Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Malmuc widziałam na elewacji taką malutką obróbkę blacharską(na zdjęciu z tęczą), do czego jest i kto Ci to robił?

 

ta obróbka jesta dookola domu, powyzej tej obrobki bedą (mają być :roll: )deski, ktore w sumie nie beda troszke cofniete w stosunku do elewacji ponizej obrobki.

No zgadnij kto zrobil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie tu wczesniej nie bylo? :roll: :roll: :roll:

no właśnie :lol:

Takie chcialam drzwi do szafy jak Ty masz do garderoby. Jak to sie sprawdza? Kurz nie wkurza? :roll:

drzwi zamontowane, ale musze je zdjac zeby pomalowac bezbarwnym lakierem, a u córy beda pomalowane na bialo

moja ciocia ma takie drzwi i nie zauwazylam zeby byl z nimi jakis problem, w USA to chyba czeste rozwiazanie, ja przynajmniej gdzies tam takie drzwi widzialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classen ma w swojej ofercie tez białe drzwiczki

http://www.classen.com.pl/www/pliki_graficzne/a_fronty/azur_lak/aran04.jpg

tylko jakos kupic ich nie mozna :-?

wkurzylam sie i kupilam dla córy zwykle i pomaluje na bialo

probowalam juz nawet te male drzwiczki na gorze, ale jak widac slabo kryją i kupie jakas inna farbe

 

http://images32.fotosik.pl/360/3bd14ff5977cab7a.jpg

 

w pierwotnej wersj pokoje dzieci dzielila prosta sciane, potem te sciane powyginalam, zeby kazde mialo garderobe (mam alergie na mebloscianki) :wink:

my mamy w swojej sypialni juz normalne drzwi do garderoby, szkoda ze nie kosztowaly tyle co te z classena :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna nie moge facetowi od schodów wytłumaczyc przez telefon jak ma wyglądac barierka taka jak jest u ciebie. Twierdzi że nigdy takiej nie robił i nie wie co ja od niego chcę :roll: Możesz mi łopatologicznie napsac jak te prety były mocowane, gdzie je mozna kupic, czy one sa z nierdzewki czy zwykłe stalowe, malowane?

Chcę jeszce na kominku zrobic taka struktórkę jak masz - te poziome pasy, mozesz tez napisac jak to zrobic- materiał, czym zacierac itp?Jak znam zycie znowu wykonawcy mi ręce rozłozą , że nie potrafią :(

A w ogóle dawo nie zaglądałam a tu juz tak slicznie, domowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna nie moge facetowi od schodów wytłumaczyc przez telefon jak ma wyglądac barierka taka jak jest u ciebie. Twierdzi że nigdy takiej nie robił i nie wie co ja od niego chcę :roll: Możesz mi łopatologicznie napsac jak te prety były mocowane, gdzie je mozna kupic, czy one sa z nierdzewki czy zwykłe stalowe, malowane?

Chcę jeszce na kominku zrobic taka struktórkę jak masz - te poziome pasy, mozesz tez napisac jak to zrobic- materiał, czym zacierac itp?Jak znam zycie znowu wykonawcy mi ręce rozłozą , że nie potrafią :(

A w ogóle dawo nie zaglądałam a tu juz tak slicznie, domowo :D

prety sa z nierdzewki 10-ki albo 12-ki (dopytam), kupowal szwagier w hurtowni. No prety sa mocowane tak jak sie najprosciej da :roll: , w stolarniach maja pewnie specjalne wiertarki ustawiaja po dopowiednim kątem itd, my mielismy wiertarke reczną i tu mąż sie gimnastykowal okrutnie :-? , najpierw z gory do dolu od pierwszego i ostatniego slupka pociagnal sznureczki, ktorymi usatlil na jakie wyskosci i pod jakim kontem maja rurki leciec. Jesli chodzi o montaz rurek to slupki nie sa przewiercone na wylot, ale jedynie otwory na pewna glebokosc, tak zeby mozna wlozyc pręt (ktory of course jest nieco dluzszy niz odleglosc miedzy slupkami). Prety byly dluzszeniz potrzebowalismy i małz je przycinal.

Verunia jesli chodzi o pasy to są zrobione cekolem i tak jak na zdjeciu widac najpierw nakładal mąż masę, wygladzal ja (jako tako) i jechal wycieraczką poziomo, a nastepnie delikatnie szpachelka przesuwał, dlatego ta sciana nie jest taka ostra.

Proponuje zrobic probe na plycie KG, zeby sprawdzic jaka konsystencje masy zrobic, jak grubo nakladac i jak mocno przyciskac wycieraczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...