Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Podziwiamy Was że macie nerwy tak na ostatnią chwilę wszystko załatwiać ale na razie idzie Wam nieźle :) Co do płytek. Byliście na Zorskiej 200 w Rybniku? Z wszystkich lokalnych firm tam obsługiwali nas od ręki i nawet jak podczas robót w łazience płytek zabrakło to dowieźli w tri miga :) Inne firmy mają czas... i chyba za dużo klientów. Polecam Żorska 200, udajcie się do panów na 1szym piętrze i powołajcie na nas (najlepiej p. Mariusz). Jeżeli nie tam to jeszcze niezłą opinię ma Art Ceramika Gliwice (przed giełdą samochodową). Pozostałe to takie hm... a o Sanimexie słyszałem wiele złego (oddział Rybnik bo Gliwice podobno lepsze).

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u siebie bardzo szczęsłiwych ludzi :lol:

Nie dość, że zamieszkali w pięknym domku to jeszcze spodziewają się nowego lokatora :lol: . Serdecznie wam gratuluje :D

 

Hej!

Podziwiamy Was że macie nerwy tak na ostatnią chwilę wszystko załatwiać ale na razie idzie Wam nieźle :)

Ehhhhh moi drodzy sprawa łazienek to moja totalna porażka :-?

od wielu miesięcy zbierałam wizje tegoż lokum, kombinowałam, przestawiałam

wiecie jak to jest z kasą, nie kupowałam płytek bo długo nie mogliśmy znaleźć fachowca, a że kasa wciąż uciekała na inne bieżące materiały to temat płytek sobie spał .

Powiem szczerze, że nie orientowałam się jak wygląda sprawa zakupu. Wydawało mi się, że wchodzę do sklepu wybieram, płacę i za kilka dni odbieram :) , a tu ZONK :o

każą czekać do połowy września :evil:

Co do płytek. Byliście na Zorskiej 200 w Rybniku? Z wszystkich lokalnych firm tam obsługiwali nas od ręki i nawet jak podczas robót w łazience płytek zabrakło to dowieźli w tri miga :) Inne firmy mają czas... i chyba za dużo klientów. Polecam Żorska 200, udajcie się do panów na 1szym piętrze i powołajcie na nas (najlepiej p. Mariusz). Jeżeli nie tam to jeszcze niezłą opinię ma Art Ceramika Gliwice (przed giełdą samochodową). Pozostałe to takie hm... a o Sanimexie słyszałem wiele złego (oddział Rybnik bo Gliwice podobno lepsze).

 

Pozdrawiamy!

tam też byliśmy :-?

Pewnie ze dwa miesiące temu można było wszytsko załtwic od ręki :roll: , ale teraz wszyscy chcą się wylegiwać na plażach, a Włosi, Hiszpanie to już sie nawet nie urlopują, ale lenią na potęgę. :x

 

No i było tak:

Wchodzę do Sanimexu w Gliwicach, łapię pierwszego lepszego sprzedawcę i:

Dzieńdobry :D

proszę mi pokazać które płytki do łazienek macie na JUŻ :roll:

Pan wskazał 3- ekspozycje i z nich wybrałam jedną

o! tak właśnie wyglądały zakupy do mojej łazienki nr 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu - napisz jakie płytki wybrałaś do łazienki ? ( te z dostępnych)

No HEJ!

juz myslałam ze mnie nie odwiedzasz :lol:

szcześliwa w swoim własnym domku :D

No to juz sie spowiadam :oops:

płytki BALDOCER seria TOKIO, jesli chodzi o dekor to tylko jeden mieli dostępny tzn ten w paski 6x30 :roll:

A! widziałam te płytki które mi podsunęłaś, prezentują się bardzo fajnie, ale moja łazienka za ciemna i za mała na takie, może się mylę ale widzę je w duzym salonie łazienkowym, ew. małe wc z wykorzystaniem w fajny sposób któregos z dekoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie odwiedzam !!!

