Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

przyszłam na skargę :( :( :(

 

małgosiu proszę czy możesz stworzyć swoją galerię. chciałam sobie przypomnieć twoje piękne schody, łazienki i podłogę. całe komentarze zleciałam i język mi teraz wisi :oops: :( :wink:

obiecuję coś z tym zrobić :wink:

no bardzo cię proszę

 

editta nie wiem czy wiesz, ale nas całe mnóstwo czeka na te fotki, opisy, a malmucowa tylko obiecuje i obiecuje ... ale my cierpliwi jesteśmy... :wink: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wzrokowcem jestem, i tak się przyzwyczaiłam do dzidzi, że rom bez tamtego awatarka to taki pół-rom, hihhihihi, Ty chyba "nieobraźliwy" jesteś? :roll: A może zrobimy tak, Ty wracasz do zdjęcia synka, a u mnie sobie wkleisz zwierzaka? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ja obraźliwy????? :o :o :o :o

no co Ty - wogóle :D :D :D :D :D

hmmmmmm są tylko dwa problemy

pierwszy jest taki że nie wiem gdzie to zdjęcie mam :cry: :cry: :cry:

ale poszukam i rozwiążę ten problem

 

natomiast drugi problem jest gorszy

:cry: :cry: :cry: :cry:

i praktycznie nie ma sposobu na jego rozwiązanie :cry: :cry: :cry:

 

da sie Romku rozwiązac drugi problem :)

postaraj sie, a my poczekamy na efekty

9 miesięcy chyba wystarczy :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no w sumie tak

ale czy ja bym to przeżył

hahahhaa

ciężki okres przechodzimy - ząbkowanie - od paru dni nieprzespane nocki :cry:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: popróbować nie zaszkodzi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam na skargę :( :( :(

 

małgosiu proszę czy możesz stworzyć swoją galerię. chciałam sobie przypomnieć twoje piękne schody, łazienki i podłogę. całe komentarze zleciałam i język mi teraz wisi :oops: :( :wink:

obiecuję coś z tym zrobić :wink:

no bardzo cię proszę

 

editta nie wiem czy wiesz, ale nas całe mnóstwo czeka na te fotki, opisy, a malmucowa tylko obiecuje i obiecuje ... ale my cierpliwi jesteśmy... :wink: :wink: :lol: :lol:

ależ oczywiście wiem, wiem. mi się wydaje, że ona nas chce o zawał, albo jakieś ataki szału przyprawić, jak w końcu odsłoni kurtynę swojego domku.

 

ps. moja cierpliwość nie powinna być wystawiana na próbę. jak mnie lubisz choć troszkę małgosiu, zlituj się nad nami 8) 8) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee tam

nic szczególnego sie nie dzieje :roll:

kupilismy dzieciakom farby do pokoi

mamy pana który przygotuje nam sciany do malowania, zaklei to co ma zakleic i przyszlifuje tam gdzie trzeba przyszlofowac :wink:

Nawet nie powiem jak dlugo wybieralam dziciom kolory bo wstyd :oops:

wiec nawet mnie nie pytajcie jak pomaluje reszte domu bo nie mam pojecia :-?

teraz zaluje ze dalam szare plytki na podloge

ale powod jest taki ze chce zrobic szare sciany :lol:

no nie wiem nie wiem jaki kolor walnac na te sciany.

Nie chce zbyt wielu kolorów, krece sie strassznie koło takich szaro-burych, ale tez chce zeby nie było zbyt smutno.

Jednym słowem chce zjesc cukierka i miec cukierka :oops:

Macie jakies ciekawe propozycje? jak poszalec z kolorkami? przy szarych podlogach i drewnianych schodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...