Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

śliczne zdjęcie i jaki boski malec.

 

miałam właśnie zapytać czy zdjęcia nie były poprawiane. świetne kolory.

 

(...) poszukam jeszcze jakies fotki to wrzucę. (...)

koniecznie, szczególnie te ze słoneczną pogodą. nie omiń i siebie :wink:

wyrzucą mnie na forum fotograficzne :lol:

siebie ? :roll:

pomyślę....

takie z dawnych czasów no problem, ale takie dzisiejsze to yyyyyyy...... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz , nie taka Maz straszny jak Go malujesz :D

 

Kitki bardzo mi sie widza , te z Twojej trawy.

Bardzo.

 

Mam pytanie techniczne.

Na jednym zdjeciu widac cegly tak jakos dziwnie wymurowane.

Moze powiedziec co to jest.

Ja tez mam tak , ale pewnie z innego powodu .

Ciekawa jestem jak to jest u Ciebie. :D

 

Dalas po robocie.

A caly sufit mialas gipsowany czy tylko laczenie plyt?

Bo my tylko na laczeniach szpachlujemy i wkrety.

I jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz , nie taka Maz straszny jak Go malujesz :D

 

Kitki bardzo mi sie widza , te z Twojej trawy.

Bardzo.

 

Mam pytanie techniczne.

Na jednym zdjeciu widac cegly tak jakos dziwnie wymurowane.

Moze powiedziec co to jest.

Ja tez mam tak , ale pewnie z innego powodu .

Ciekawa jestem jak to jest u Ciebie. :D

a to są cegły z komina, który dzieli salon z jadalnią, a przy którym stoi kominek wystają z obu stron ponieważ będzie szła scianka z cegieł, nie chciałam zupełnie otwierac kuchni na salon

Dalas po robocie.

A caly sufit mialas gipsowany czy tylko laczenie plyt?

Bo my tylko na laczeniach szpachlujemy i wkrety.

I jest dobrze.

tak gipsowane są złącza i wkręty, niby wnęka do zabudowy jest większa, ale poszło szybciej niż ten pieronski sufit :-?

do tego dochodzi moja super kondycja, którą zdobywam siedząc za biurkiem w pracy, a ruchu mam az nadmiar

bo do pracy mam 30 metrów, do przedszkola 150 metrów, a do sklepu 100 metrów :roll:

to sie musi zmienic :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten garaż otynkowany już macie???

nie

to jest klej + siatka

malmucowy układał im blache

dzisiaj robił to dookoła całego domu, prawie bo troszke jeszcze jest do zrobienia

blacha jest fajna w takim samym kolorze jak pancerze rolet :wink:

szczerze mam juz dosyc widoku cegieł

jestem zachwycona tą szaroscią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ale piękna ta trawa.

Miałem coś takie posadzić w tym roku ale jakoś mi się nie udało.

Powiedz mi , jakie ta roślinka ma preferencje? Miejsce zacienione, słoneczne??

Słyszałem że strasznie się rozrasta, wkopać coś dookoła żeby za bardzo nie wylazła z przeznaczonego na nią miejsca??

Może i odpowiedzi na moje pytania są oczywiste ale ogrodnik ze mnie taki jak z....no cholera nie wiem do czego sie przyrównać, w każdym razie moja wiedza na te tematy jest marna :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie ma to jak Gipsy Kings :) Słuchaj co do odkurzacza. Kupiłem na cele budowy taki z nierdzewki w makro w Rybniku. Takie wiadro z silnikiem. Ma duży pojemnik, można nim ściągać wodę. Steinel się nazywa. Kosztował chyba 200zł. Myślałem, że zaraz padnie a do teraz chodzi. Wciągnął tu wszystko co było podczas budowy po stanie zamkniętym, wykańczania, itp. Może też sobie kupicie :) Te profesjonalne przemysłowe są drogie a ten w sam raz :) Niebiesko-srebrny.

W zestawie parę worków i końcówki oraz długa rura :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ale piękna ta trawa.

Miałem coś takie posadzić w tym roku ale jakoś mi się nie udało.

Powiedz mi , jakie ta roślinka ma preferencje? Miejsce zacienione, słoneczne??

Słyszałem że strasznie się rozrasta, wkopać coś dookoła żeby za bardzo nie wylazła z przeznaczonego na nią miejsca??

Może i odpowiedzi na moje pytania są oczywiste ale ogrodnik ze mnie taki jak z....no cholera nie wiem do czego sie przyrównać, w każdym razie moja wiedza na te tematy jest marna :lol: :oops:

z tego co wiem i nie poplątałam :roll: to miejsce słoneczne, ale lubi tez duzo wody. U mnie jest w miejscu gdzie ma duzo sloneczka do godz 15, potem ma juz cień. Myslałam że ją straciłam, kupilam ja na jesien zeszlego roku, nie kupowalam kota w worku bo byla wysoka i miala 3 kitki, ale przegapilam sprawe z porządną osloną pzred zimnem i potem ją za pózno przycielam :-?

dlugo sterczaly jedynie obciete kikuty, a dopiero gdzies w lipcu moja mama dopatrzyla sie 3-ech cieniutkich listków (zaczęłam ją obficie podlewac), a jak wrocilam w sierpniu z nad morza (kolo 20-go) pojawiac zaczely sie kitki. Tak wiec w tempie ekspresowym wyrosła sliczna PAMPAS GRAS.

Czy bardzo szybko sie rozrasta? trudno mi powiedziec, ale napewno nie trzeba jej rok rocznie przerzedzać. W przyszłym roku pewnie będę zmuszona przez moją mamę, która juz ubolewa że trawka zniknie z jej ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde...ale sie dzieje...juz szalejecie z wnętrzami :o .

Kiedy ja w końcu będę mogła na żywca poszaleć???

Pozdrawiam,

Dominika

 

PS. Piękne schody :wink:

Witaj roni :D

Ty u mnie, a ja wczoraj podprywałam jak pięnie dach wam wyrósł, dawno nic nie pisałaś. Wróciliście juz? Czy wciąż jeszcze na obczyźnie ?

Może u Was bedzie inaczej, ale moja wykończeniówka nie jest taka radosna jak czas budowy, ehhhhhhh fajnie wtedy było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Malmuc,

Ciągle na obczyźnie... i chyba jeszcze długo. Po tym jak koszty budowy daawno przekroczyły zakładane kwoty musieliśmy wziąć trochę pożyczek. Teraz pożyczki trzeba spłacić. A gdzie tam kolejne prace i wydatki- instalacje, wykończeniówka.

Mamy dwa wyjścia- wrócić do kraju, szukać pracy i wziąć kredyt, który będziemy do końca życia spłacać...albo posiedzieć jeszcze trochę w Anglii i do Polski wrócić z czystym kontem. Tylko kiedy rodzinka, dzieciaki???Mam dylemat :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :p :lol: :lol: :p :lol: :lol:

 

... a tak na poważnie: domek nabiera charakteru, super ten garaż wygląda! O trawce nie wpomnę, śliczna!

 

no nabiera nabiera

bo to taki charakterny domek :lol: :wink:

ja nie wiedziałam, że sie tak zachwyce klejem :lol:

mniamnuśny kolor co ? :lol: :wink:

trawka rośnie jak szalona

kitki już nie kitki, alr KICIORY :wink:

obmyslam gdzie posadzic, zebym mogla je sobie z domku oglądać, a wiec przed ktores drzwi tarasowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...