Odwiedzam codziennie i sprawdzam postępy ( a tu dziennik na 3 stronie śpi)

Nawet czasami piszę, patrz strona 12 - 13 komentarzy.

Tak mnie zainspirowałaś tymi szarościami :D ze drugą łazienkę którą zostawiłam sobie na deser robię w minimalu zTubądzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradź malmuc jak tam kafelkowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

hmmmmmmmmm..........

no cóż................

:lol:

się robi :D

na razie podłogówka to same problemy :-?

moze jej kiedyś wybaczę, jak będzie milutko grać w nózie :wink:

a wszystko rozbija sie o te pierońskie dylatacje :x

na których rzecz jasna nie powinna wypadać płytka, ale fuga

No więc dwa dni temu mój M dzwoni o 23:00 i klnie w słuchawkę, że nie ma jak tego badziewia ułożyć żeby było dobrze, a przychodzi płytkarz z rana i ..... :evil:

Nieskromnie powiem, ze pożar ugasiłam :lol:

Wściekły i zmęczony na potęgę małzonek wrócił po 24:00 z budowy, usiedlismy nad kartką i wyrysowałam jakieś bazgroły, które mają, muszą jakoś wyglądać.

Może i szczyt elgenacji to nie będzie, ale zrobilismy mały zabieg przesunięcia, skrócenia chodnika desek w jadalni, odwróciłam płytki pod wyjsciem tarasowym w poprzek i .......?

no nie wiem, nie wiem

najwyżej nie pokażę wam moich sralonów :(

 

Fachowiec jest jeden, ale za kilka dni dojdzie jeszcze jeden koleś i prace przyspieszą.

Za tydzień mam urlop......

w domu kładą się płytki

a moim dzieciom też należą sie jakieś wakacje no nie? :roll:

i co ja mam zrobić :-?

fachowcy mówią:

spoko, jedzcie na urlop

tylko ze jak potem okaze sie ze będą sciągać płytki ze scian i podłóg to sie załamię :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradź malmuc jak tam kafelkowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

hmmmmmmmmm..........

no cóż................

:lol:

się robi :D

na razie podłogówka to same problemy :-?

moze jej kiedyś wybaczę, jak będzie milutko grać w nózie :wink:

a wszystko rozbija sie o te pierońskie dylatacje :x

na których rzecz jasna nie powinna wypadać płytka, ale fuga

No więc dwa dni temu mój M dzwoni o 23:00 i klnie w słuchawkę, że nie ma jak tego badziewia ułożyć żeby było dobrze, a przychodzi płytkarz z rana i ..... :evil:

Nieskromnie powiem, ze pożar ugasiłam :lol:

Wściekły i zmęczony na potęgę małzonek wrócił po 24:00 z budowy, usiedlismy nad kartką i wyrysowałam jakieś bazgroły, które mają, muszą jakoś wyglądać.

Może i szczyt elgenacji to nie będzie, ale zrobilismy mały zabieg przesunięcia, skrócenia chodnika desek w jadalni, odwróciłam płytki pod wyjsciem tarasowym w poprzek i .......?

no nie wiem, nie wiem

najwyżej nie pokażę wam moich sralonów :(

 

Fachowiec jest jeden, ale za kilka dni dojdzie jeszcze jeden koleś i prace przyspieszą.

Za tydzień mam urlop......

w domu kładą się płytki

a moim dzieciom też należą sie jakieś wakacje no nie? :roll:

i co ja mam zrobić :-?

fachowcy mówią:

spoko, jedzcie na urlop

tylko ze jak potem okaze sie ze będą sciągać płytki ze scian i podłóg to sie załamię :x

 

Widzę, że im bliżej końca, tym coraz gorzej. Czuje się, że jesteście już zmęczeni budową, ale pomyśl, jak będziecie mieli pięknie niedługo.... i to całkiem niedługo :wink:

