli małżonka, jako, że rzeczą nie jest :lol: tylko te malunki, laserunki i drapanki na ścianach. Gratuluję!

 

Co do zmywarki - używam Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ I DZIKĄ RADOŚCIĄ (bo wcześniej nigdy zmywarki nie miałam, nie licząc moich 2 rąk oraz od czasu do czasu teściowej, której nie można od zlewu odkleić, bo jak zobaczy kubeczek ubrudzony natychmiast musi go myć! Co biedaczka pocznie teraz w obliczu zmywarkowej rewolucji 8) ?) sprzętu o nazwie AEG Electroluks favorit. Jest cicha. Ma funkcję EKO, co podobno zastępuję funkcję 1/2 wsadu (przy mojej 5-6 osobowej rodzinie i tak nie przydatnej) oraz krótki (100 minut) program do mycia szkła, ale jeszcze nie próbowałam go. Domywa super. Ma również światełko święcące na podłogę, które pokazuje, czy jeszcze pracuje zmywarka - co przy ukrytym panelu (i naprawdę cichej pracy) jest dość ważne. Była dość tania - oczywiście kupowana przez internet, bo w sklepie normalnym to o 30-40% drożej jest. Z tego co pamiętam miała dobre parametry zużycia wody i prądu (chyba właśnie dużo A?)

Kupiłam ją ze względu na b.dobre opinie znalezione w necie oraz przekonywującego sprzedawcę - twierdził, ze ten model jest produkowany w Niemczech a nie w Azji czy w Rumunii. A podobno to ma znaczenie :o Jak nie znoszę rasizmu, to jednak dałam się przekonać argumentowi o wyższej kulturze technicznej zachodu ... pOzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

piękne rzeczy zobaczyłam w Twoim Dzienniku, i nie mam tu na myśli małżonka, jako, że rzeczą nie jest :lol: tylko te malunki, laserunki i drapanki na ścianach. Gratuluję!

dziękuję :wink:

Co do zmywarki - używam Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ I DZIKĄ RADOŚCIĄ (bo wcześniej nigdy zmywarki nie miałam, nie licząc moich 2 rąk oraz od czasu do czasu teściowej, której nie można od zlewu odkleić, bo jak zobaczy kubeczek ubrudzony natychmiast musi go myć!

u mnie jest dokładnie tak samo :lol:

 

Jest cicha. Ma funkcję EKO, co podobno zastępuję funkcję 1/2 wsadu (przy mojej 5-6 osobowej rodzinie i tak nie przydatnej) oraz krótki (100 minut) program do mycia szkła, ale jeszcze nie próbowałam go. Domywa super. Ma również światełko święcące na podłogę, które pokazuje, czy jeszcze pracuje zmywarka - co przy ukrytym panelu (i naprawdę cichej pracy) jest dość ważne. Była dość tania - oczywiście kupowana przez internet, bo w sklepie normalnym to o 30-40% drożej jest. Z tego co pamiętam miała dobre parametry zużycia wody i prądu (chyba właśnie dużo A?)

Kupiłam ją ze względu na b.dobre opinie znalezione w necie oraz przekonywującego sprzedawcę - twierdził, ze ten model jest produkowany w Niemczech a nie w Azji czy w Rumunii. A podobno to ma znaczenie :o Jak nie znoszę rasizmu, to jednak dałam się przekonać argumentowi o wyższej kulturze technicznej zachodu ... pOzdr.

musze sie temu przyjrzec, o AEG czytalam duzo dobrego i ineteresują mnie wlasnie krotki program, zeby byla cicha no i to EKO :D

krótki program do szkla to napewno 100? czy mialo byc moze 10 :roll:

 

Miałam Ci napisac ze spie na tym samym lozku co Ty :lol:

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AEG. Modelu nie wiem jakiego :lol: 60cm. Dobiera zużycie do wielkosci wsadu, ma funkcje prysznica (b. ważna i przydatna funkcja!!!) i wszystkie inne te eko coś tam funkcje. Jest prosta w obsłudze. Ładnie domywa. I świeci na dole delikatnym czerwonym światełkiem jak pracuje :wink: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AEG. Modelu nie wiem jakiego :lol: 60cm. Dobiera zużycie do wielkosci wsadu, ma funkcje prysznica (b. ważna i przydatna funkcja!!!) i wszystkie inne te eko coś tam funkcje. Jest prosta w obsłudze. Ładnie domywa. I świeci na dole delikatnym czerwonym światełkiem jak pracuje :wink: :lol: :lol:

plisssssssss podaj jaki to model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEG favorit control vi 8) :lol: Niedroga, cała w zabudowie, panel w środku.

