Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jestem dobrej myśli :)

chciałabym jakis wolny dzien wygospodarowac i zabrac tam dzieci jeszcze przed przeprowadzką.

 

Jutro mam montaż drzwi i mam nadzieje, ze dojadą dzis do mnie klameczki :roll:

z mebelków niezbedny jest jeszcze stół i krzesla do jadalni, wyspac sie moge na wykładzinie, ale zjesc posiłek to juz nie bardzo :wink:

przeprowadzka nie powinna byc specjalnie skomplikowana, okazuje sie ze mnostwo rzeczy bede musiala kupic (w koncu wyprowadzam sie od mamy wiec korzystalismy wspolnie z wielu rzeczy)

takie duperele jak deska do prasowania, zelazko, mikser, czajnik to wszystko musze kupic, tylko kto ma teraz kase na te przyrządy? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo!

Ale tu sie dzieje, przeprowadzka tuz tuż - super!

Małgosiu, chyba nie dostałaś mojej odpowiedzi jakiś czas temu

kilka PW nie wyszlo ode mnie wogóle, mocno szwankuje ta poczta muratorowa

jak znajde chwilke to odpiszę Ci maila

 

pokaz koniecznie drzwi i światełka :)

wybrałas juz stół i krzesła do jadalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo!

Ale tu sie dzieje, przeprowadzka tuz tuż - super!

Małgosiu, chyba nie dostałaś mojej odpowiedzi jakiś czas temu

kilka PW nie wyszlo ode mnie wogóle, mocno szwankuje ta poczta muratorowa

jak znajde chwilke to odpiszę Ci maila

 

pokaz koniecznie drzwi i światełka :)

wybrałas juz stół i krzesła do jadalni?

nooooooo co tak długo milczałaś :)

nie dostałam żadnej poczty od Ciebie :( , moze lepiej pisz na ten adres na wp :)

pokaze, pokaze jak sie domowy komputer naprawi :roll:

a na razie najbardziej podoba mi sie cena stołu z IKEI

http://www.ikea.com/PIAimages/73905_PE190684_S4.jpg

Bjursta, tak sie wlasnie zastanawiam czy wybrac kolor zblizony do teaku czy moze ciemny, a moze jasny?

są jeszcze oklieny

http://www.ikea.com/PIAimages/67535_PE181365_S3.jpghttp://www.ikea.com/PIAimages/73896_PE190678_S3.jpghttp://www.ikea.com/PIAimages/73900_PE190681_S3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ja chyba kupie ten stół :lol: :lol: :lol: :lol: Narazie to jedyny jaki mamy w planie zakupić bo nic innego nam w oczy nie wpadło :lol: :lol:

Praktycznie juz bym go kupiła ale ..... no własnie....... kolor! CIemny jest troche za ciemny do nas i nie wiem co zrobić. Cena jest rewelacyjna i wykonanie też bardzo dobre. Stół wyglada bardzo ładnie w rzeczywistości. Jest prosty i naprawdę wart tych pieniędzy. Waham sie czy bedzie do mnie pasował z tym ciemnym kolorem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawa jak Twój parkiet się prezentuje :D Opis w dzienniku jest wyśmienity.

 

Pochwaliłaś się klamkami, a gdzie drzwi do nich? Ale może faktycznie klamki ważniejsze :wink:

 

Pozdr

parkiet schnie :D

drzwi wlasnie sie montują i małż twierdzi ze wyglądają swietnie, ale zeby nie bylo tak slodko :lol:

drzwi lazienkowe odjezdzają do wymiany poniewaz fabryka w zlym kierunku polozyla fornir

jednym slowem jest normalnie :) tzn cos musialo byc nie tak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mal;muc ja tez bede kupowala ten stol tylko owalny bardzij pasuje do mojej jadalni , ja sie skusze na ten miodowy kolor(dab) kolezanka ma go juz pare lat i bardzo zadowolona jest z niego ,

Ja sie jeszcze zastanawiam nad rozmiarem, ale na 99,99% bedzie to wlasnie stół z tej serii :)

no i mam jeszcze problem z krzeslami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...