Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzień doby sąsiadko :)

Dziękuję za list na priva. Nie ma to jak umacnianie znajomości wirtualnych. Myślę, że niedługo przyjdzie czas, kiedy zetkniemy się w realu :D . Póki co szukam tłucznia do wysypania drogi bo wykonawca stwierdził, że betoniarka się zakopie :).

Dzisiaj mój mąż męczy się w Ochojcu ze specami wszelkich specjalności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak mój :wink:

tyle ze temat ograniczył sie do doprowadzenia wody do naszej działki,

ale przeciez ta woda to w ogole warunek zebysmy mogli tam zamieszkac.

Jesli chodzi o tłuczen to tez by nam sie jeszcze troche przydało, jesli bedziesz miala jakies fajne namiary daj znac.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Na razie wybrałam taki sprzęcik :roll:

teraz szukam kogoś kto mi go sprezentuje :lol: :wink:

 

ja to zrobię, jak ty sprezentujesz mój :lol: :lol: :lol:

 

variuss no super to wygląda. nie mów malmuc, że też tak będziesz miała :o

 

a może mi pomożecie znaleźć kominek: płaska szyba, panoramiczny, bardziej długi niż wysoki, niedrogi :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Na razie wybrałam taki sprzęcik :roll:

teraz szukam kogoś kto mi go sprezentuje :lol: :wink:

 

ja to zrobię, jak ty sprezentujesz mój :lol: :lol: :lol:

 

yyyyyyyy........

dziękuję, chyba poszukam kogoś innego :lol:

variuss no super to wygląda. nie mów malmuc, że też tak będziesz miała :o

no siuper siuper, fajnie że pamiętace o mnie, własnie obmyślam jak przewieżć kominek na budowę :roll: już drugi raz akcji "przewóz" nie zniosę :lol:

już nawet jest coś co z tego zdjecia będę chciała zmałpować :D ,

tak sobie myślę, że skoro przekabaciłam męża do popielu to do czerni już mi niedaleko :lol: , on chyba ze mną zwarjuje :roll: :wink: :D

No właśnie variuss zdradź swoją wizję kominka, czy też planujesz taki vis a vis?

a może mi pomożecie znaleźć kominek: płaska szyba, panoramiczny, bardziej długi niż wysoki, niedrogi :roll: :roll:

Edittko kochanie dla Ciebie wszystko :D , ale z tym ostatnim życzeniem "cena" to sobie chyba nie poradzę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi pomożecie znaleźć kominek: płaska szyba, panoramiczny, bardziej długi niż wysoki, niedrogi :roll: :roll:

 

płaskie szyby, panoramiczne..... tak, to jest "to co tygryski lubią najbardziej" :)

szukalm długo, ale w niskiej cenie nic nie znalazłam, niestety :( życze więc powodzenia w poszukiwaniach, może Tobie się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów malmuc, że też tak będziesz miała

 

niee, nie będę tak miała, przynajmniej w aktualnej wizjii mojego domu ;)

ten bardzo mi sie podoba, ale ...... 13 tyś zł

http://www.e-kominki.pl/uploads/obrazki/MODI_o_cor.JPG

 

Jak znajdę jakieś ciekawe zdjęcia kominków to wkleję do wątku wnętrzarskiego: "budujący potrzebuje pomysłow .. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi pomożecie znaleźć kominek: płaska szyba, panoramiczny, bardziej długi niż wysoki, niedrogi :roll: :roll:

 

płaskie szyby, panoramiczne..... tak, to jest "to co tygryski lubią najbardziej" :)

szukalm długo, ale w niskiej cenie nic nie znalazłam, niestety :( życze więc powodzenia w poszukiwaniach, może Tobie się uda

 

no właśnie ze strachu nawet nie zaczęłam poszukiwań, nie mam nawet orientacji o jakich kwotach mówimy. variuss piękny kominek, taki mi się marzy, ale 13 tys. buuuuuu :cry: :cry: :cry: chyba się powieszę, to dużo, dużo, dużo, dużo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

już się ciesze ze Stasio stanie blisko mnie :D

oj będę urządzac wycieczki w Twoją strone i namolnie wisiec na płocie :lol:

 

Witaj sąsiadko :)

Wczoraj byłam zobaczyć co się dzieje w naszej pięknej okolicy ( mam już kanalizację na działce :)) i zrobiłam przegląd okolicy. Szukałam Waszego domku ale widocznie mało skutecznie bo nie znalazłam :). Dzisiaj mają u nas robić odwierty pod pompę ciepła i studnię. Nie mamy wody a jest nam bardzo potrzebna. Teraz czekamy na projekt z wodociągów a potam będziemy czekać na wykonanie. Pewnie 4 mce minimum :(. Dzisiaj będziemy szukać wykonawcy naszej drogi ( Pan z Budimexu ma nam rozeznać kto ma te drogi nasypywać i popyta czy nam na cito nie zrobią :D ). Pewnie dzisiaj wracając z pracy zahaczę o Ochojec, sprawdzić postęp prac ......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałam prosto drogą - mając po lewej stronie kościół. Tam też jest mnóstwo budujących się domów. A mówią, że ludzie pieniędzy nie mają.... :p

 

Oglądałam kominki na e-kominkach :). Pomarzyć mi pozostaje ( na razie :)). Jak znajdę ciekawe to wkleję.

 

http://architekci.gda.pl/img/realizacje/_kominek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałam prosto drogą - mając po lewej stronie kościół. Tam też jest mnóstwo budujących się domów. A mówią, że ludzie pieniędzy nie mają.... :p

 

Oglądałam kominki na e-kominkach :). Pomarzyć mi pozostaje ( na razie :)). Jak znajdę ciekawe to wkleję.

 

http://architekci.gda.pl/img/realizacje/_kominek.jpg

a widzisz! koścół powinien być po Twojej prawej :lol: , czyli jesli dobrze rozumuję z której strony jechałaś to z tej asfaltowej szerszej drogi musisz skręcić przed kosciolem w lewo i za jakieś 100 m w prawo i znow w lewo przy takim duzym domu chyba z Ytonga, do konca droga z kostki i zobaczysz w polu po prawej dwa domki w bez elewacji, ten ładniejszy to mój :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...