Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

HEJ MAMULC!

to mówisz, że Twój blat z umywalakmi ma 150 cm?

To ja juz nie wiem co robic...

u Ciebie wyglada na to, że miejsca jest sporo

w naszej dużej łazience ma być blat z umywalką/umywalkami we wnece

wnęka ma szerokośc 170 cm i ciagle sie zastanawiam czy to nie za mało na 2 umywalki, tym bardziej, że chcę takie stawiane na blacie

zastanawiam się czy nie lepiej wstawić taką jedną potezną np 100 cm (albo nawet 120 :o ) moze to bedzie wygodniejsze?

widziałam takie duże prostokatne umywalki z 2 kranami - może to jest rozwiązanie - jak myślisz?

 

a zielona łazieneczka wyglada super! - Gratuluje i czekam na kolejne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

HEJ MAMULC!

to mówisz, że Twój blat z umywalakmi ma 150 cm?

To ja juz nie wiem co robic...

u Ciebie wyglada na to, że miejsca jest sporo

w naszej dużej łazience ma być blat z umywalką/umywalkami we wnece

wnęka ma szerokośc 170 cm i ciagle sie zastanawiam czy to nie za mało na 2 umywalki, tym bardziej, że chcę takie stawiane na blacie

zastanawiam się czy nie lepiej wstawić taką jedną potezną np 100 cm (albo nawet 120 :o ) moze to bedzie wygodniejsze?

widziałam takie duże prostokatne umywalki z 2 kranami - może to jest rozwiązanie - jak myślisz?

 

a zielona łazieneczka wyglada super! - Gratuluje i czekam na kolejne fotki

Witaj Olu

Obawiałam sie tych moich 150 cm, ze bedzie za mało, dlatego tez zdecydowałm na umywalki wpuszczane bo wtedy takie 15 cm blatu pomiedzy wpuszczanymi umywalkami to juz konkretny placyk, a przy umywalkach nakładanych jakies to takie :roll: nie bardzo no.........mało dostępne :-?

170 cm to duzo, tyle ma chyba żaba-gonia, a i umywalki ma szerokie.

O jakich umywalkach ty myslisz? jak wysokie i jakie szerokie?

Jesłi chodzi o umywalki podwójne to:

rozglądałam się, ale ceny mnie odstarszyły :-?

Miałam sposobność korzystania z takich podwójnych umywalek, mysle ze moja bedzie tak samo wygodna. Natomiast doszłam do wniosku ze stawiane umywalki na moim blacie to bedzie błąd, bo ja odkładam różne duperele, kredki, tusze itd kiedy się maluję i w poszukiwaniu za tymi ustrojstwami pewnie bym sie wyginała w lewo i prawo szukała gdzie to sie sturlało, schowało :wink:

Acha! jesli Twoj blat ma byc we wnęce wydaje mi sie ze lepiej wygladałyby umywalki wpuszczane :roll: , ale to tylko takie gdybanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ta zielona lazienka bedzie , bardzo :D

Czy dobrze widze , ze te biale plytki sa blyszczace ?

Czy to jakos inaczej sie mowi, ale chodzi mi o to wlasnie blyszczenie ?

 

Juz widze masz z gorki :p

no błyszczą się, błyszczą :lol:

zielone tyż się błyszczą tyle ze se kazałam pociąć

fajnie ze się podobają :D

juz trochę przez te łazienkę osiwiałam

rodziła sie w strasznych bólach :-?

z górki ??????? :o

w życiu! mam wrażenie że z górki to było jak się mury szły do góry :wink:

teraz czasami mam wrażenie że sie cofam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze cieli duze zielone na te malutkie?

Jesli tak to powiem , ze i u mnie beda takie ciecia w mojej lazience.

Chyba , bo nie jestem pewna , wciaz przed bolami .

Plytki mam , ale nie wiem jeszcze dokladnie jak polozymy , bo nie mam czasu pomyslec w skupieniu :D

 

Z tymi murami masz racje , ale z cofaniem to nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze cieli duze zielone na te malutkie?

Jesli tak to powiem , ze i u mnie beda takie ciecia w mojej lazience.

Chyba , bo nie jestem pewna , wciaz przed bolami .

