Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Jakoś fajnie mi się u Ciebie pisze :roll:

 

pisz pisz Dario, cieszy mnie to :D

eeeeeee koleżanko wpisałaś u mnie 1000-ny post :lol:

sie jakiś gift należy :lol:

może pyszne drożdzowe ?

http://bi.gazeta.pl/im/3/3754/z3754183X.jpg

 

do tej kawusi 8)

 

http://images29.fotosik.pl/56/b3186076ef781e80.jpg

 

miłego dnia zyczę

i szybkiego wykończenia rodzinnego gniazdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

malmuc to jest wanna czy zlewozmywak?

Czy bardzo duży zlewozmywak?

 

no właśnie mój mąż się zapytał czy ja ten dom buduje dla Guliwera :roll:

okap jak Dzwon Zygmunta wisi nad kuchnią,

zlewozmywak niczym wanna ustawi sie pod oknem,

no nie wiem nie wiem........

ale rrmi to chyba by sie temu nie dziwiła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za fotkę. Dokładnie o to mi chodziło. Nadal zachwycam się Twoimi drzwiami... i nie tylko. Podoba mi się Twój gust i... niezdecydowanie. :lol: :lol: :roll: :lol: :lol: Pośmiać też się można :lol: :lol: już nie wiem co lepsze czy historia z płytkami czy przepis na doprowadzenie rury do komina, czy ostatni zakup :lol: :lol: :lol: :lol: - wanna do kuchni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malmuc!

Dawnom tu nie był a widzę, że u Was już bardzo, bardzo :) Jeszcze chwila i będzie ten moment jak u nas kiedy stanęliśmy wychodząc jeszcze z budowy i stwierdziliśmy: kurde, przecież tu już można mieszkać po co wiecznie jeździć tam i z powrotem :) I się przeprowadziliśmy. I to było dobre posunięcie. Wam też tego życzymy i gratulujemy postępów.

 

Zapytam jeszcze o te deseczki na elewację. Zostawiliście je tak jak na fotce? Mam niemiłe doświadczenie z taki zostawieniem, wdało się trochę pleśni czarnej trudnej do usunięcia, oraz deseczkami "powyrabiało" jak mówią stolarze i miałem śmigła zamiast deseczek. Dobrze jest je ładnie poukładać z przekładkami i obciążyć z góry np. granitowymi krawężnikami których u Was co niemiara o ile pamiętam ;)

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosieńko

Ślicznie tam u ciebie :lol: :lol: :lol:

Łazieneczki piękne :D

 

Konfrontacja na pewno nie będzie bolesna, bo przecież cię kocha...... :lol: :lol: :lol:

A zlew musi być funkcjonalny prawda?

Ja tam jestem przekonana, że będzie super wyglądał i się sprawdzał...

 

Fajne zdjęcie w atawarku - czyżby to pan malmucowy z Zuzią i Kasperkiem :roll:

 

Pozdrawiam cieplutko

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a ja sobie pomyślałem że nie mogliście się zdecydować na żadej zlewozmywak i na osłodę kupiliście sobie wannę :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

upsssss :lol: :lol: :lol:

 

I stanowczo protestuję przeciwko tak małym i niewyraźnym zdjęciom w atawarku (ten ostani wyraz skopiowałem od Ciebie Kasiu :D bo nie wiedziałem że tak to sie nazywa :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będzie konfrontacja :roll:

Jakos to przelknie.

