Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wiesz, jakoś tak po pierwsze bałabym sie , ze stuknę czymś wkładanym do szafki w okno,chyba ze tam trzymałabym mąkę, przyprawy itd.......

nie myslalam o tym bo nie przydarzylo mi sie w kuchni tak rozrabiac zeby w te sciane pomiedzy wiszacymi szafkami a blatem czyms uderzyc :wink:

Blat ma 60 cm, dojdzie przestrzen parapetowa i bedzie razem jakies 80 cm.

sprobuj przesunąc te szafki na tą scianę gdzie masz lodówkę, a ta z oknami zostawić pustą (bez wiszących) ipokaz jak to wygląda

Probowalam, ale wszla jedna 70-ka i koniec :-? (maly wybor rozm.w tym programie IKEI) to za malo szafek .

 

No chyba ze wsadzic szafke nad zlewem kolo lodowki, poetm narozna i jeszcze jedna miedzy oknami, ale to takie urwane jakies wyjdzie.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Xena ma racje z tymi szafkami

miedzy oknami chyba nie beda wygladaly najlepiej, a poza tym zabiora troche swiatla,

przy tak duzej kuchni chyba wcale nie potrzebujesz tych wiszacych szafek

a jesli powiesilabys je na scianie z lodowka na pewno by wystaczylo

70 cm to calkiem sporo, tym bardziej, ze mozesz powiecic jedna nad druga tak jak pisalas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze cos mi wpadlo do glowy

jesli rzeczywiscie przesunelabys zlew pod okno to na tej scianie z lodowka zamiast wiszacych safek moglabys zrobic taka zabudowe kredensowa (chyba tak to sie nazywa) tzn dolne szafki mialyby glebokosc 60 cm a na nich mozna postawic zabudowe do wysokosci lodowki o glebokosci 30 cm - wszysko np za mlecznym szklem, moze byc lekko podswietlone - bedzie delikatne i bardzo"pakowne"

chyba gdzies mam takie zdjecie

jak znajde to wkleje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Małgosia!

 

Czy to są te okna kuchenne?

 

http://www.rmucha.photosite.com/~photos/tn/4343219_1024.ts1158349419177.jpg

 

Z zewnątrz bardzo efektownie to wygląda. Powiem szczerze, że jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. No i ten tarasik :o Super. W lecie będziecie sobie pewnie jadać tylko na powietrzu.

 

Ja zgodzę się, że te szafki pomiędzy oknami trochę nie będą pasować. I to nie chodzi nawet o funkcjonalność, tylko o to, że mogą popsuć efektowność tych podłużnych okien. Ja tam widzę jakieś trzy ładne, proste obrazki, albo zdjęcia...

 

Pokombinuj jeszcze. Spróbuj te szafki dać na tą drugą ścianę.

Napisz mi jaka jest odległość tych okien podłużnych od ścian.

Też będę coś myśleć w wolnej chwili :D

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Małgosia!

 

Czy to są te okna kuchenne?

 

http://www.rmucha.photosite.com/~photos/tn/4343219_1024.ts1158349419177.jpg

 

Tak, zgadza sie to te okna

No i ten tarasik :o Super. W lecie będziecie sobie pewnie jadać tylko na powietrzu.

Tylko i wyłącznie :lol: tylko kiedy ja sie tego tarasu dostrugam :o

Ja zgodzę się, że te szafki pomiędzy oknami trochę nie będą pasować. I to nie chodzi nawet o funkcjonalność, tylko o to, że mogą popsuć efektowność tych podłużnych okien. Ja tam widzę jakieś trzy ładne, proste obrazki, albo zdjęcia...

Nie ! dziewczyny nie załamujcie mnie :cry: to od poczatku był taki zamysł, jak ja sie teraz z tego wycofam? Musze sie oswoic z inna zabudową.

A jesli by dac tylko rzad szafek tuz nad dolnym oknem? i szybki z mlecznego szkla? szafki na wys. 30 cm? tam jest przestrzen 65 cm. Wtedy te gorne okna nie beda przysloniete. Ale sie czepilam tego co ? :wink:

 

Pokombinuj jeszcze. Spróbuj te szafki dać na tą drugą ścianę.

Napisz mi jaka jest odległość tych okien podłużnych od ścian.

Też będę coś myśleć w wolnej chwili :D

 

Pozdrówka kasia

Pokombinuje :) z lewej jakies 15 cm z prawej moze 20. Jutro jade na budowe mazac farba zarys scianek i wszystko pomierze, na razie na parterze jest jedna wielka przestrzen, dziura w suficie na schody i komin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wpadlam na kolejny pomysl :D

moglabys ta sciane pomiedzy jednym a drugim oknem wylozyc drewnem (ew. plyta z formirem) w kolorze okien, tak aby stanowilo to taka b. gruba rame pomiedzy oknami i na tej plycie przymocowac np 2 poleczki w takim samym kolorze - takie "zbieracze kurzu", na ktorych zawsze cos fajnego, lub przydatnego mogloby stanac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wpadlam na kolejny pomysl :D

moglabys ta sciane pomiedzy jednym a drugim oknem wylozyc drewnem (ew. plyta z formirem) w kolorze okien, tak aby stanowilo to taka b. gruba rame pomiedzy oknami i na tej plycie przymocowac np 2 poleczki w takim samym kolorze - takie "zbieracze kurzu", na ktorych zawsze cos fajnego, lub przydatnego mogloby stanac

fajnie, ale ja od wew mam białe okna :cry:

ale tak czy inaczej juz o zbieraczach kurzu pomyslalam, tzreba to poprzenosic na kartke

Kobity czuje wasze wsparcie, jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te półki spomiędzy okien. Potrzebne ci to w ogóle do czegoś? Jedyne wg mnie ergonomiczne uzasadnienie dla górnej półki to kubki do kawy/herbaty. Korzystałam kiedyś z kuchni, w której były TYLKO dolne szafki i jedyne, co mnie wkurzało, to schylanie się po kubki :D :o

A talerze to w szufladach - żeby patrzeć na nie z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...