Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Editta moja droga poślij Kube do nas na nauki :lol: :wink:

oczywiście tylko teoria wchodzi w rachube :wink: :lol:

 

nie da rady już jestem zazdrosna, a co by się tam działo, jeszcze by mi do domu nie wrócił :roll: :roll: :roll:

 

 

Zapomnialam o tych Twoich płyteczkach oczywiscie ze juz o nich mówiłaś, a po ile jest to cudo?

 

nooooo 150 m2 ale moja łazienka nie duża

 

Jesli chodzi o Hall to swojej jeszcze nie mam, ale w sklepie przymierzałam sie do niej na sucho :lol: i myślę że będzie spoko czego nie wyobrazam sobie przy takiej malej prostokątnej umywalce z Koła, jak tylko mąż odbierze nasze umywalki pstrykne wiecej fotek

 

widzisz w sklepie też mierzyłam się do jakiejś małej (nie pamiętam firmy) i była niewygodna boję się, że z hall będzie podobnie, a ja nie bardzo mogę zmieścić większą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z innej beczki :dziewczyny nie chcecie małego kotka?

 

malmuc wlasnie takie schody chce - moze mi powiedziec jakiego formatu sa plaskowniki do nich i na prv ile Cie wyniosły? mam oferte za 3000 za samą ramę z montazem i nie wiem czy to duzo czy mało

tylko ze gosc chce robic na plaskownikach 6x4 a ja bym chciala jak najgrubsze:)

a jakie to stopnie? (z czego i kolor)

bardzo bardzo fajne - proste i przez to super!

 

malmuc co to za płytka? i jaki będziecie miały kolor podlóg

ja pierwotnie myslalam o jesionie

ale przywlokłam jatobę i kempas do chaty i bardzo mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieto, schody bajera, cudo, bomba, rewelacja, cacko, zabrakło mi słów ..... pięęęęękne.

:oops: eeeeeee.........

serio?

dlaczego ja nie wiedziałam, że będą schody :evil:, prawie o zawał mnie przyprawiłaś. następnym razem uprzedzaj :lol: :lol:

chciałam zrobić małe : " a ku ku ! mam schody :lol: "

kiedys pisalam że bedą 15-go, ale w poniedzialek dowiedziałam się że przyjdą już 12 lipca i się Wam nie przyznałam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta moja droga poślij Kube do nas na nauki :lol: :wink:

oczywiście tylko teoria wchodzi w rachube :wink: :lol:

 

nie da rady już jestem zazdrosna, a co by się tam działo, jeszcze by mi do domu nie wrócił :roll: :roll: :roll:

jeśli o mnie chodzi to na mój widok od razu przez płoty wiałby do domu :-? , ale jeśli piszesz że on łatwo nawiązuje kontakty to raczej z malmucowym by sie szybko dogadał :D

 

Zapomnialam o tych Twoich płyteczkach oczywiscie ze juz o nich mówiłaś, a po ile jest to cudo?

 

nooooo 150 m2 ale moja łazienka nie duża

 

Jesli chodzi o Hall to swojej jeszcze nie mam, ale w sklepie przymierzałam sie do niej na sucho :lol: i myślę że będzie spoko czego nie wyobrazam sobie przy takiej malej prostokątnej umywalce z Koła, jak tylko mąż odbierze nasze umywalki pstrykne wiecej fotek

 

widzisz w sklepie też mierzyłam się do jakiejś małej (nie pamiętam firmy) i była niewygodna boję się, że z hall będzie podobnie, a ja nie bardzo mogę zmieścić większą :(

taaa magiczne 150, juz myslałam ze sie uwzieli na te cene wszyscy (pomijajm tych za 200 i 300), może widziałas te umywalke z koła, ja powiem szczerze byłam pozytywnie zaskoczona tą Hall, myślałam że bedzie wyglądać na jeszcze mniejszą, a ona na tyle jest głeboka, że spokojie myjąc dłonie nie chlapiesz na lewo i prawo (tak mi sie wydaje :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z innej beczki :dziewczyny nie chcecie małego kotka?

no niestety nie, dziękuje :wink:

 

malmuc wlasnie takie schody chce - moze mi powiedziec jakiego formatu sa plaskowniki do nich i na prv ile Cie wyniosły? mam oferte za 3000 za samą ramę z montazem i nie wiem czy to duzo czy mało

tylko ze gosc chce robic na plaskownikach 6x4 a ja bym chciala jak najgrubsze:)

a jakie to stopnie? (z czego i kolor)

bardzo bardzo fajne - proste i przez to super!

