Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Bjursta ma wzięcie , ale krzeseł zabrakło i sidzimy na dwóch ogrodowych plastikach, ktore kiedys podobno byly biale bo dzis są prawie czarne , pozyczylam od mamy dwa taborety i wygrzebalam jeszcze jeden taboret ze strychu, na ktorym są slady roznych farb a i sam przedmiot ma chyba z 20 lat . To taki nowoczesny design

 

 

moja siostra, tegoroczna maturzystka, właśnie to nazwałby cool...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

od wczoraj tzn 15.05.2008r mamy meldunek

pozdrawiam wszystkie miłe panie urzedniczki

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

same dobre wiadomości :D :D :D

 

Powtórzę, za poprzednim wpisem - bez odbioru ? :o jestem baaaaaardzo zainteresowana tematem - muszę się gdzieś zameldować - chodzi przede wszystkim o prowadzenie działalności gospodarczej, dotąd zamocowanej w domu wynajmowanym.

Proszę, napisz (tu lub na priva) jakie wymagania miały Twoje miłe Panie urzędniczki co do papierologii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie nie chwalilam, ze juz mieszkamy? :o

 

odpowiadam na pytania :)

meldowalam siebie i dzieci

dokumenty:

- mój dowód osobisty

-dla kazdego (czyli mnie i dla dzieci ) dok. / oswiadczenie o wymeldowaniu z urzedu (z miejscowosci gzdie mieszkalam)

-wniosek o zameldowanie (dla mnie i dzieci osobno) do pobrania w internecie

- akt notarialny zakupu dzialki

-z geodezji papiórek o nadaniu adresu

wiem ze moga chciec akt urodzenia dziecka (u mnie tego nie wymagali)

tez bylam zdziwiona ze odbiór jest niepotrzebny, wsrod wymaganych dok. nie doczytalam nic o odbiorze domu na stronie naszego UM, zadzwonilam sie upewnic i okazalo sie ze odbiór ich nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie nie chwalilam, ze juz mieszkamy?

 

tak mimochodem i tylko o tych krzesłach...A ja spragniona jestem opowieści o kawie na tarasie i poczuciu przestrzeni...

 

Irma prosze Cie jaki taras?

klepisko raczej :lol:

 

obiecuje, ze sie pozbieram i cos napisze :wink:

a najchetniej to poszlabym na urlop wychowawczy

pozdzieralabym w koncu reszte tasm z okien :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Malmulc!

Ja też chce się tak zameldować!!!!

Przepisy nic nie wspominają o konieczności przedstawiania odbioru budowlanego.

Tylko niektórzy urzędnicy twórczo podchodzą do swej pracy.

W poniedziałek szturmuję więc mój UGiM!!!!

 

PS: jak widać nie tylko ja byłam zdezorientowana w sprawie Twojej przeprowadzki :lol: Wszyscy spodziewali się zdaję się "wybuchowych" opisów a tu tak cichutko. Rozumiem Cię doskonale. Przeprowadzki dają w kość. Dosłownie też. Właśnie szukam dobrego rehabilitanta dla mego kręgosłupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc

a skad z geodezji mialas ten papiorek o nadaniu numeru?

 

no i miałaś ten odbiór czy nie?

Efilo o odbiorze napisalam, ale Ty jestes piekielnie szybka :lol: i przeczytalas post zanim uzupelnilam go w temacie odbioru .

 

już myślałam że jak mam działkę to mogłabym się już przemeldować

 

 

:lol:

do geodezji sklada sie mapke inwentaryzacyjną, na ktorej naniesione są wszystkie przyłącza i budynek, a wiec to nie jest tak hop :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo o odbiorze napisalam, ale Ty jestes piekielnie szybka :lol: i przeczytalas post zanim uzupelnilam go w temacie odbioru.

 

Hihi.. a ja się tu awanturuję :lol:

Nie wpadłam na to żeby czytać drugi raz ten sam post jeszcze się dziwiłam skąd komentarze innych. Tak jakbyś napisała o tym odbiorze :lol:

 

A już myślałam że opiszesz jak to teraz z tym odbiorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do geodezji sklada sie mapke inwentaryzacyjną, na ktorej naniesione są wszystkie przyłącza i budynek, a wiec to nie jest tak hop :wink:

 

Co kraj to obyczaj - my dostaliśmy numer zanim wbiliśmy przysłowiową pierwszą łopatę w działkę. Czyli w geodezji składaliśmy mapkę projektową z naniesionymi przyłączami i budynkiem wg zatwierdzonego do budowy projektu. Numer był już wtedy potrzebny do budowy przyłącza elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...