Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No moja jest jeszcze w trakcie "obrobki", mamy troche szkicow ale poki co jeszcze ustawiamy dom na dzialce. Proporcje beda troche zblizone do twojego domu, nasz bedzie chyba troche dluzszy i bedzie mial garaz-szope wolnostojacy polaczony z domem tylko taka pergola....

W swoim czasie sie ujawnie.

 

Tomi no to jestem ciekawa tej dlugosci :D

moj parter jest długił na 15 m, a potem jeszcze wystaje ta gora, jak Twoje jeszcze dluzsze to fajnie bedzie sie kregle grac, no pod warunkiem ze nie zastawisz sie sciankami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj malmuc :D

fajny atawarek, jak moja rezydencja będzie już stała, to też sobie zmienię :wink: :lol:

A Twój Kasperek na tym zdjęciu wygląda jak czteroletni aniołek :lol:

A ja dzisiaj dowiedziałam się, że mój jeszcze nie dwulatek ma krzywe nóżki :o :o :o

Ma stać przez pięć minut dziennie na palcach i siedzieć tylko po turecku :lol:

Najgorsze jest to, ze ma chodzić w papciach, a on uwielbia boso....

Pozdrówka dla dzieciaczków :D

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj malmuc :D

fajny atawarek, jak moja rezydencja będzie już stała, to też sobie zmienię :wink: :lol:

kiedys mąż zwrócił mi uwage, ze to forum jest budowlane a ja tu wrzucam dzieci w awatarek, czepia sie no nie? :lol:

A Twój Kasperek na tym zdjęciu wygląda jak czteroletni aniołek :lol:

taaaa, ten aniołek nie wyglada na dwa lata, w kazdym razie mierzy i wazy jak 3-latek (bylismy na bilansie u Pani doktor) a i aniołkiem łobuz tez nie chce byc :roll: :lol:

A ja dzisiaj dowiedziałam się, że mój jeszcze nie dwulatek ma krzywe nóżki :o :o :o

Ma stać przez pięć minut dziennie na palcach i siedzieć tylko po turecku :lol:

Najgorsze jest to, ze ma chodzić w papciach, a on uwielbia boso....

Pozdrówka dla dzieciaczków :D

kasia

5 minut ? :o toz to wiecznosc dla takiego malucha

u mnie wszyscy chodzimy na boso, ale u tesciow jest bardzo zimna podloga i w lutym postanowilam kupic malemu kapciuszki. Bylam w sklepie bez niego i stalam z 30 minut z papciami w reku bo nie moglam uwiezyc ze to jest rozmiar 25 i nie moge kupic mu mniejszych bo w nie nie wejdzie :o

Pozdrawiam WIOSENNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj malmuc :D

fajny atawarek, jak moja rezydencja będzie już stała, to też sobie zmienię :wink: :lol:

kiedys mąż zwrócił mi uwage, ze to forum jest budowlane a ja tu wrzucam dzieci w awatarek, czepia sie no nie? :lol:

A Twój Kasperek na tym zdjęciu wygląda jak czteroletni aniołek :lol:

taaaa, ten aniołek nie wyglada na dwa lata, w kazdym razie mierzy i wazy jak 3-latek (bylismy na bilansie u Pani doktor) a i aniołkiem łobuz tez nie chce byc :roll: :lol:

A ja dzisiaj dowiedziałam się, że mój jeszcze nie dwulatek ma krzywe nóżki :o :o :o

Ma stać przez pięć minut dziennie na palcach i siedzieć tylko po turecku :lol:

Najgorsze jest to, ze ma chodzić w papciach, a on uwielbia boso....

Pozdrówka dla dzieciaczków :D

kasia

5 minut ? :o toz to wiecznosc dla takiego malucha

u mnie wszyscy chodzimy na boso, ale u tesciow jest bardzo zimna podloga i w lutym postanowilam kupic malemu kapciuszki. Bylam w sklepie bez niego i stalam z 30 minut z papciami w reku bo nie moglam uwiezyc ze to jest rozmiar 25 i nie moge kupic mu mniejszych bo w nie nie wejdzie :o

Pozdrawiam WIOSENNIE!

 

Duża stopa, duży facet - będzie koszykarz albo siatkarz :wink: :lol: ja ci to mówię:lol:

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością, bo to już Elita, żarty się skończyły! :D

 

Jasne i białe kuchnie dla odważnych są i bardziej masochistów... Ale czego się nie robi dla uzyskania zwalającego z nóg efektu... Na niekorzyść ciemnych (wenge np.) kuchni przemawia również to, że jest ich wszędzie całe mnóstwo ...po prostu wengowy urodzaj...

