Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

miały byc zdjecia kolorków, ale nie mam czasu usiasc w domu przed kompem :roll:

a przez weekend musze wybrac kolor farby na gorny korytarz

co myslicie o tym, ze sciana, na ktorej sa drzwi do dzieciecych pokoi lepiej zeby byla w jakims ciemniejszym ale cieplym kolorze? :roll:

i jeszcze jedno !

na ciemnej scianie jakie lampki/kinkiety powiesic?

chodzi mi o sciane za łózkiem w sypialni

powinny sie wyrażnie odrózniac, czy moze zlewac sie ze sciana :roll:

a w ogole to zaczely nachodzic mniej akies dziwne pomysly zeby zrobic te sypialnie troche glamour :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

czy zaląda tu niejaka IRMA? :lol:

pomózcie rozstzrygnac moj problem tzn:

http://images32.fotosik.pl/125/ca3dad89d8071be5.jpg

murek i sciana przy schodach jasne, bardzo jasne

co zrobic ze sciana po prawej, ze sciana na przeciw, gdzie widac drzwi do lazienki

i ze scianą za moimi plecami, tam sa wejscia do pokoi dzieci

jak to pomalowac?

i jeszcze fotka z drugiej strony, widac wejscie do jednego pokoju, sciana ma w sumie ponad 5 m,

http://images20.fotosik.pl/392/9ee6628c309c10cdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to zaczely nachodzic mniej akies dziwne pomysly zeby zrobic te sypialnie troche glamour :oops:

 

jeśli chodzi o sypialnię, to mam bardzo podobne podejście

taka w stylu glamur wydaje się być bardzo przytulna i milutka, prawda?

no właśnie

i tak sobie pomyslalam, ze moze sypialnie zrobic taka inną niz reszta domu, inny klimat

fasolko podrzuc jakies inspiracje

lampki, kinkiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze zaglada z nadzieja, ze zobaczy w koncu jakies zdjecia:)

a co jest na scianie po prawej?

Ja wybrałabym jedna najbardziej wyeksponowana sciane i te machnelabym na jakis kolor kontrastujacy. Czerwony, sliwkowy, ciemnografitowy, ciemnozielony itp.

ewentualnie jesli masz dobrze doswietlony korytarz na pietrze to wszystkie 3 sciany o ktorych piszesz pomalowalabym na jakis ladny ciemny kolor. Np. ten ktory masz do kuchni lub sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to zaczely nachodzic mniej akies dziwne pomysly zeby zrobic te sypialnie troche glamour :oops:

 

jeśli chodzi o sypialnię, to mam bardzo podobne podejście

taka w stylu glamur wydaje się być bardzo przytulna i milutka, prawda?

 

jesli chodzi o sypialnie to ja coraz czesciej mysle, ze zadnego glamour...kurcze jakos tak mam wrazenie, ze za chwile bedzie potwornie niemodne. Ze zacznie dzialac tak jak rzeczy, ktore jak sa modne to bardzo a jak wychodza z mody to staja sie od razu kiczem. Nie moge sie pozbyc wrazenia, ze juz za dlugo ten trynd jest dominujacy na rynku...

dlatego prawdopodobnie zrezygnuje z kafelkow toledo w wc i z czarnej tapety w sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, powinnyśmy tak robić, żeby nam się podobało, a czy to jest modne w tej chwili, czy było lub będzie nie jest takie istotne. Irma, jeśli Ci się podoba to nie zastanawiaj się. Poza tym za kilka lat kolejne malowanie....

malmuc zaglądamy, zaglądamy, ale nowych zdjęć nie widzimy :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze zaglada z nadzieja, ze zobaczy w koncu jakies zdjecia:)

a co jest na scianie po prawej?

Ja wybrałabym jedna najbardziej wyeksponowana sciane i te machnelabym na jakis kolor kontrastujacy. Czerwony, sliwkowy, ciemnografitowy, ciemnozielony itp.

ewentualnie jesli masz dobrze doswietlony korytarz na pietrze to wszystkie 3 sciany o ktorych piszesz pomalowalabym na jakis ladny ciemny kolor. Np. ten ktory masz do kuchni lub sypialni.

 

ta sciana po prawej jest dossyc dluga i pusta, na jej koncu sa drzwi do naszej sypialni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz nie wiem jak pokazac wam moja sypialnie bo aparat swiruje, musialabym powiesic na tej scianie jakis jasniejszy przedmiot :roll:

to tez udalo mi sie zrobic fotke tylko wtedy kiedy nastawialam ostrosc na biala sciane :lol:

aha! i ta super glamour propozycja od fasoli juz jest dla mnie nierealna :(

to nie te kolory :roll:

http://images30.fotosik.pl/164/3511bdc03b68d0ddmed.jpg

http://images34.fotosik.pl/154/cb0caa8e3b04ce1bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...