Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Irmo ja mam problem z doborem koloru. Nie wiem jak z tego wybrnę bo pasowałoby coś w takim ciepłym, lekko pomarańczowym ale jednak ciemnym kolorze. Nie wenge i nie za ciemny brąz. Jasny odpada wogóle. A stoły są albo jasne albo b.ciemne. I tu jest pies pogrzebany. Potem dobrać do tego krzesła na których mozna siedzieć kilka godizn to juz wogóle problem. U mnie jadalnia będzie dla domowników ale też dla gości więc nie tylko szybkie posiłki ale i biesiady. :roll: Chciałabym, żeby krzesła były przede wszystkim wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

widziałam te ikeowskie stoły na żywo, nawet chciałam taki do siebie, ale mam za mało miejsca, więc kupiliśmy inny (też z Ikea). Jestem bardzo zadowolona, nic się z nim nie dzieje, składa się go i rozkłada super. Cena też była super :lol: :lol: :lol:

 

Myślę, że będziesz zadowolona, bardzo ładnie sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj :roll: :p

haj ! :lol:

 

Fajny ten stół Irmo, ale ta pieronska IKEA wciąż o polowe tansza :-?

i powiem szczerze juz mi sie nic nie chce szukac, a za kilka dni musze gdzies z dziecmi zjesc posilek, bo jak nie to na schodach rozwine obrus :roll:

podałam go tylko jako alternatywę. wiesz ja jestem wielką fanką IKEI. Nie uważam, że mebla mają przetrwać 60 lat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej,

jakaś tępa jestem czy co, ale nie mogę się doczytać czy to jeszcze przed czy już po?

 

Ja również jestem w klubie stołowników Ikei - a jakże, Bjursta brzozowa największa. Super! Oprócz tego, że się lekko uszkodziła w transporcie chyba, ale zauważyliśmy już po montażu i wyrzuceniu opakowania. No trudno.

 

Czy ktoś wie, dlaczego tylko szwedzi potrafią sklecić prostokątny stół z 4 prostymi nogami? Co w tym takiego trudnego? W polskich sklepach tańszych są same potworne wygibasy, ludwiki naste i rokokoka, a w droższych, to nawet bywają ładne, tylko, ze kosztują fortunę ....

I tak, daję zarabiać szwedom "na maksa" - nie wszystko mi się u nich podoba (jakość bywa różna) ale te ceny! :lol:

 

Na pewnym etapie budowy, dla inwestorów, tylko jedno ma znaczenie.

I wcale nie chodzi tu o sex. Niestety.

 

Pozdrawiam, i czekam na wieści z przeprowadzki!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jakaś tępa jestem czy co, ale nie mogę się doczytać czy to jeszcze przed czy już po?

PO :lol:

ale zdechla jestem okropnie i po paru dniach euforii mieszkania w nowym domu znow widze ile jeszcze jest do zrobienia, pomalowania :x itd.

Ja również jestem w klubie stołowników Ikei - a jakże, Bjursta brzozowa największa. Super! Oprócz tego, że się lekko uszkodziła w transporcie chyba, ale zauważyliśmy już po montażu i wyrzuceniu opakowania. No trudno.

 

Czy ktoś wie, dlaczego tylko szwedzi potrafią sklecić prostokątny stół z 4 prostymi nogami? Co w tym takiego trudnego? W polskich sklepach tańszych są same potworne wygibasy, ludwiki naste i rokokoka, a w droższych, to nawet bywają ładne, tylko, ze kosztują fortunę ....

I tak, daję zarabiać szwedom "na maksa" - nie wszystko mi się u nich podoba (jakość bywa różna) ale te ceny! :lol:

 

Na pewnym etapie budowy, dla inwestorów, tylko jedno ma znaczenie.

I wcale nie chodzi tu o sex. Niestety.

 

Pozdrawiam, i czekam na wieści z przeprowadzki!!!!!!!

Bjursta ma wzięcie :lol: , ale krzeseł zabrakło i sidzimy na dwóch ogrodowych plastikach, ktore kiedys podobno byly biale bo dzis są prawie czarne :roll: , pozyczylam od mamy dwa taborety i wygrzebalam jeszcze jeden taboret ze strychu, na ktorym są slady roznych farb a i sam przedmiot ma chyba z 20 lat :roll: . To taki nowoczesny design 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...