Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Witam!!

 

Widze ze inspiracje to moje klimaty :) te kafle, te kominki no dokladnie to co ja bym chciala, z niecierpliwoscia czekam na dalszy ciag wykonczeniowki :)

 

I mam pytanie, gdzie zamawialas okna no i brame garazowa??

 

no patrz!

ja też czekam na koniec wykonczeniówki :lol:

jakoś doczekać sie nie mogę :-?

 

Okna są Schuco kupowane u Marka Grzomby w Rybniku,

rolety i brama http://www.krajewski.pl

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli chodzi o babski comber to ja się piszę oczywiście

 

No widzę garaż otynkowany....... gnacie jak burza.......wyspa w kuchni......super

też miałam takie marzenie ale z uwagi na powiększenie garażu będę się musiała tradycyjną zadowolić. Dla mnie może być i bez wyspy, przynajmniej mi samochodzik nie zmarznie w zimie

do Ciebie będę przychodziła się nacieszyć

 

napracowałaś się ciężko, ale pomyśl jaką masz teraz satysfakcję że to zrobiły Twoje małe babskie rączki !

a gdybyś zobaczyła jakie ja mam buty w bagażniku do chodzenia na budowie.......może mały pokaz mody ?

Gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie te plytki na parter te szare to gdzie mozna zobaczyc na zywo?? i jaka jest mniej wiecej cena??

No cięzko je zobaczyć na zywo, jakoś tak mało popularne, podzwon do kilku sklepow z plytkami i spytaj o Edilcuoghi

mój gres to akurat seria CONCRETUS, mają kilka kolorów, dwie szraosci i jakis grafit

spróbuj w Instalbudzie (chyba jest tez w Katowicach) tam kupiłam (tyle ze w Rybniku), a zobaczylam je pierwszy raz sklepie "Świat łazienek" w Rybniku (inny kolorek, jasniejsze). W koncu złapałam je w Instalbudzie, na całe szczescie ta szarosc te mi sie spodobała, a cena jeszcze bardziej 8)

a cena? różna od 98-120 zł

albo 47 zł :lol: jak mój II gatunek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardzo mi odpowiada ten Twoj diabel z ramienia.

Lubie go.

Nie pozbywaj sie cholernika .

:roll: no nie wiem, nie wiem :roll:

 

Gdzie ta wyspa kuchenna , bo nie moge znalezc w dzienniku :roll:

ha ha ha

 

rrmi nie dziwie się że jej nie znalazłaś :wink:

bo moja siostra też nie bardzo wiedziała gdzie ja chce umiescic wyspę w 10m kuchni :lol:

no ale:

dokładnie mówiąć to coś w rodzaju pólwyspu oddzielajacego jadalnie od kuchni

o tak:

 

http://images20.fotosik.pl/379/931c7511e39399c8med.jpghttp://images21.fotosik.pl/337/38101aadbd85bd54m.jpg

za tą scianką do której jest przytulona wyspa są schody na pietro.

To jeszcze pomarudzę bo mój mąż nie chce mnie już słuchac :-?

kuchnia jeszcze sie nie montuje,moze w sobote :roll:

a juz jestem wsciekla ze zdecydowalam sie na szafki wiszące ze szklanym frontem, nie wiem dlaczego nie wzielam taki jak w wysokiej zabudowie, znowu mi jakis diabel na ramieniu siedział :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :D

I na tej wyspie bedziesz gotowala ? Chyba plyte tam widac , tak?

Mialam tez kuchenke miec na wyspie , ale ostecznie dam ja na scianie.

Na temat szklanych frontow to sie nawet nie wypowiadam , bo w zyciu nie widzialam chyba czegos tak modernego :D

Tym bardziej czekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :D

I na tej wyspie bedziesz gotowala ? Chyba plyte tam widac , tak?

Mialam tez kuchenke miec na wyspie , ale ostecznie dam ja na scianie.

Na temat szklanych frontow to sie nawet nie wypowiadam , bo w zyciu nie widzialam chyba czegos tak modernego :D

Tym bardziej czekam :D

no na wyspie bedziem gotowac, zdecydowalam sie na nią bo lubimy wspólnie całą rodzinką gotować, a najbardziej junior :lol: . Dzięki takiemu ustawieniu bedzie sobie siedzial na stoleczku z drugiej strony i zaglądał, albo wrzucał do gara to i owo (byle nie samochodziki) :wink:

a te fronty rrmi to poprostu matowe szklo w aluminiowej ramce.

Mój kuchniarz opowiedział nam o klientce, która co rok lub dwa zmienia cosik w kuchni. Jej małż wyjezdza na 2-3 tygodnie w Alpy na narty i jak wraca ma np. w meblach kuchennych nowe fronty :lol: 8)

Ja nie będę taka dobra i wyślę mojego na narty do Wisły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego diabla prawie posłuchała:)garaż widze bordowy(zgaszony i splowialy, moze troche rdzawy) a dom szary.

Jezuniu! :o

wyciągnęłaś mi to z głowy,

taka wisnia, ciemna czerwien, albo rudy, ale rdzawy brzmi lepiej niz rudy :lol:

ale spoko spoko

ide ogladac probnik, a kuzyn mi to potem wyceni :roll:

a moze sie nie spieszyc i tynk walnąc na wiosne? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...