Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

oj nie! :o

to nie sa moje plytki

ja szukalam tylko pomysłu :D

 

:( :( :( Czy ja dobrze uslyszalam, ze nie masz z kim kawy wypic w poniedzialek? :roll:

 

no żal że uciekam ale mi tam drewno moknie... :( jednak wrócę (tylko jeszcze nei wiem keidy :))

Coprawda kawy nie pije ale następnym razem chetnie jakąś herbę 'wciągnę':)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

oj nie! :o

to nie sa moje plytki

ja szukalam tylko pomysłu :D

 

:( :( :( Czy ja dobrze uslyszalam, ze nie masz z kim kawy wypic w poniedzialek? :roll:

zaczepialska jestem, tak naprawde wpadam na chwile z mamą zalatwic pewne sprawy i to wczesnym rankiem :roll:

ale mam straszną ochote przyjechac do K na spacer i zjesc cos dobrego, a i wypic tez :lol:

ale takie spacerki to chyba raczej na wiosne :(

musze meza namowic na taki wypadowy weekend

szkoda ze moja siostra nie mieszka juz w Krakowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ochotę taką i ja mam wielką. Może po świętach jak bedzie więcej czasu wybierzemy sie na taki spacer? Co Ty na to? Mogłybyśmy się jeszcze z kims zobaczyć :lol:

Oderwałybysmy się od domowych obowiązków :wink:

Innego wyjścia chyba nie ma bo jedziesz do mnie i jedziesz.... już z rok chyba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ochotę taką i ja mam wielką. Może po świętach jak bedzie więcej czasu wybierzemy sie na taki spacer? Co Ty na to? Mogłybyśmy się jeszcze z kims zobaczyć :lol:

Oderwałybysmy się od domowych obowiązków :wink:

Innego wyjścia chyba nie ma bo jedziesz do mnie i jedziesz.... już z rok chyba :lol:

rety a ja znow wlasnie o Tobie myslalam bo za tydzien przyjezdzają ciocie :roll: i Garbatka i Radom

a ja ani rusz jakos sie na wschód zebrac nie mogę :-?

ale wiesz trzeba cos z tym spacerkiem zrobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam i ja te elewacje. Robią wrażenie. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, ze to nasze krajowe realizacje i firma także :lol: Napawa optymizmem. Temat takich elewacji i wykończeń w drewnie pewnie w niedalekiej przyszlości będzie się rozwijał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak najbardziej!

znalazł sie wlasnie stolarz ktory podjąłby sie tej roboty,

wielkie dzieki za ten link, sprawdzimy kto to i co to, w końcu nie są az tak daleko od nas

realizacje cudaśne :)

 

przepraszam za brak odzewu, ale nie dostawalam informacji ze mam wpisy w komentarzach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...