Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Malmulc,

ja myślałam, że Ty jeszcze budujesz, a Ty już urządzasz!

W sprawie szafek między oknami - jestem przeciw! Zostaw takie "niedopowiedzenie" , jakby Ci kawałek okna zżarło - to przełamuje schemat - na wysokości oka: widok - a tu guzik - ściana ...

W sprawie basenu, wraz z calym obrządkiem opisanym przez Żabę Gonię - jestem za, pod warunkiem, że basen będzie szary a czepki pomarańczowe np. ... :wink:

Jedna terakota na cały dom (parter raczej) - tu obiema ręcami za. I to nie tylko z powodów estetycznych - jaka to ulga wybrać jeden rodzaj kafli i mieć temat z głowy...

 

A panele na górze to jakie są w planach?

Kiedyś myślałam o takich prawdziwie drzewniannych, teraz, jak liczę dostępne środki na koncie to mi się coraz bardziej podobają te mniej drzewnianne ....

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan jest taki...najpierw napijemy sie piwa, później załozymy czepki ( ale tylko czepki :lol: ) i wskoczymy popływac żabką w Twoim basenie. A na końcu napijemy sie grzanego wina przy kominku.

Pasuje Ci? :D

No i zaprosimy te innych :D

taaaa...

dobrze gadasz, ja sie z tym piwkiem poprostu schowalam z kawką :lol:

popływac to tylko żabką, uwielbiam

i wino przy kominku ..........

czy ja sie w koncu tego doczekam !

na razie jak jestem w domu mojej siostry to krece sie kolo jej kominka ja kot, a to z lewej sie przysiadam a to z prawej, przymierzam sie jak to bedzie fajnie :wink:

A to wszystko w fajnym, wesołym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić lampę ;) , ale podlogi na tych twoich zdjęciach są boskie !!!!

I kto by pomyślał... Szare kafelki, szare kanapy ;) a jakoś cieplutko.

 

Wiem wiem - zboczona jestem z tymi szarościami...

ja chyba tez :oops:

ja juz nawet jak zaczynam mowic do mojego meza o szarym to najpierw robie specjalny wstep, przymilam sie, grucham do niego wszystko w celu uspienia jego czujnosci. Cholera juz sie połapał ze cos za duzo pcham szrosci do chalupy.

Jak spytał mnie o drzwi z garazu do wiatrolapu to powiedzialam:

-no szare kochanie, szare (i zatrzepotalam rzesami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmulc,

ja myślałam, że Ty jeszcze budujesz, a Ty już urządzasz!

tiaaaa.....

wczoraj

po kiludniowych nieudanych próbach spotkania sie z mężem

w pokoju stołowym :wink:

ustalenia jakis elektryczno-podłogowych wersji w naszym domku

udało sie nam zwlec z łóżek naszych śpiących maleństw, które tak smacznie sobie spały i tak milutko sie przytulały (juz kiedys pisalam w dzienniku o perypetiach usypiania dzieci :wink: ) próbowalismy ustalic co gdzie ma swiecic i gdzie co sie ma wylączyc.

Nie....... to jakis kabaret, ja tak nie potrafie

jak nie stane w pokoju i nie zobacze jak to wszystko wyglada to nie wiem gdzie mam postawic lapmke albo jakis kinkiet powiesic :-?

Juz nie wspomne ze dysputy odbywały sie od 24:00 do 3:00

 

W sprawie szafek między oknami - jestem przeciw! Zostaw takie "niedopowiedzenie"

ja to mam jakies problemy z ocena przestrzeni, tych szafek sporo u mnie bedzie, macie racje jak sie poobwieszam dookola to ta kuchnia bedzie ciezka i przytlaczajaca. Tak wiec na razie wylatuja z przestrzeni pomiedzy oknami.

jakby Ci kawałek okna zżarło - to przełamuje schemat - na wysokości oka: widok - a tu guzik - ściana ...

dobrze to ujelas :lol:

 

Jesli chodzi o

Zostaw takie "niedopowiedzenie"

wiesz ilu ludziom wydaje sie ze dom nie jest jeszcze dokonczony ? :lol: :lol: :lol:

99 % ludzi jak widzi garaz pyta kiedy tam zrobimy wizbe i polozymy dachowke :o

Jedna terakota na cały dom (parter raczej) - tu obiema ręcami za. I to nie tylko z powodów estetycznych - jaka to ulga wybrać jeden rodzaj kafli i mieć temat z głowy...

