Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Nieźle się uśmiałam czytając Twoją historyjkę z wkładem i panelami :D :D :D A kominek masz w planach cudny ! Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś w realu :)

Niestety z płytkami od zaraz nie mogę pomóc :cry: bo w sumie to z materiałami nie mam jeszcze żadnej wprawy.

A wracając do łupka na drogę to, jak co to wal śmiało, służę kontaktami :)

Dzieki Graszka :lol:

ty mi sie tutaj nie czaj 8)

wiesz przecież, że drzwi dla Ciebie stoją otworem

może jak głośno zawołam to u siebie usłyszysz i przylecisz na pierwsze rozpalanko :lol:

ehhhhhhhhh.......

juz mi sie błogo robi jak pomyśle....

kominek, skóra i szklaneczka, lampeczka w rączce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Faktycznie piekny kominek. :D Chyba rzecz tez w tym, ze kafle jak sie daje, to one robia tez jako zrodlo grzewcze. Nagrzewaja sie i potem oddaja to cieplo.

Dlatego pod nimi sa cegly szamotowe. to wszystko trzyma cieplo.

Jesli nie kafle, to chyba inaczej bedzie robiony kominek, raczej tak aby sie nie nagrzewala obudowa...

Nie wiem, tak mysle tylko, trzeba by zapytac kogos kto sie na tym zna. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się uśmiałam czytając Twoją historyjkę z wkładem i panelami :D :D :D A kominek masz w planach cudny ! Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś w realu :)

Niestety z płytkami od zaraz nie mogę pomóc :cry: bo w sumie to z materiałami nie mam jeszcze żadnej wprawy.

A wracając do łupka na drogę to, jak co to wal śmiało, służę kontaktami :)

Dzieki Graszka :lol:

ty mi sie tutaj nie czaj 8)

wiesz przecież, że drzwi dla Ciebie stoją otworem

może jak głośno zawołam to u siebie usłyszysz i przylecisz na pierwsze rozpalanko :lol:

ehhhhhhhhh.......

juz mi sie błogo robi jak pomyśle....

kominek, skóra i szklaneczka, lampeczka w rączce :lol:

 

tak, tak, mów mi tak dalej to potem się mężusiem nie dopchacie do swojego kominka, bo ja go będę okupowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ta szara obudowa i półka wyłazić będą ze ściany

 

Że półka ze ściany to rozumiem, ale obudowa? Wytłumacz się proszę co miałaś na rzeczy?

 

Bardzo podobną obudowę planuję. Powiedz czy kolorystyka w realu pozostanie taka sama? A jak puścisz obudowę do góry? Jeden prostopadłościan czy coś przytniesz? Masz więcej zdjęć ze swojego pomysłu. Kiedy oczekiwać na ramy obudowy?

I o jakie dokładnie płytki chodzi? napisz firmę , kolor, rozmiar. Popatrzę u mojej koleżanki. Prowadzi całkiem niezły sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ta szara obudowa i półka wyłazić będą ze ściany

 

Że półka ze ściany to rozumiem, ale obudowa? Wytłumacz się proszę co miałaś na rzeczy?

miałam na mysli te popielatą czesc kafli, nie są naklejone bezposredni na płytki, według mnie jakieś 10 cm odstaja od tej białej scianki.

U mnie bedzie to tak jakby ten kominek byl w tej ciemnej scianie, a nad wkladem na konstrukcji z gk bedą naklejone płytki i półeczka u dołu.

Nie wie, czy jasno się wyraziłam :roll:

Bardzo podobną obudowę planuję. Powiedz czy kolorystyka w realu pozostanie taka sama? A jak puścisz obudowę do góry? Jeden prostopadłościan czy coś przytniesz? Masz więcej zdjęć ze swojego pomysłu. Kiedy oczekiwać na ramy obudowy?

Gdzies mam jeszcze zdjecia podobnych kominkó, postaram sie cos wkleic do dziennika.

Pozdrawiam

I o jakie dokładnie płytki chodzi? napisz firmę , kolor, rozmiar. Popatrzę u mojej koleżanki. Prowadzi całkiem niezły sklep.

nie kupie tych płytek JASBA bo są za drogie :-?

ta kolorystyka bardzo mi odpowiada, ale czy znjade takie płytki ale tansze nie wiem :roll: , będę się kręcić wokół kolorów ziemi, beżu , najbardziej mi odpowiadają.

Wysłaliśmy to zdjęcie do firmy zajmującej sie instalacją, obudową kominków i mająca w swej ofercie również obudowe z materiałów JASBA. Babka dzwoniła do tej firmy (chyba do Niemiec) i jeszcze sprawdzala ceny, cos mi małżonek mówił, że te płytki na półce mają rozmiar 90x40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Tobie wierzę :lol:

 

No dla mnie kominek odgrywa ważną role, nie tylko wizualną, ale też to ciepło domowgo ogniska więc ja mogłabym tyle kasy dać.

Ścinałam się z moim o Spartherma varia, ale pojawił sie na horyzoncie ten Arysto i skapitulowałam bo ma to o co mi chodzi, a razcej nie ma tego czego nie lubię w innych wkładach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś wpadł mi w oko, chyba podziwiając kominek Reziego wlazłam na ich stronę.

widzisz ze mną jak z dzieckiem, wystarczy jedna opinia i już jestem przekonana. zobaczę co wojtek powie (styl na pewno mu się spodoba ale cena?) :roll:

przeglądałam parę innych ofert (nie za wiele to fakt) ale wątpie, żebym znalazła coś tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś wpadł mi w oko, chyba podziwiając kominek Reziego wlazłam na ich stronę.

widzisz ze mną jak z dzieckiem, wystarczy jedna opinia i już jestem przekonana. zobaczę co wojtek powie (styl na pewno mu się spodoba ale cena?) :roll:

przeglądałam parę innych ofert (nie za wiele to fakt) ale wątpie, żebym znalazła coś tańszego?

przeglądałam dziesiątki wkładów i takiego tańszego nie widziałam nigdzie, ale jeszcze droższe tak :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałam dziesiątki wkładów i takiego tańszego nie widziałam nigdzie, ale jeszcze droższe tak :-?

 

no właśnie. może to będzie najszybciej podjęta decyzja w całym dotychczasowym budowaniu :o :wink: :wink: podpytam Reziego jak jego kominek się sprawuje

 

szkoda malmuc, że nie mogę nosić cię w kieszeni albo w torebce, o ile łatwiejsze miałabym życie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałam dziesiątki wkładów i takiego tańszego nie widziałam nigdzie, ale jeszcze droższe tak :-?

 

no właśnie. może to będzie najszybciej podjęta decyzja w całym dotychczasowym budowaniu :o :wink: :wink: podpytam Reziego jak jego kominek się sprawuje

 

szkoda malmuc, że nie mogę nosić cię w kieszeni albo w torebce, o ile łatwiejsze miałabym życie :lol:

i vice-versa Edytko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...