Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

to właśnie o szarym myslałam :wink:

 

a próbki mam z Mikołowskiej, koleś jest tam bardzo bardzo cierpliwy i naprawde wydaje sie dobrze zorientowany w temacie okien, montażu bo co poniektórzy zachowują sie jakby przyapdkiem ich postawiono za ladą.

 

Ja tez mam słabo rozpracowane wnetrza, ale wiem juz jedno to nie musi byc wszytsko w jeden deseń. Zapraszam Cie na pogaduchy :lol:

Mam spora galerie wnetrz, zbieram to od roku i wiele rzeczy mi sie rozjasniło i wyjaśniło :wink:

 

Ten szary taki fajny, nienarzucający się. I pasuje prawie do wszystkiego.

Ja mam fobię drewnianej pstrokacizny.

Niektórzy uważają, że drewno do drewna zawsze pasuje, a mnie się to nie podoba.

Ja mam w cholerę różnych gazet i wycinków - straszliwy bajzel. Trzeba by to uporządkować nieco.

A twoją galerię chętnie przejrzę, oczywiście :) Elektroniczna ona czy papierowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ale masz śliczny domek- zawsze podobaly mi sie takie fajne stodoły tylko mojej połowie nie.Kolumnami sie nie martw- wyglada ,że sa przy dziurze na schody jakoś fajnie zaranzujesz schody- może oprzesz je o nie i bedzie git.

Dom piekny a czy myslalas o deskach daglezjowych- podobno tak samo super wytrzymałe jak modrzew na warunki atm.Ja maluje altaxinem woskowym - jest super,polecam, pieknie pachnie.

Z dziecmi mam ten sam problem- nie śpią tam gdzie powinny a nawet uslyszałam od swojej 5 letniej corki ,że jak jestem w koszuli nocnej to mam wkladać majtki bo tata mnie zobaczy a ona by nie chciala tego. :D Nota bene spi ze mną a jak ja przenosimy do jej sypialni to po 2 godzinach na śpiku przychodzi do mnie a moj mąż się wynosi do jej łóżka.Młodszy synek przychodzi spać do mnie ok. 4 rano- nie mam sily go wynosić. Do jego łóżeczka tez juz wlazłam aby go zmobilizować do spania ale płakał jak bóbr i mimo tego nie wrocił do niego. Oszaleć idzie.

Ja mam pytanie jak zakonczyłas te rury drenażowe- żółte- na zdjeciach ich nie widze ale domyslam sie ,że to nie te pomarańczowe- bo to chyba GWC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc ale masz śliczny domek- zawsze podobaly mi sie takie fajne stodoły tylko mojej połowie nie.

 

Gdybys widziała od jakich projektow wychodzilismy to bys sie usmiala :lol: tzn porównujac je do tego, poprostu dwa przeciwległe bieguny. Kiedy zaczełam małżonka namawiac do tego projektu to myslałam ze sie w koncu pobijemy :wink: , bronił sie przed nim okrutnie.

Kolumnami sie nie martw- wyglada ,że sa przy dziurze na schody jakoś fajnie zaranzujesz schody- może oprzesz je o nie i bedzie git.

oj mam nadzieje bo jak na nie patrze to robi mi sie słabo :(

Dom piekny a czy myslalas o deskach daglezjowych- podobno tak samo super wytrzymałe jak modrzew na warunki atm.Ja maluje altaxinem woskowym - jest super,polecam, pieknie pachnie.

 

Pozdrawiam

nie slyszałam ale teraz to sie tym zainteresuje, jeszcze nie podjelismy ostatecznych kroków, czasami to mam pietra co do tego drzewa, czy nie wdepniemy w wielkie ... :oops: Jesli chodzi o altaxin to jaki masz kolor u siebie? My w pospiechu kupowalismy lakierobejce i wybralismy sadolin, nadbitka jest ok, ale krokwie nasi panowie to słabo oszlifowali i potem jeszcze popadało, teraz wyglądaja nieszczególnie, powiem wprost - brzydko, sinieja itd. Bedziemy musieli latem to oszlifowac i jeszcze raz malowac.

Z dziecmi mam ten sam problem- nie śpią tam gdzie powinny a nawet uslyszałam od swojej 5 letniej corki ,że jak jestem w koszuli nocnej to mam wkladać majtki bo tata mnie zobaczy a ona by nie chciala tego. :D Nota bene spi ze mną a jak ja przenosimy do jej sypialni to po 2 godzinach na śpiku przychodzi do mnie a moj mąż się wynosi do jej łóżka.Młodszy synek przychodzi spać do mnie ok. 4 rano- nie mam sily go wynosić. Do jego łóżeczka tez juz wlazłam aby go zmobilizować do spania ale płakał jak bóbr i mimo tego nie wrocił do niego. Oszaleć idzie.

