Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Znalazłam drewienko na taras. Wklejam, może się przyda

http://www.houseimages.net/images/houses/IT/IT-57031-02/IT-57031-02-b-e1-220.jpg

 

też chwilami myślę o podobnym, tylko gęściej i drobniej żebrowanym belkami (wiekszy cien) i być może z położeniem tez czegoś analogicznie na górze...

 

a na zmywarkach sie nie znam :) to i nie doradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

co słychac?

no wiec trzeci raz przyjechaly drzwi do lazienki i trzeci raz skladamy reklamacje, juz nawet mi sie nie chce o tym gadać :-?

 

a poza tym zastój

na nic nie ma czasu :(

juz dwa tygodnie woze w torebce kilka kartek z opisem paru zmywarek i nie mam czasu poczytac, zeby chociaz rzucic okiem :(

marzy mi sie urlop

dlugi urlop

czy nie uwazacie ze "nowowybudowanym " nalezy sie jakies 3 lata urlopu zdrowotnego ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przekierowana z watku o szarosciach pytam gdzie ta Twoja szara lazienka?? :)

 

O kaflach w salonie juz doczytalam, one maja taka troche strukture?? tzn nie sa gladkie??

 

Mam pytanie tez o wzor elfow sama robilas czy mozna go kupic gdzies?

Mam tez pytanie o strukture 2 ta we wnece to tez robione szczotka jakas??

 

 

Teraz jak sobie mysle o domu to chyba bym budowala tez cos nowoczesnego w stylu rowniez jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, szkoda ze wczesniej nie czytywalam takiech dziennikow jak Twoj. Masz moje ulubione polaczenia szarosci i drewno :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przekierowana z watku o szarosciach pytam gdzie ta Twoja szara lazienka?? :)

hmmmmmm wg mnie to ona tam szara nie jest, a raczej brazowa

ale fakt ze te sredniociemne plytki maja szarawe paseczki, a zdjecia gdzies w dzienniku są i byl jakis wątek o tych plyteczkach, moze znajde

O kaflach w salonie juz doczytalam, one maja taka troche strukture?? tzn nie sa gladkie??

nie są całkiem gładkie, ale tez chodząc na boso nie wyczuwa sie specjalnie tych nierownosci (kupilam je Instabudzie)

Mam pytanie tez o wzor elfow sama robilas czy mozna go kupic gdzies?

Mam tez pytanie o strukture 2 ta we wnece to tez robione szczotka jakas??

 

 

Teraz jak sobie mysle o domu to chyba bym budowala tez cos nowoczesnego w stylu rowniez jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, szkoda ze wczesniej nie czytywalam takiech dziennikow jak Twoj. Masz moje ulubione polaczenia szarosci i drewno :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

Moje poszuikwania projektu kreciły sie wokół domków w stylu "Jaś i Małgosia", chociaz proste i przejrzyste wnetrza zawsze mnie ciągnęły.

Na całe szczescie miałam koło siebie architekta, który omawiał ze mną projekty i wskazywal mi ich wady i zalety. W koncu okazalo sie, że nic nie moge sensownego znalezc, a przedkladalam wygode wnetrz nad wyglądem zew, domu. Wtedy wlasnie podsunął mi projekty nowoczesnych domów i podjelismy decyzje o projekcie indywidulanym, domu bez skosów itd.

Tak samo bylo z oknami, w życiu nie widzialam domu z szarymi oknami (poza fotkami w necie), ale inncyh sobie nie wybrazalam w naszym domu.

Zrób wnętrze takie o jakim marzysz, elewacja domu może byc nowoczesna, obejscie itd .

 

Elfy kupilam w http://www.szabloneria.pl

natomiast strukturka jest zrobiona packą plastikową kupioną w markecie budowlanym.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jest od razu nowoczesny dom w swojej formie, myśmy sie zdecydowali na taki typowy i teraz jak już sobie domek stoi to nie bardzo da się coś zrobić żeby unowocześnić jakoś jego elewacje.

 

zerknij tutaj(renderingi):

 

http://s3images.coroflot.com/user_files/individual_files/original_187480_HB0Nqj8rKhEqjfzqJQNqu6MBL.jpg

http://s3images.coroflot.com/user_files/individual_files/original_187480_w_sRvnQH6Woeibsiw1ns6w_VY.jpg

 

'łamaniec' podobny do Twojego (nie widać w dzienniku finalnej bryły-jest coś sprzed położenia dachu).

Ten domek tam też ma klasyczna bryłę (poza tym wykuszem dachowym) ale udało się go wykończyć dość nowocześnie. Myślę że głównie jasnością elementów i oszczędnością wypowiedzi i decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jest od razu nowoczesny dom w swojej formie, myśmy sie zdecydowali na taki typowy i teraz jak już sobie domek stoi to nie bardzo da się coś zrobić żeby unowocześnić jakoś jego elewacje.

 

zerknij tutaj(renderingi):

 

http://s3images.coroflot.com/user_files/individual_files/original_187480_HB0Nqj8rKhEqjfzqJQNqu6MBL.jpg

http://s3images.coroflot.com/user_files/individual_files/original_187480_w_sRvnQH6Woeibsiw1ns6w_VY.jpg

 

'łamaniec' podobny do Twojego (nie widać w dzienniku finalnej bryły-jest coś sprzed położenia dachu).

Ten domek tam też ma klasyczna bryłę (poza tym wykuszem dachowym) ale udało się go wykończyć dość nowocześnie. Myślę że głównie jasnością elementów i oszczędnością wypowiedzi i decyzji.

 

fantastyczne, uwielbiam ten styl :)

masz chyba dar wyławiania z netu takich perełek :D

 

markoto poddajesz sie? zgodzisz sie z nami, ze mozna Twoja elewacje zrobic nowoczesną ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :p

co słychać??

czesc :)

malą imprezke mielismy wczoraj, odwiedzili nas znajomi i troche "spuchlam" z dumy bo bardzo podobal sie im nasz odmek :wink:

z przezarcia tez spuchłam :-?

doszlismy z mężem do wniosku, że nalezy czesciej zapraszac gosci, mobilizuje nas to do wykanczania różnych pierdół w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...