Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

znowu oglądam te zdjęcia i aż mnie palica rozbolała :roll:

 

mnie to czasami coś innego boli od siedzenie przy komputerze :oops:

 

ale palica ??? :o

 

 

ale, ale , ja to właściwie o płytki do łazienki chciałam zapytać, wybrałaś ???

 

może się pochwalisz ???

 

może coś odgapię ???

 

bo mnie już od myślenia głowa boli :( :( :(

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

znowu oglądam te zdjęcia i aż mnie palica rozbolała :roll:

 

mnie to czasami coś innego boli od siedzenie przy komputerze :oops:

 

ale palica ??? :o

no nie tylko palica, dupsko też boli, kręgosłup boli, a najgorsze to waga :o podjadam podjadam a tu nagle 20 kg więcej :evil: :o :-? :roll:

 

ale, ale , ja to właściwie o płytki do łazienki chciałam zapytać, wybrałaś ???

 

może się pochwalisz ???

 

może coś odgapię ???

no widzisz ja to kompleksów sie przy Xenie nabawię, jak kurna ugrzęzłam nad płytkami na parter to już nic innego robić nie mogę, a te płytki mnie wykończą :evil: , nie moge czekac do wrzesnia, chyba sie wkurze i pójde kupić krajowe: Nowa Gala albo cos w ten deseń.

Zachciało się paniusi włoskich / hiszpańskich płytek :x

bo mnie już od myślenia głowa boli :( :( :(

 

Pozdrawiam :p

no widzisz :D Ciebie głowa, a mnie palica :wink: , jak sie uporam z płytkami na parter to zabieram sie za wybieranie łazienkowych,ach musze sie pochwalić że mój małż kupił w atrakcyjnych cenach umywalki tzn: hall i neo selene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja to kompleksów sie przy Xenie nabawię,

no no no!

jakich kompleksów!

ten zestaw co wybrałas do kuchni jest bardzo ok

zapewniam Cię, że ja raczej plasuje się w dolnych progach cenowych

 

wkład jak najzwyklejszy (cena) o kuchni nawetnie myślę, łazienka koło, plytki jak sie uda II w dobrej cenie to włoch, jak nie to co sie bedzie podobalo z półki niższej ....nawet nie patrzę na płytki powyzej 80zł/m2, a te za 80 traktuje jak dekorki:)....

to chyba nie jest tak źle z tym szaleństwem

przy okazji dzięki jeszcze raz za zdjęcia centralnego! wlasnie go zalałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja to kompleksów sie przy Xenie nabawię,

no no no!

jakich kompleksów!

ten zestaw co wybrałas do kuchni jest bardzo ok

zapewniam Cię, że ja raczej plasuje się w dolnych progach cenowych

 

wkład jak najzwyklejszy (cena) o kuchni nawetnie myślę, łazienka koło, plytki jak sie uda II w dobrej cenie to włoch, jak nie to co sie bedzie podobalo z półki niższej ....nawet nie patrzę na płytki powyzej 80zł/m2, a te za 80 traktuje jak dekorki:)....

to chyba nie jest tak źle z tym szaleństwem

przy okazji dzięki jeszcze raz za zdjęcia centralnego! wlasnie go zalałam

Xeniu ty kurcze robisz kilka rzeczy na raz i to takich, że ja nawet nie wiem z czym to się je :oops:

w łazienkach płytki napewno będą z niższej półki, te parterowe może też (bo mnie już szlak trafia :evil: ), ceramike z Koła odpuscilam bo są pieronsko drodzy :roll: , chyba ze ja popierniczylam cos z cennikiem :roll:

Ciesze sie okrutnie z tego zalanego CO, wypiję dzis jednego za Twoje zalewanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najgorsze to waga :o podjadam podjadam a tu nagle 20 kg więcej :evil: :o :-? :roll:

 

ach musze sie pochwalić że mój małż kupił w atrakcyjnych cenach umywalki tzn: hall i neo selene

 

1. pewnie kapkę przesadziłaś , ale mnie też przybywa w trakcie budowania :-?

2. trochę zazdroszczę małża :roll: ,

mój to i owszem jeździ,

ogląda postępy, chwali mnie :roll: ,

czasem jak już na pysk padam i nie wiem co i jak dalej , to się włączy pomoże ,

i zaraz zaś wraca do swojego świata :-? :( :evil:

 

A w sprawie cen płytek,

to kobitki pomyślcie że różnica 20 - 30 zł/m2 to średnio ok. 1 000 więcej :roll: ,

więc może warto zaszaleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka to kwestia nie myślenia tylko posiadania

wiesz jak jest ,1000zł to dla mnie na przykład cena wyrównania całej działki....

 

malmuc koło za drogie - mozliwe, ale akurat mam z wystawki

i oczywiscie nie biore serii quattro...