 

Do ciekawych określeń nowo budowanego domu dorzucam stację pogotowia ratunkowego :o :lol:

 

A mąż powinien dostać jakiegoś nobelka za to akwarium! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, nie zazdroszczę... :( Co to jest z tymi tynkarzami :roll:

Niektórzy robią wylewki przed tynkami, więc takie rozwiązanie tez jest poprawne. Tylko żeby jakichś tynkarzy znaleźć kurcze :roll:

 

W ostateczności może zrób tynki gipsowe, bo podobno dużo łatwiej znaleźć ekipę.

dominikams no wlasnie gipsowe planowalam :(

 

Dzis moj malzonek drugi dzien sam tynkuje kotlownie, niech sie chlopina szkoli bo jeszcze bedzie tak ze sam bedzie walczyl kielnią :o

O! przypomnialo mi sie cosik :wink:

wczoraj tak zarzucal tynkiem ze kielnie polamal :lol: tylko jak on to zrobił? 8)

szkoda ze nie mial ze sobą aparatu fot.

mam nadzieje ze nie zapomnial ominąć okna ? ! :o :lol:

o rety! ale podla jestem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością, bo to już Elita, żarty się skończyły! :D

oj skonczyły sie, skonczyły :lol:

Jasne i białe kuchnie dla odważnych są i bardziej masochistów... Ale czego się nie robi dla uzyskania zwalającego z nóg efektu... Na niekorzyść ciemnych (wenge np.) kuchni przemawia również to, że jest ich wszędzie całe mnóstwo ...po prostu wengowy urodzaj...

ja to troche niedoswiadczona, do tej pory mialam do czynienia z kuchniami w bezpiecznych kolorach ani to ciemne ani to jasne, ale wenge to mnie jakos nigdy na kolana nie powalilo :wink:

za to mojego meza tak, na cale szczescie kuchni takiej nie chce, ale mysli o podlodze, mowi ze bedzie ja myl, zamiatal itd. :-?

Nie dam za wygraną, jak bedzie wenge podloga to juz napewno pozegnam sie z popielatymi kafelkami :-?

No wlasnie napisalam :podlogi juz nawet nie pisze parkiet :-? , panele brrrrr ale chyba tylko to mi pozostanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Małgosiu :D

Po pierwsze gratuluję przejścia do ELITY :D

Po drugie - super wyszła ta kuchnia :D

Po trzecie - trzymam kciukasy za tynkarzy :D

 

Pozdrówka kasia

jedni tynkarze co mi uciekli byli z Bielska, teraz modle sie zeby Ci umowieni wczoraj nie uciekli.

Projekt kuchni jest, tyle ze na razie jej wyceny są kosmiczne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo, tym bardziej, że u Ciebie nie ma wielu szafek.

Ale tak na pocieszenie to ja jakiś czas temu przez przypadek natknęłam się na studio mebli Rust.

Zawsze mi się podobały, są często reklamowane w gazetach.

Oczywiście piękna ekspozycja, nowoczene, proste i ładne mebelki.

Pytam ile to cacko kosztuje, a pan mi mówi 30000 :o

I to podobno bardzo dobra cena, bo dobre kuchnie to od 35000 w górę.

Zwariowałam :evil: :evil: :evil:

Ja chciałabym się zmieścić w 10000 tys, choć wiem, że może być trudno :(

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo, tym bardziej, że u Ciebie nie ma wielu szafek.

Ale tak na pocieszenie to ja jakiś czas temu przez przypadek natknęłam się na studio mebli Rust.

Zawsze mi się podobały, są często reklamowane w gazetach.

Oczywiście piękna ekspozycja, nowoczene, proste i ładne mebelki.

Pytam ile to cacko kosztuje, a pan mi mówi 30000 :o

I to podobno bardzo dobra cena, bo dobre kuchnie to od 35000 w górę.

Zwariowałam :evil: :evil: :evil:

Ja chciałabym się zmieścić w 10000 tys, choć wiem, że może być trudno :(

Pozdrówka kasia

 

:lol: chyba sie gonimy, ja u Ciebie a Ty u mnie :lol:

moja znajoma ma mebelki z RUST i powiedziala kiedys : nawet nie pytaj o cene :lol:

i nie zapytałam :wink:

Ja nie wiem jak i gdzie ludzie robia mebelki za 5-7 tys, ja nie mam wyceny z super studia meblowego, ale od stolarza :(

Jak mowilam ze mam 10 m kuchni mama zlapala sie za glowe (teraz mamy prawie 30 m), a teraz okazuje sie ze kuchnia jest za duza :o

ale to dlatego ze jest tam w zasadzie tylko miejsce na poruszanie sie miedzy blatami, a wiec do zabudowy sciana 3,40m, nastepna sciana 2,80, no i wyspa dluga na 180,a wiec sporo szuflad i szafek mozna zrobic. Stolarz sam powiedzial ze do zabudowy to jest ho ho ho soro miejsca. Na dodatek mam mala spizarke w domu a wiec nie potrzebuje az tyle miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...