Obstawiam na tak :D

Ciesze sie , ze problem prawie z glowy :wink:

ps.Naprawde sie nie dziwie :roll: :D

się jeszcze okaże że w ogóle nie mam blatu roboczego w kuchni, ale to nic, bede stawiac stolnice na zlewie :lol:

dobrze ze mi nie przyszlo do glowy kupic zlew dwie komory+okapnik :lol:

Wiesz rrmi u mojej siostry to jeszcze jakos normalnie, ale odwiedzilam wujka w IL i tam doznaliśmy lekkiego szoku, myslelismy ze jestesmy w mieszkaniu Guliwera :roll:

no ale, wujek wazy ze 180 kg, herbate pije z kubka wielkosci termosu, a sniadanie do pracy szykowal ok. godziny i upychal kanapki w duze przenosnej lodowce :o

takiej do której ja wpakowalam sloiczki z zarciem na 2-tygodniowy wyjazd na wakacje do Chorwacji :lol:

rrrmi kupowalas juz sprzet do kuchni ?

przyznaj się że szukalaś większych rozmiarów :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosieńko

Ślicznie tam u ciebie :lol: :lol: :lol:

Łazieneczki piękne :D

dzięki dzięki

mam wrazenie ze zrobiliśmy je wlasnymi ręcami,

nawet uważam że tak jest

sami je zaaranżowaliśmy, a potem wskazywalismy jak ukladac plytki, gdzie przycinac i wszystkie te niuansy i problemy ktore pojawiają sie w trakcie klejenia plytek

a i bywalo tak ze tyle ile przykleili płytek tyle odklejali i poprawiali :roll:

zaraz mi tu ktoś wypomni, że upierdliwi jesteśmy :lol:

Konfrontacja na pewno nie będzie bolesna, bo przecież cię kocha...... :lol: :lol: :lol:

no ja myślę :lol:

A zlew musi być funkcjonalny prawda?

Ja tam jestem przekonana, że będzie super wyglądał i się sprawdzał...

będę mogła z synusiem myć naczynia, tylko żeby mi tam cały nie wpadł :wink:

 

Fajne zdjęcie w atawarku - czyżby to pan malmucowy z Zuzią i Kasperkiem :roll:

 

Pozdrawiam cieplutko

kasia

tiaaaaaaa

malmucowy ze swoimi dziećmi

czasem jestem o niego zazdrosna :oops:

ale jestem szczęśliwa, że moje dzieci mają takiego fajnego tatusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malmuc!

Dawnom tu nie był a widzę, że u Was już bardzo, bardzo :) Jeszcze chwila i będzie ten moment jak u nas kiedy stanęliśmy wychodząc jeszcze z budowy i stwierdziliśmy: kurde, przecież tu już można mieszkać po co wiecznie jeździć tam i z powrotem :) I się przeprowadziliśmy. I to było dobre posunięcie. Wam też tego życzymy i gratulujemy postępów.

Witaj Tomku!

Ty to już chyba czekasz na telefon od Magdy, ten jeden bardzo ważny :wink:

to już niedługo bo w październiku, o ile pamiętam :roll:

no i znowu musze to powiedzieć:

zazdroszczę :lol:

Zapytam jeszcze o te deseczki na elewację. Zostawiliście je tak jak na fotce? Mam niemiłe doświadczenie z taki zostawieniem, wdało się trochę pleśni czarnej trudnej do usunięcia, oraz deseczkami "powyrabiało" jak mówią stolarze i miałem śmigła zamiast deseczek. Dobrze jest je ładnie poukładać z przekładkami i obciążyć z góry np. granitowymi krawężnikami których u Was co niemiara o ile pamiętam ;)

 

Pozdrawiamy

Deseczki na razie poprostu zładowaliśmy, tak naprawdę myslałam albo jeszcze myślę żeby w tym roku je choć raz pociągnąć pędzlem, co o tym myśłisz? :roll:

wszystko zależy od pogody i czasu, strasznie wkurzające jest budowanie na odległość :-?

jeśłi nie zdąże to deseczki muszą być odłożone w inne bezpieczne miejsce

Tomku a to docisniecie deseczek to nie powykrzywia ich? chyba ze te przekladki dosc gęsto będą polozone co?

A spytam Cie o Twoje deski? frezowane masz z jednej strony?

czym smarowales?

i jak Twoim zdaniem się teraz prezentują?

Ty chyba kupowales swierk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...