Plytki mam , ale nie wiem jeszcze dokladnie jak polozymy , bo nie mam czasu pomyslec w skupieniu :D

 

Z tymi murami masz racje , ale z cofaniem to nie :D

no jak nie mam racji ? jak kurna każe męzowi przesuwac kabelki pod oswietlenie, prują się moje piękne tynki gipsowe :x

to i owo się rozwala :lol:

 

a płyteczki są rozmiaru 25x40, te białe to takie nie całkiem białe bo maja popielate małe ciapki i chyba dam popielatą fugę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomKa napisał:

malmuc, a mnie zachwyciły Twoje drzwi Super! Kolor przepiękny. Jak się okazuje spędziłyśmy niedaleko siebie urlop

 

Mnie tez się bardzo podobają

wczoraj kiedy mąż ostatni wychodził z domu i tylko w wiatrołapie się swieciło niesamowicie fajnie wyglądały te przeszklenia

A gdzie konkretnie byłaś?

bo ja się włóczyłam po okolicznych miejscowościach i plażach

 

Małgosiu, a mogłabym jeszcze prosić o aktualne zdjęcie domku z zewnątrz? :roll: :oops: Wiesz takie, żeby było widać, te przesliczne drzwi, daszek i komin :oops: :wink: Na urlopie byliśmy w Międzyzdrojach-Goleniowie-Szczecinie czyli całkiem, całkiem niedaleko od Was, w podobnym czasie :wink: 8) Łazieneczka pięknie Ci wyszła. Też brałam pod uwagę zieleń, ale chyba pozostanę przy beżu i błękicie w drugiej, ale ...kiedy to będzie :o :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małgosiu, a mogłabym jeszcze prosić o aktualne zdjęcie domku z zewnątrz? :roll: :oops: Wiesz takie, żeby było widać, te przesliczne drzwi, daszek i komin :oops: :wink: Na urlopie byliśmy w Międzyzdrojach-Goleniowie-Szczecinie czyli całkiem, całkiem niedaleko od Was, w podobnym czasie :wink: 8) Łazieneczka pięknie Ci wyszła. Też brałam pod uwagę zieleń, ale chyba pozostanę przy beżu i błękicie w drugiej, ale ...kiedy to będzie :o :roll: :o

Hej

nie mam takiej fotki, w ogóle to ciężko będzie zrobić zdjęcie, na którym drzwi i dach będą widoczne :lol:, no chyba że z dużej odległości :roll:

coś pokombinuję :roll:

tylko potrzebuje czasu bo budujemy na odległość i chyba dopiero w sobotę będę na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAłgosiu zainteresował mnie twój prysznic. Widzę, że zdecydowałaś się na murowany zamiast kabiny. Niestety na zdjęciach widać tylko ściankę i nic więcej z tego prysznica :(

Możesz wkeić resztę tego prysznica?

Ineresuje mnie bo sam mam taki prysznic :D

Czesc

a co chciałbys Romku jeszcze zobaczyć ? :lol:

nie mam jeszcze zrobionej podłogi, czekałam na płytki i w międzyczasie panowie poszli do górnej łazienki

płytki już są leżą i czekaja cierpliwie :wink:

Kabina ma mniej wiecej kształt kwadratu, ale jak wchodzi sie do łazienki to scianka po prawej jest pod skosem, a to dlatego ze pierwotnie w planach tej kabiny nie było i zdecydowałam sie na zabranie z sąsiadującego gabinetu trochę placyku.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! znalazłam takie zdjęcie

http://preview.rmucha.photosite.com/~photos/tn/8929497_348.ts1173117783997.jpg

patrzac od lewej to:

kawaleczek spizarki widac,a potem wc pod wąskim oknem i krotka scianka, która wczesniej miała oddzielac gabinet (to pomieszczenie z drugim szerszym oknem) od wc a w rezultacie to jest ta scianka od prysznica od czola ma w tej chwili naklejone zielone płytki :lol:

no i widac te skosną sciankę, zrobilam tak poniewaz chciałąm uniknąć wrazenia dlugiego tunelu przy wejsciu do gabinetu, ktory i tak jest skromnych rozmiarów.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, poczekam. Mam duuuuużo czasu. :wink: Myślę, że z tego miejsca co robiłaś zdjęcie poniżej będzie dobrze. :lol: :lol: :lol: :roll: . Może kroczek w prawo, może dwa? :lol: :oops: :lol: :wink:

<a href=http://images26.fotosik.pl/75/d7f877fe9c8c9016m.jpg' alt='d7f877fe9c8c9016m.jpg'>

no patrz?

wyręczyłaś mnie :lol:

no dobra, jesli z takiej odleglosci wystarczy to obiecuje zrobic to zdjęcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...