Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

malmuc! a mi strasznie podoba się Twój dach i kominy, i okna oczywiście :lol: Mam prosbę: proszę o podanie z czego masz je zrobione tj. firma, i koniecznie kolor. I namiary na rynny, bo też dobrze dobrane. Pozdrawiam

Witaj TomKa

ooooo....... jak milutko sie na serduszku robi jak sie komus podoba moja stodolka :lol:

no wiec:

dachówka Koramic Renesansowa L15 angoba antarcytowa

http://www.wienerberger.pl/images/db/srprdet/1087584652220.jpg

kominy cegła klinkierowa Terca Stratus

http://www.wienerberger.pl/images/db/srprdet/1080545462457.jpg

rynny marley grafit

okna Schuco profil CAVA CT 70 kolor RAL 7001

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dużo tych dodatków u ciebie. faktycznie cena jakby trochę nieadekwatna

no właśnie :roll:

Ediita mnie to wydaje sie podejrzane, przypuszczam ze caly system kosztuje jakies 5000 tys, to za 4000 on da fronty, blat, korpusy i robocizna?

Mój pierwszy stolarz wycenil samą robocizne za 5000 :-?

albo kurcze koles ma jakies dojscia do tanich materiałów, albo cos tu nie gra :roll: , al eten drugi wycenia sie na 11 tys, to znowu nie jest az taka duza roznica :roll: .

Ten za 11 jest na miejszcu, w razie poprawek sciagne go natychmiast, a ten za 9 jest z Olesnicy pod Wroclawiem.

Ratunku!!!!!!!!! przed urlopem musze wybrac bo mnie mąż nie puści :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne fronty takich szukam, co to jest?

ładna kuchnia powiem Ci mała

a wyspa z czego?

Xeniu kilku produentow ma w swojej ofercie taką okleinę ale kazda z nich jest troszeczke inna tzn ciemniejsza lub jasniejsza, blat mam na oku jeszcze jeden i jest kolorytycznie taki sam tyle ze ma mniej kropeczek ale wieksze.

Kuchnia niby mała, ale szkoda ż etyle kosztuje :-? , do zabudowania mam sciany 340x280 i wyspa 180x110

zmieszcze w niej 6 szuflad http://images21.fotosik.pl/149/bd265ef06ab6d534.jpg

Wyspa jak na wizualizacji widac od strony jadalni jest niezabudowana i chyba zle ze wymurowalam ten murek bo co ja z nim teraz zrobie? kafelki? nieeee....., to co? musi to byc jednak cos łatwego do czyszczenia bo pewnie bedzie obkopywane :roll:

Tak wlasnie kombinuje zeby zrezygnowac z 3 szuflad, zrobic male cargo (pomiedzy zlewem a zmywarką ) i z reszty dlugosci zwyklą szafkę :roll:

A zlew??? jednokomorowy czy dwukomorowy?[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu z prędkością światła? :lol:

ja sie sprytnie od salonu zasłoniłam, nie bedzie widac burdlu :lol: :wink:

szczerze mówiąc wszyscy ktorych znam zalują zmiany z dwu na jednokomorowy zlew, a zrobili tak po zakupie zmywarki, jeszcze jedna znajoma psioczy na tę połówkę zlewu, niby jest, ale jej nie uzywa bo to małe i niewygodne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu z prędkością światła? :lol:

ja sie sprytnie od salonu zasłoniłam, nie bedzie widac burdlu :lol: :wink:

szczerze mówiąc wszyscy ktorych znam zalują zmiany z dwu na jednokomorowy zlew, a zrobili tak po zakupie zmywarki, jeszcze jedna znajoma psioczy na tę połówkę zlewu, niby jest, ale jej nie uzywa bo to małe i niewygodne :roll:

 

no widzisz, każy mówi co innego

ja mam od dawna "jedynkę" i zmywarkę

nigdy druga komora nie była mi potrzebna, tylko ta co mam chciałabym powiekszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

bardzo piękne te fronty! I kuchnia w calości i w kolorze prezentuje się baaaardzo!!!!

Mam teraz zlew jednokomorowy i jest ok. - bardzo jestem przywiązana do ideii - jedna komora + duży okapnik czy też osuszacz - no takie proste coś z boku z tego samego materiału co komora zlewu :o . Ja na tym czymś robię większość brudnych czynności - łatwo opłukać, wyczyścić itd.

