Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

dziwne, ja widze..

jakies czary, czy co...

ale to mala strata, "zacytowalam" zdjecie malmuc z wczoraj, jest to zdjecie nr. 2 8)

 

a w sprawie okien, to juz decyzja podjeta, beda ekrany

ogladalismy wczoraj tkaniny na okna,

normalnie zawrot glowy, ile tego jest

a ceny.... nawet powyzej 400zl :o :o :o

chyba nie musze dodawac ze wybralam kapke tansze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dziwne, ja widze..

jakies czary, czy co...

ale to mala strata, "zacytowalam" zdjecie malmuc z wczoraj, jest to zdjecie nr. 2 8)

 

a w sprawie okien, to juz decyzja podjeta, beda ekrany

ogladalismy wczoraj tkaniny na okna,

normalnie zawrot glowy, ile tego jest

a ceny.... nawet powyzej 400zl :o :o :o

chyba nie musze dodawac ze wybralam kapke tansze :roll:

 

podrzuc tu mnie cos z tych ekranów :D

pokaz jaki kolorek wybralas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja tu namiętnie podglądam :oops: i ciekawość, co to za piękny kolorek zmusza mnie do ujawnienia... Co to za farba i jaki numerek?

 

Malmuc, będziemy mieć podobny zestaw kolorystyczny. U mnie też bedzie dużo oliwki (takiej niedojrzałej) jako dodatku do szarości i nieotynkowanej ściany z cegły rozbiórkowej.

 

Chyba dziennik założę z komentarzami... Może ktoś pomoże, doradzi...

 

W poniedziałek wchodzą regipsiarze na górę i zacznie się wykańczanie psychiczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie moze pomysłu na nowoczesne cieżkie zasłony?

mysle ze musialby byc delikatnie marszczone,albo nawet w ogole

i łapane na takie cos jak panele?

 

Mam dwa wyjscia:

1. żaluzje aluminiowe i delikatne zasłony

2. cieżkie zasłony, chroniace przed nasłonecznieniem

 

Wersja najlepsza to żaluzje drwniane i tyle ale kucze u mnie to kilka tys by na to poszło :( Raczej nie do przeskoczenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja tu namiętnie podglądam :oops: i ciekawość, co to za piękny kolorek zmusza mnie do ujawnienia... Co to za farba i jaki numerek?

 

Malmuc, będziemy mieć podobny zestaw kolorystyczny. U mnie też bedzie dużo oliwki (takiej niedojrzałej) jako dodatku do szarości i nieotynkowanej ściany z cegły rozbiórkowej.

 

Chyba dziennik założę z komentarzami... Może ktoś pomoże, doradzi...

 

W poniedziałek wchodzą regipsiarze na górę i zacznie się wykańczanie psychiczne :roll:

Witaj :D

jaki kolor, tzn który chcialabys znac ?

wlasnie sie zorientowalam ze nie wzielam aparatu, a bede dzis "mieszkac" na budowie i moglabym zrobic nowe zdjecia :-?

w dodatku dzis zaczyna sie malowanie korytarza moja oliwką

powiem szczerze, ze wczoraj na skrawku sciany to ten kolor byl dosyc intensywny :roll:

u mnie komentarze sie ostały, a dziennik wyleciał :lol:

Ty mozesz zalozyc swój wątek w galerii, napewno przyjdziem pooglądać :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się ciekawie.... :D

 

śliczny ten kolorek na ściany

 

a zasłonko-roletki mi się nie bardzo teges. za bardzo dominują wnętrze jak dla mnie

 

a co do dziennika - wygodnie Ci w komentarzach i słabo widzę tą reaktywację :lol: Umieściłabyś chociaż link do komentarzy w stopce bo ciągle muszę ich poszukiwać :roll: Nie wiem czemu ale nie dostaje powiadomień o zmianach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że przeczytałam kolejne kilka stron - głównie poszukując zdjęć, których nie za wiele (wiem, wiem - i kto to mówi 4) ale te które znalazłam utwierdziły mnie w przekonaniu, ze będziesz pięknie mieszkać! Teak to świetny pomysł - dla mnie był za ciemny, i stanęło na czymś o dziwnej nazwie - mahagony - czyli mahoń amerykański :o brzmi tajemniczo.Ale tani był dość. I jasny. Jak na egzotyk. Chcę olejować. Próbka będzie wykonywana "na placu boju" więc na decyzję, będę miała (na szczęście) mało czasu!

Pozdrawiam Cię, i zaręczam, że nie przestaję być fanką (mimo licznych absencji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :D

no i co tu napisac :roll:

jak wiecie zapomnialam aparatu :-? , ale przypomnialam sobie ze przeciez mam komórke z apartem :lol: , nacykalam zdjec a teraz nie wiem gdzie mam kabelek i nie moge sciagnac zdjec na komputer :-?

no ale :lol:

sciany sie malują

zdecydowalam sie w koncu na bez zaprezentowany na powyzszych wizualiacajach i wiecie co?

to niesamowite jak ten sam kolor wyglada roznie w całym domu, i w dodatku roznie w ciagu dnia, w zaleznosci od tego czy akurat jest w domu sloneczko czy tez pochmurnie.

tylko w pokojach malujemy na tip top, w korytarzu i w salonie malujemy sciany tylko raz, drugi raz bedzie po polozeniu parkietu wycyklinowaniu itd ......

Mój dzielny mąż wykanczal do pozna w nocy sciane kominkową, a ja usiadlam na styropianie pod kaloryferem i spalam :oops:

najpierw na popielniczke, a potem na dziecioła :oops:

podobno chrapałam :o

 

jesli chodzi o farby to oliwke wybralam s451, postaram sie zamiescic jakies zdjecie tego kolorku, to jest dosc intensywny kolor :roll: , wymalowalam nią w koncu tylko jedna sciane, uznalam ze moze sie zrobic zbyt ciemno na korytarzu .

Natomiast zachwycona jestem swoim kolorem w sypialni, zdjecie które tu kiedys wrzucilam pokazuje kolorek brazowy, ale tak naprawde to szarosc z dodatkiem brązu :lol:

strasznie trudno jest :lol: zrobic dobre zdjecie zwlaszcza "brudno-ziemistym" kolorkom, jk69 pewnie mnie zrozumie :wink:

Nie moge powiedziec, ze zle dom wyglada, ale jestem zawiedziona ze nie trzymalam sie pierwszej wersji, ze poszlam za bardzo w brazy :(

i wiem juz teraz ze musze zrezygnowac z ukochanych lamp bo teraz nie beda pasowac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia kiepskiej jakosci bo z komórki, ale zawsze cos no nie ? :lol:

 

http://images33.fotosik.pl/172/cf2f0353b22c1b16.jpg

 

po prawie 10 latach małżenstwa doczekalismy sie w koncu wlasnej sypialni :oops:

http://images34.fotosik.pl/172/9bacd48ff3450488.jpg

http://images24.fotosik.pl/173/c756b58d896bc80e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...