:lol: :lol: :lol: tak tylko ja juz widze siebie jak wybieram ten jeden rodzaj , oby to nie trwalo tak dlugo jak z oknami :o

brrrrr........

A panele na górze to jakie są w planach?

Kiedyś myślałam o takich prawdziwie drzewniannych, teraz, jak liczę dostępne środki na koncie to mi się coraz bardziej podobają te mniej drzewnianne ....

 

Pozdr,

Dokladnie, badziewia za 17,00 zł nie poloze, ale tez nie zamierzam takich za 100 zł :) poza tym dzieciaki jeszcze małe, pewnie w pokoju syna szybko zostana zajechane wyscigowkami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, badziewia za 17,00 zł nie poloze, ale tez nie zamierzam takich za 100 zł :) poza tym dzieciaki jeszcze małe, pewnie w pokoju syna szybko zostana zajechane wyscigowkami itp.

 

czyli złoty środek lokujący się w okolicach 50-60... :lol: Ja u siebie spodziewam się spadku wymagań co do jakości wykończeń wnętrz wprost proporcjonalnie do spadku poziomu naładowania konta oraz odwrotnie proporcjonalnie do chęci jak najszybszego zamieszkania w nowym domu!

 

A z innej mańki - czy Rybnik/Opole wybiera się na:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=93549&postdays=0&postorder=asc&start=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniesliby to na południe, mamy piękniejsze tereny na rodzinne pikniki :wink: :lol:

 

Kuszące, kuszące, zobaczy sie bo:

1. Zobaczyloby sie po drodze (Łowicz) jak kuzyn męża zmaga sie z wykonczeniowka

2. Fajna sprawa na powietrzu i z dzieciakami

3.Nie wiem jak to bedzie z czasem, będę tuz przed daleką podróżą i pewnie niezły kociokwik mieć będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniesliby to na południe, mamy piękniejsze tereny na rodzinne pikniki :wink: :lol:

 

w całej rozciągłości prawda to - z powodu podwarszawskiej-mazowszańskiej plaskatości bezdrzewnej :wink: wybraliśmy K-ów....

 

wielki wyjazd :roll: - potraktuj mniejszy pod Warszawę jak 'trening" przed tym większym, taka - rozgrzewka, wstępik, przymiarka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić lampę ;) , ale podlogi na tych twoich zdjęciach są boskie !!!!

I kto by pomyślał... Szare kafelki, szare kanapy ;) a jakoś cieplutko.

 

Wiem wiem - zboczona jestem z tymi szarościami...

Editta, a gdzie ty tą lampę kupiłaś?

Pytam na wszelki wypadek, bo kiedy ja do lamp dojdę, łomatkoboska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić lampę ;) , ale podlogi na tych twoich zdjęciach są boskie !!!!

I kto by pomyślał... Szare kafelki, szare kanapy ;) a jakoś cieplutko.

 

Wiem wiem - zboczona jestem z tymi szarościami...

Editta, a gdzie ty tą lampę kupiłaś?

Pytam na wszelki wypadek, bo kiedy ja do lamp dojdę, łomatkoboska...

 

o! tu mnie Editta zapodała cynk na lampe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją kupiłam na ebay http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.co.uk%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=arco+lamp&category0=

 

lampe arco możecie znaleść tu i pewnie w każdym dobrym salonie oświetleniowym http://www.zoomzoom.pl/?go=firms&sm=25&s=dt&so3=asc&pid=636

 

ale cena nie do porównania :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, a na niemieckim e-bayu znajdę? Mąż jeszcze 3 tygodnie tam posiedzi...

Kupowanie lampy przed wbiciem pierwszej łopaty, to nie paranoja, co? Tylko rozsądek - kasy i tam na coś braknie, a lampa już będzie, hihi...

No, a jeśli chodzi o kominek, to widzę ten mój salon: jasne drewno, dużo szarego ;) i taki słoneczny mebelek: kominek a la stary kaflok... (bo u mnie będzie rogowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...