 

natomiast widze jedno

że nasi małzowie sa od zadań specjalnych

a my to taka tyrka na codzien....

faaajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry : :)

Widzę, że nie tylko mnie ogarnia niemoc. Czasami mam wrażenie,ze mój mąż jest stworzony tylko do wyższych celów czyli tylko i wyłącznie do swojej pracy. Mnie za to jakoś czas się rozciąga i muszę i na pracę i na dom, i na budowe i dla dzieci czas znaleźć :D. A siedząc w pacy - przy biurku- zjada się co nieco 9 i rośnie tu i ówdzie). Nie wiem jak wytrzymam i czy dam radę do końca budowy, zwłaszcza, ze prawdę mówiąc to jaeszcze nie zaczeliśmy na dobre :(

Malmuc, a może wybierasz się zobaczyć jak się wykańcza Wasz dom ?, może mała czarna na moich tymczasowych meblach ogrodowych ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Graszka

no będę dzisiaj, będę

pogoda tylko jakas drętwa i kawki na trawce wypić sie nie da :-?

z całą dziatwą i babcią gnamy dziś zobaczyć co jak i gdzie :lol:

długo pewnie nie będziemy żeby dzieci chałupy nie rozniosły na strzępy :wink:

myślałam wpaśc do akwarysty zobaczyc domek,ale nie wiem czy zdąze

mnie jakoś 24 godziny to mało, żeby doba miała ze 35 godzin to już lepiej :roll:

zwłaszcza ze ostatnio siedze w robocie od 07:00 - 19:00 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie płytek coraz większa niewiadoma (łogodnie mówiąc), szczerze mówiąc mam dosyć i boję się że pójdę do pierwszego lepszego sklepu i od progu zapytam co mają do wzięcia od dziś

jeszcze sie okaze ze wyłożę parter płytkami w kolorze lila-róż

 

Lila -róż ??? No co ty! Zmałpujesz kolory z domu mojej teściowej :lol:

 

 

Malmuc, postaraj sie od razu pomyslec o łazienkach, zaoszczędzisz dużo czasu szukając od razu płytek do całego domu, poza tym, kupując na raz wiekszą ilość bedize szansa na wieksze rabaty.

Skoro na te kafleki co wybrałas czeka sie 2 tygodnie, to co za problem, zeby kafelkarz rozpoczął robote od innego pomieszczenia.

Wbrew pozorom lepiej jest pomyslec od razu o kilku pomieszczeniach do wykafelkowania. Wtedy można lepiej skoordynować prace, w miarę dostępnosci materiału.

 

Tak więc, czekamy na twoją wizję łazienki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lila -róż ??? No co ty! Zmałpujesz kolory z domu mojej teściowej :lol:

i co ?

nie podoba Ci się :lol: 8)

 

Skoro na te kafleki co wybrałas czeka sie 2 tygodnie, to co za problem, zeby kafelkarz rozpoczął robote od innego pomieszczenia.

te dwa tygodnie to już nie dwa tygodnie tylko nagle m-c wrzesień :evil:

variuss Ty mnie lepiej nie zawstydzaj, ale ja chyba łazienki nie pokażę :oops:

1 nie dopilnowalam wylewki i moj murowany prysznic bedzie musiał miec próg :( , a tak nie chciałam :(

2 troche przekombinowałam z łazienka na górze co oznacza ze w czesci wc to mozna sie rozsiasc na "tronie" :wink: na wszelkie mozliwe sposoby, a w czesci łazienkowej jest scisk :x , ale kurna już nic nie będę burzyć. Poza tym jak mi przybędzie kolejne 20 kg to akurat ten wiekszy wc-cik mi sie przyda :o :cry: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi przybędzie kolejne 20 kg to akurat ten wiekszy wc-cik mi sie przyda

 

nie przybędzie, tylko ubędzie! Zobaczysz!

 

Dom & ogród to najlepsza dietka - od rana do wieczora gimnastyka, wystarczy sie ze scierą do podłogi przeleciec po całej chacie.

 

Gwarantuje ci to, bo mam porównanie, jak sie mieszka w domu z ogrodem i jak sie mieszka ( obecnie) w 36 m2 kawalerce w centrum miasta ( = zero ruchu - no bo niby gdzie ?)

 

 

A obok kibelka miejsce się przyda, stojaczek na gazety sie zmieści :))))

gazety do czytania oczywiście a nie do ..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup już ten piekarnik !

sernik -jaki by się zjadło :wink:

fryzurę muszę poprawić bo tu selimm mnie znów odwiedza :lol:

 

no to selimmku zmartwić Cie muszę bo nawet jak go kupię to może za dwa miesiące ten sernik będzie, ale jesli dojdzie do spotkania grupy rybnickiej i ja tam będę to dostanesz sernik z piekarnika made by AMICA :lol:

może być? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc jakie ona miała włoski :o piękna kruszyna

kiedy ja się doczekam własnego maleństwa :roll:

 

no i oczywiście mam sprawę :oops: nie udało mi się obejrzeć małej hall na żywo, ale skoro u ciebie już czeka w kolejce, chciałam zapytać jak u niej z praktycznością??? myślisz, że wygodna do mycia, będzie się chlapać po bokach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

Kasia musze odgrzebać jeszcze jakieś zdjęcie małego, był podobny do siostrzyczki ale juz nie taki kudłaty :lol:

 

 

Editta moja droga poślij Kube do nas na nauki :lol: :wink:

oczywiście tylko teoria wchodzi w rachube :wink: :lol:

Zapomnialam o tych Twoich płyteczkach oczywiscie ze juz o nich mówiłaś, a po ile jest to cudo?

Jesli chodzi o Hall to swojej jeszcze nie mam, ale w sklepie przymierzałam sie do niej na sucho :lol: i myślę że będzie spoko czego nie wyobrazam sobie przy takiej malej prostokątnej umywalce z Koła, jak tylko mąż odbierze nasze umywalki pstrykne wiecej fotek

 

selimm co ty kurcze znów wymyślasz ? jakie weekendy, nie pękaj tylko przychodź do Edzi, jak nie przyjdziesz to i sernika nie upiekę :(

 

Xeniu thanks, już łyknęłam kilka speedów i zaraz cos wykluję w dzienniku 8) , no chyba że przedawkowałam

a ile mialam tego wziąść? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...