Kominek, winko i Ty ze swoim męzusiem..... :oops:

 

Trzymaj się kobitko i odpocznij. Od razu poczujesz się lepiej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że masz dobry gust i talent, wybrniesz z tego doskonale

 

do czasu urlopu powinnaś poznać już pana glazurnika. jedź, jeżeli stwierdzisz, że możesz mu zaufać. w nagłych sytuacjach możecie przecież kontaktować się telefonicznie.

urlopik to cudny wynalazek :wink: chociaż ja nie zapracowana jestem, znów myślę o jakimś wyjeździe :lol:

 

a zdjęcia jakieś będą?????? bardzo proszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że masz dobry gust i talent, wybrniesz z tego doskonale

 

do czasu urlopu powinnaś poznać już pana glazurnika. jedź, jeżeli stwierdzisz, że możesz mu zaufać. w nagłych sytuacjach możecie przecież kontaktować się telefonicznie.

urlopik to cudny wynalazek :wink: chociaż ja nie zapracowana jestem, znów myślę o jakimś wyjeździe :lol:

 

a zdjęcia jakieś będą?????? bardzo proszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spakowałam malmucowemu aparat do bagażnika wiec moze cos pstryknie :wink:

jak będzie się to nadawać do pokazaznia to pokażę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam, zaglądam ale zdjątek nadal brak :( nadal czekam, pamiętaj o mnie :wink:

nie ma zdjęć :(

małżonek nie zrobił :-?

i nie wiem co z urlopem, płytkarz już odrywał kilka płytek na życzenie mojego małżonka, przykleił nierówno tzn do d,,,upy :evil:

Dzis zadzwoni do szefa ekipy i powie mu ze temu Panu dziękujemy :roll:

ma jeszcze jednego płytkarza, który ma dojść do nas później, ale on chyba jeszcze robi u forumowej koleżanki (i o nim słyszałam dużo dobrego), mam więc nadzieję, że to właśnie on zrobi nam łazienki :roll:

Tak więc Edittko kicha, przynajmniej na razie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam ,patrze a tu takie piekne wnetrza sie zapowiadaja!!!Schody po prostu dech zapieraja,a o kominku nie wpomne!!jest swietny!!z tych czterech ,ktore zaprezentowalas w dzienniku ja ten drugi mam od dawna w ulubionych!!!choc ostatnio zastanawiamy sie nad koza!!a ten na ktorym sie wzorujesz jest ....ehhhhhhhhh

juz nie moge sie doczekac lazieneczki:)

i tak to jest z tymi ekipami:(trzymam kciuki za plytkarza!!!

 

bede podgladac non top ,a teraz zmykam bo moje ukochane dziecie sie obudzilo!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj hopki :D

 

Wpadam ,patrze a tu takie piekne wnetrza sie zapowiadaja!!!

no ciesze się że zapowiedzi się podobają, ale co dalej ? :-? już mnie doły dopadają

Schody po prostu dech zapieraja,a o kominku nie wpomne!!jest swietny!!z tych czterech ,ktore zaprezentowalas w dzienniku ja ten drugi mam od dawna w ulubionych!!!choc ostatnio zastanawiamy sie nad koza!!a ten na ktorym sie wzorujesz jest ....ehhhhhhhhh

juz nie moge sie doczekac lazieneczki:)

i tak to jest z tymi ekipami:(trzymam kciuki za plytkarza!!!

 

bede podgladac non top ,a teraz zmykam bo moje ukochane dziecie sie obudzilo!!!:)

ja też nie moge sie doczekać łazieneczki, ale powiem szczerze że juz nie datego czy bedzie ładna czy do bani, ale żeby w koncu miec pójśc gdzie za potrzebą :oops:

no bo powiedz sama, co za inwestor zabiera dupe w troki i jedzie na urlop zamaist pilnowac chałupy :roll:

o mamtko! jeszcze tyle przede mną a mnie juz zaczyna byc wszystko jedno :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...