Acha i ma ten system sprawdzajacy czystość wody - sensorlogic. Jak nie jest zbyt zabrudzona to ja ponownie wykorzystuje do mycia i w tem sposób zuzywa jej znacznie mniej :wink: :lol: To też wazna funkcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEG favorit control vi 8) :lol: Niedroga, cała w zabudowie, panel w środku.

Acha i ma ten system sprawdzajacy czystość wody - sensorlogic. Jak nie jest zbyt zabrudzona to ja ponownie wykorzystuje do mycia i w tem sposób zuzywa jej znacznie mniej :wink: :lol: To też wazna funkcja :wink:

 

Ja mam ten sam model własnie! :D

No, zmywarki myją długo :lol: ale za to dokładnie i zupełnie same!!!!!! Program szkło to 110 minut, automatic 130, eco i intensive 160 a zraszanie (czyli takie "namaczanie") to 10 minut.

Łatwa w obsłudze - ale to chyba dotyczy wielu zmywarek :lol: .

Jedyne co jest moim zdaniem wadą to duży, i nie poręczny kosz na sztuće. Zajmuje mnóstwo miejsca, nie da się go podzielić na mniejsze części, bo nigdy sztućców nie ma aż tak dużo.

Ja szukałam prez ceneo.pl i tam jest sporo opinii o tej zmywarce.

(m.in. moja :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! W łóżku mym śpię ja oraz mój mąż (o ile nie zaśnie przed TV :lol: ), nie zauważyłam nikogo więcej ale bardzo mi przyjemnie.

Mnoie możesz szukać przy swoim stole rówenież.

 

W ogóle zamieszkuję obecnie w małym salonie Ikei.

Uśmiałam się ostatnio czytają dziennik niejakiego Wishpera, który po wycenie stolarza opiewającej na 6 0000, po szafę do przedpokoju udał się do I. a potem, dostosował jej wymiar do swojej wnęki.

Ja za całkiem ładną i solidną (jak na jakość I) dużą szafę z wyposażaniem zapłaciałam niecałe 2000 - czyli 50% tego, czego oczekiwali zaproszeni do przetragu stolarze. Trudno, nie stać mnie na wspieranie polskich rzemieślników.

 

pozdr, i cóż, że ze szwecji cała, jk69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WY tylko na..... plecy patrzycie 8) A przecież ile w tym Wykonawcy jest skupienia, dokładności.... 8) jak blisko się przysunął by widzieć kazde niedociagniecie, by niwelować kazdą nierówność, by było idealnie.... 8) 8)

Ech, kobiety.... nic tylko plecy... 8) :lol: :lol: :wink:

 

hihi, a na co mamy patrzeć :wink: ? Mayland, ależ masz zdolnego męża! Nie żałuj Mu pochwał!! Chwal ile wlezie !!!!!!!!!!!

Pokoje dzieci jak dla mnie wspaniałe, nie przesłodzone, nie oklepane, spokojne i gustowne.

 

 

Pamiętasz może co to za płytki?

 

http://images33.fotosik.pl/276/4a286c5a219901eb.jpg

 

hihi Ty patrz na płytki, ja popatrzę na "stolarza" :roll: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WY tylko na..... plecy patrzycie 8) A przecież ile w tym Wykonawcy jest skupienia, dokładności.... 8) jak blisko się przysunął by widzieć kazde niedociagniecie, by niwelować kazdą nierówność, by było idealnie.... 8) 8)

Ech, kobiety.... nic tylko plecy... 8) :lol: :lol: :wink:

 

hihi, a na co mamy patrzeć :wink: ? Mayland, ależ masz zdolnego męża! Nie żałuj Mu pochwał!! Chwal ile wlezie !!!!!!!!!!!

hmmmmmm :roll:

a ja myślałam, że to jest mój mąż 8)

 

Pokoje dzieci jak dla mnie wspaniałe, nie przesłodzone, nie oklepane, spokojne i gustowne.

 

ciesze się, nie chcialam przegiąć :lol:

troche walczylam z kolorkiem u córki, mial byc taki brudny bladorózowy beż, ale ten tez wyszedl ladnie.

 

 

Pamiętasz może co to za płytki?

 

 

Edilcuoghi seria Concretus

http://www.edilcuoghi.com/web/edilcuoghi/search/collezioni

 

to jest katalog tej serii

http://www.edilcuoghi.com/catalog-edilcuoghi//resources/pdf/prodotti/EN8.pdf

mój kolor to Nebula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...