Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ej mała dogoniłaś mnie

u mnie wysypał sie hydraulik

woreczek

(ale żółciowy)...

i teraz mam nowego hydraulika podobno od pojutra

dzisiaj cały dzień ustawiałam styropiany (meble w kuchni)

i przyszedł mój sąsiad, którego nie znałam a juz go znam i siedział u mnie 2 godziny i zburzył mi wszystkie plany

namawiał mnie na podłogę deski na legarach zamiast wylewki!

aha i jeszcze jedno koleżanko

rozumiem , że nie będzie już szafek pomiędzy oknami w kuchni?

a schody sobie zróbcie z blatów!ja tak mam i można wnosić i znosić ciężary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne te fakty :wink: :D nabiera domek kształtów, nie?

 

Ta dziewczynka na zdjęciu to twoja córcia?

będziesz wiedziała o co chodzi jak napiszę:

to jest córcia tusia przez duze C :D , mamusia czyli ja tylko ją urodziła :wink: :lol:

hej mała dogoniłaś mnie

a jakże 8)

dzisiaj cały dzień ustawiałam styropiany (meble w kuchni)

i przyszedł mój sąsiad, którego nie znałam a juz go znam i siedział u mnie 2 godziny i zburzył mi wszystkie plany

namawiał mnie na podłogę deski na legarach zamiast wylewki!

jak ja to lubie :-? i co teraz? w ogóle nie przerabiałam tematu z legarów, jak to sie ociepla? widziałam że ten temacik śmigał na forum

aha i jeszcze jedno koleżanko

rozumiem , że nie będzie już szafek pomiędzy oknami w kuchni?

a schody sobie zróbcie z blatów!ja tak mam i można wnosić i znosić ciężary

jak już wyżej ktoś wspomniał i mnie zburzono pewien porządek kuchni :lol: :wink: , szafek miedzy oknami nie bedzie, ale widzicie ten drut?

mój mąż to wyciągnąl pod oswietlenie a ja mysle o wiszacym delikatnym oswietleniu nad ta czescią, ale sie nasłuchałam :roll: warczał, ze teraz to mówie kiedy tynki są, a on mysli o poleczce z wew. swiatlem, taka co ma szklo od spodu, nie wiem nie mam za bardzo koncepcji :roll:

Xena jak schody z blatów? a z czego masz wange zrobioną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie oplułam herbatą monitor

powiedz mi co to jest wagna - mam nadzieję, że to jakaś podpórka pod schody....

 

a te szafki i okienka bardzo dobrze, podświetlenie może być fajne....może jakieś przyprawki sobie tam staną

Xena! no wiesz?! jak to co to jest wanga? :lol:

wanga to ta kostrukcja z drewna, metalu, na której spierają się stopnie :D

połeczka? nie wiem? jakoś nie chcialam robic wystawki :roll: ja i tak mam problem z utrzymaniem porzadku na takich wlasnie polkach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej malmuc. Gratuluje postępów na budowie :) W jakim programie robisz wizualizacje?

 

A tak w ogóle to ja tu trochę po prośbie. Trzeba się powoli decydować na wykończenie kominów i nie pasuje mi trochę klinkier. Jak myślisz jak wyglądało by u mnie wykończenie kominów blachą tytan-cynk patynowaną ? Do tego rynny i obróbki blacharskie również.

 

Co do rynien jestem zdecydowany, obróbka raczej też. Alternatywą dla komina jest biały tynk ( jak elewacja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmulc, gdzie jesteś jak Cię tu nie ma?

TYnki są, i wylewki są, właściwie na upartego można pomieszkać.... A Ty masz już drzwi zewnętrzne do wchodzenia i zamykania oraz otwierania???? Chociaż zamówione????

Ale ja myślę, ze gdzieś poleciałaś sobie i wcale Cię tu nie ma.... :cry:

Jak wrócisz to zastukaj w ekran...

 

PS. córka urokliwa niezwykle tatusiowi udała się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh jak to milo wiedziec ze nie tylko rodzinka za mna teskni :lol:

jk69 ma racje, malmucowa se poleciala :wink: , ale juz niedlugo wracam i bede zdawac relacje z budowy, jak tylko postawie stope na naszej cudownej ojczystej ziemi :lol: to moja polowica zagoni mnie do sklepu, mam malo czasu zeby zdecydowac sie na wybor plytek lazienkowych i innych takich podlogowych rzeczy :roll: , najgorsze jest to ze dalej nie bardzo wiem co chce :( , oby sie nie okazalo ze to co wybiore nie bedzie mi sie podobac :-? . A tak naprawde zauwazylam ze coraz mniej mnie to interesuje :o

BO JA CHCE JUZ MIEC SWOJ WLASNY, OSOBISTY DOM !!!!

No i dzieci musze wypiescic, wycalowac, rety! jaka ja zolza jestem, jak moglam je zostawic :oops:

no wiec suma sumarum nie wiem kiedy zastukam w ekran? :roll:

pa pa pa pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc a co to za wkład kominkowy,tzn. jaki model i jaka firma. mnie się bardzo podoba, u mnie też będzie 2 stronny centralnie na środku salonu, tylko jakoś nie mogę się zdecydować na konkretny model...

Witaj!

nasz wkład jest produkcji polskiej firmy Arysto, nam sie podoba, cena tez :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj latająca!

 

u mnie stan podobny - już mi wszystko jedno - kupić, położyć, zamurować - ZAMIESZKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Budowanie jest fajne, ale jakbym chciała uczynić z niego motyw przewodni, to bym się na politechnikę wybrała w stosownym momencie. Szczerze mówiąc, czas wracać do normalności...czyli zająć się życiem przez małe i duże Ż.

 

I na koniec caluski dla małej siostrzeniczki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc, sąsiadko :)

Wasz domek jest śliczny, w klimacie mojego Stasia, też lubimy proste formy a nie domy w stylu dworków :) - nie obrażając oczywiście innych gustów. Bardzo chcielibyśmy być na tym etapie co Wy, ale jeszcze trochę musimy poczekać. Jak na razie to wszystko macie ładniutkie, ale gdzie ten Wasz domek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc

chyba zrobie jednak to rozprowadzenie ale sama

potrzebywam zdjecie jak to wychodzi ze sciany i na jakiej wysokosci

oraz informacje czy przewod idzie u Ciebie wewnątrz przewodu klejonego i jaką on ma średnicę?

Hej Xena!

mówisz o odkurzaczu tak?

pozbieram zdjecia w domku do kupy i wysle Ci na priv, nie mam jakis super dokladnych fotek, ale może sie przydadzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...