 

malmuc co to za płytka? i jaki będziecie miały kolor podlóg

ja pierwotnie myslalam o jesionie

ale przywlokłam jatobę i kempas do chaty i bardzo mi sie podoba:)

no wiec moje to 8x4, stopnice 4,3, miał byc buk bejcowany na dąb, ale koleś powiedział, że nie uzyskamy efektu dębu i proponował ciemniejszą bejcę, albo dąb polski (na który musielibyśmy sporo czekać), a nie chcieliśmy więc pojawiła się opcja TAUARI czyli dąb brazylijski. Tak więc te moje schodki to tauari, mówię Ci cudnie sie po takich schodach chodzi, bardzo miękko (próbowałam na boso :lol: ), poza tym są baaardzo wygodne. Teraz będę musiała zmagac sie z wymyślaniem balustrady brrrrrr :-? najlepiej takiej po której nie bedzie wspinał sie junior :roll: .

Co do podłóg to będę chciała dobrać coś do tyc schodów, chociaz zrezygnowałam z chodnika panelowego na parterze, będą płytki i nie jestem już tak bardzo uwiązana kolorem stopnic.

A płytka to to moje zławne Edilcuoghi kolor Nebula, a nie nero jak wczesniej pisalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież brak mi słów. schody CUDO !

Kafle ładniutkie !

Efekt końcowy zobaczę i padnę. Wykończeniówka to dla mnie najlepszy moment. Domek robi się z dnia na dzień coraz piękniejszy. Jak tam wyprawa w nasze stony?

 

A może tak 22 lipca będziecie w pobliżu Rybnika ? Edzia organizuje spotkanie.... Wstępnie się zapisałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież brak mi słów. schody CUDO !

Kafle ładniutkie !

Efekt końcowy zobaczę i padnę. Wykończeniówka to dla mnie najlepszy moment. Domek robi się z dnia na dzień coraz piękniejszy. Jak tam wyprawa w nasze stony?

 

A może tak 22 lipca będziecie w pobliżu Rybnika ? Edzia organizuje spotkanie.... Wstępnie się zapisałam :)

 

Graszka zapuściłam żurawia wczoraj na Twoją działkę, jakby nie bagaż w postaci dzieci i babci to już pukała do Twojego blaszaka :D

jesli chodzi o spotkanie to zaraz sie tam wpisze

Ciesze sie ze się podoba, oczywiscie zapraszam na oględziny, ale stopnice juz są szczelnie opatulone zeby nie ulegly zniszczeniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieto, schody bajera, cudo, bomba, rewelacja, cacko, zabrakło mi słów ..... pięęęęękne.

:oops: eeeeeee.........

serio?

 

serio serio

 

może widziałas te umywalke z koła, ja powiem szczerze byłam pozytywnie zaskoczona tą Hall, myślałam że bedzie wyglądać na jeszcze mniejszą, a ona na tyle jest głeboka, że spokojie myjąc dłonie nie chlapiesz na lewo i prawo (tak mi sie wydaje :roll: )

 

to bomba, stylistycznie bardzo mi się podoba i nie chciałabym rozglądać się za inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam, że zapisałaś się na spotkanie u Edzi :). Edzia była bardzo miła i zaprosiła nawet początkujących inwestorów, w związku z czym my rówi\nież się zapisaliśmu :).

 

A tak dla relaksu boski Michael :

 

http://wptv.wp.pl/muzyka.html?type=1&wid=8982861

 

3 w 1 :)

Mężowie pewnie już zazdrośni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam, że zapisałaś się na spotkanie u Edzi :). Edzia była bardzo miła i zaprosiła nawet początkujących inwestorów, w związku z czym my rówi\nież się zapisaliśmu :).

 

A tak dla relaksu boski Michael :

 

http://wptv.wp.pl/muzyka.html?type=1&wid=8982861

 

3 w 1 :)

Mężowie pewnie już zazdrośni :D

 

ehhhhhhhh Graszka wiedziałaś czego potzrebuję na koniec dnia :lol:

mam na uszach słuchawki i z przyjemnościa go sobie słucham, głośnoooooooo :lol:

dzieciaki śpią, spokój w domu 8)

już nie mogę się doczekać wieczorków w moim domku, na tarasie z lampeczką wina i relaksującą muzyczką 8)

Póki co do Edzi wybieramy się wszyscy, chociaż obawiam sie że mały nie da mi z kimkolwiek porozmawiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...