Czytam Waszą dyskusję o cenach kuchni, i zazdroszczę, bo moja kuchnia nie może przekroczyć 10 000 pln w cenności... Mam spiżarnię - w niej będę przechowywać wiele rzeczy, więc zabudowę chcę ograniczyć do minimum niezbędnęgo....

 

Czy już coś wymyśliłaś z drewna na podłogówkę? Bo ja bardzo chciałabym coś odgapić od kogoś w tym temacie. 8) :wink:

A deskę barlinicką znów mi ktoś odradzał - po 6 miesiącach jest już porysowana (choć nie mają psa i małych dzieci) i pęka ta wierzchnia warstwa.

 

Czy parkiet przemysłowy nadaje się na podłogówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co do tej pory sie doczytalam to parkiet przemysłowy baaardzo nadaje sie na ogrzewanie podłogowe, zastanawiam sie jeszcze nad panelami drew. Karhs, maja piekny jesion

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/dd/cf/2byu/94o4boG5bPGaZxgoUX.jpg

ze zlewem stoje w miejscu :-?

no i totalna załamka z ekipami, chyba nie damy rady w tym roku sie wprowadzic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc! wieeeelkieeeeeeeee dzięki! Myślę, że ...hihi za rok możesz przyjechać do mnie podziwiać bliźniaczy dach. :lol: . Normalnie idealnie mi pasuje! Trafiłaś z wyborem w 100% w moje wyobrażenia. Po prostu taki chciałam mieć, czytam i oglądam Twój dziennik i ... widzę mój dach. Super :wink: Jeśli miałabym Ci coś doradzić w sprawie zlewu - to jednak dwie komory. Mam zmywarkę i 2-komorowy zlew, i dzieci, i jest git! :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc! wieeeelkieeeeeeeee dzięki! Myślę, że ...hihi za rok możesz przyjechać do mnie podziwiać bliźniaczy dach. :lol: . Normalnie idealnie mi pasuje! Trafiłaś z wyborem w 100% w moje wyobrażenia. Po prostu taki chciałam mieć, czytam i oglądam Twój dziennik i ... widzę mój dach. Super :wink: Jeśli miałabym Ci coś doradzić w sprawie zlewu - to jednak dwie komory. Mam zmywarkę i 2-komorowy zlew, i dzieci, i jest git! :wink: :D

no przyjade przyjade :lol:

nie wiem TomKa czy przyglądałaś sie w realu dachówce, ale ten antracyt ma jak dla mnie nieokreslony kolor czasem wpada w brąz, zwłaszcza w sloncu. nieżle sie wytraszylam kiedy weszlam na dach i zobaczylam brązwo brudna dachowke i szare rynny :o , na cale szczescie z pozycji normalnego czlowiek tzn takiego co nie siedzi na dachu ale stąpa po ziemi wszystko wygląda już ok.

tu jest takie zestawienie: od lewej cegła o której w pierwszej wersji myslałam tzn matrix, potem stratus i na koncu dachówka

http://images21.fotosik.pl/333/105972b7a407ec03med.jpg

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc i jeszcze raz dzięki! Będę musiała jeszcze pomyśleć o tej dachówce. Wolalabym, żeby była raczej w tonacji czarno-grafitowo-szarej niż brązowej. A już cieszyłam się, że mam dach moich marzeń! Ogladałam przed chwilką zdjęcia w Twoim dzienniku, widać postępy, pięknie tynki się robią! A córcia przeurocza!! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak sobie dobrze te dachówke pooglądasz w zestawieniu z cegłą i rynną w jakimś składzie budowlanym i jak bedziesz mogła to popatrz na to przy swietle dziennym. To wrazenie wpadajacej w braz dachówki widze kiedy jestem na tarasie garazu jestem wtedy blisko dachu i swieci mocno slonce nigdy takiego wrazenia nie mialam kiedy stoje na ziemi :roll:. Angoba ma jeszcze te zalete ze ma taki delikatny polysk, jest poprostu fajna :D

Mam nadzieje ze nie namotalam Ci za bardzo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...