O! jak fajnie ze nie tylko ja mam taki kabaret :wink: a ile ma Twoj młodszy bąbel. Bomoje dzieci to 5 lat i drugie 2 lata skonczy w marcu

Ja mam pytanie jak zakonczyłas te rury drenażowe- żółte- na zdjeciach ich nie widze ale domyslam sie ,że to nie te pomarańczowe- bo to chyba GWC

Taaaak te pomaranczowe to GWC, a czy faktycznie ono nim bedzie to sie okaze, to samoróbka :wink:

Rury drenazowe zakonczone sa studzienka drenazową na tylach domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci 5 lat i 3 latka-Natalia i Kubuś.

daglezja jest piekna , jako surowe dzrewo wpada lekko w róż, pomalowałam altaxinem mahoniowym woskowym.Na zdjeciu tu dopiero jeden raz, po drugim razie robi sie taka kasztanowa- bardziej pasuje do złotego dębuhttp://images14.fotosik.pl/30/d1a8a2c56c67bd98m.jpghttp://images13.fotosik.pl/15/0a494238cdac98c6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc,

 

Podziwiam postępy w budowie. Domek bardzo fajnie się zapowiada :D

 

A o problemach z dziećmi to chyba budujące mamy mogłyby oddzielne forum założyć. Kiedy trzeba coś uzgodnić to dzieciaki także mają pełno spraw. :roll:

 

czekam na więcej zdjęć i koncepcje wykończeniówki. Potrzebuję inspiracji ... :D

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

nie powiodła się próba przeforsowania szarych okien

nie da se chłop powiedziec :evil:

 

Skąd ja to znam.

Zawsze jak mam jakiś pomysł i przedstawię do Lukowi to zawsze mu się nie podoba. Nie bo nie - i już...:evil: :evil: :evil:

Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że i tak wychodzi na moje :wink:

Ach Ci faceci :lol:

 

Może jeszcze go pomęczysz?

Masz jakieś fotki takich szarych okien?

Prawdę mówiąc jeszcze takich nie widziałam :oops:

U nas jak na razie stanęło na jasnym brązie :)

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc,

 

Podziwiam postępy w budowie. Domek bardzo fajnie się zapowiada :D

 

A o problemach z dziećmi to chyba budujące mamy mogłyby oddzielne forum założyć. Kiedy trzeba coś uzgodnić to dzieciaki także mają pełno spraw. :roll:

Dzięki tomki 4 :)

Jedno wrzeszczy przez drugie, jedno to ja jeszcze zrozumię, ale ten drugi berbeć paple byle przekrzyczeć starszą siostre, już się boję co to bedzie jak zacznie gadać na dobre :o :D

czekam na więcej zdjęć i koncepcje wykończeniówki. Potrzebuję inspiracji ... :D

 

pozdrawiam :D

na nowe zdjecia poczeka sie troszkę bo żeby instalacje ruszyły to musze miec te pieronskie okna :evil:

inspiracje powiadasz...

miło by mi było gdyby moje wypociny stały sie dla kogoś inspiracją :wink:

jak ten dom bedzie troche po mojemu i troche po myśli mojego małża to ja nie wiem do jakiej kategorii sie go zaliczy :o

ale pewnie przez to będzie niepowtarzalny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

nie powiodła się próba przeforsowania szarych okien

nie da se chłop powiedziec :evil:

 

Skąd ja to znam.

Zawsze jak mam jakiś pomysł i przedstawię do Lukowi to zawsze mu się nie podoba. Nie bo nie - i już...:evil: :evil: :evil:

Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że i tak wychodzi na moje :wink:

Ach Ci faceci :lol:

 

Może jeszcze go pomęczysz?

Masz jakieś fotki takich szarych okien?

Prawdę mówiąc jeszcze takich nie widziałam :oops:

U nas jak na razie stanęło na jasnym brązie :)

 

Pozdrawiam kasia

Kasiu we wnetrzach otworzyłam wątek kolorowe okna coś juz tam jest ze zdjęć.

W tym tygodniu musimy juz te okna zamowic, za dlugo to trwa, a czas ucieka. Tak naprawde to nie wiadomo jak długo potem trzeba bedzie czekac na zrealizowanie tego zamówienia.

Kasiu w czym robisz swoje wizual. i jak je wklejasz do dziennika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Malmuc!

 

Zaraz popatrzę na te okna :lol:

 

Chodzi ci o wizualizację kuchni?

No to najpierw robię sobie projekt w Ikea Home Planner.

Zobacz sobie tutaj: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/complete_kitchen_guide/planner_tool/download/index.html

Potem zapisuje obrazek w postaci bitmapy {*bmp}

Potem otwieram go w edytorze i zmieniam format na JPG.

No i wtedy wklejam obrazek JPG do mojego albumu w necie.

 

Jakbyś miała pytanka to służę pomocą :)

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, malmuc? Jak się mają okienka?? Szary rulez.

 

Wkleiłam ci już w wątek na Wnętrzach. Dla mnie bomba : http://loft.blox.pl/html

 

nie wiem :(

mam już dosyć :x

już mi wszystko jedno, mogą być kuźwa nawet lila-róż :evil:

:o :o :o

:lol: :lol: :lol:

 

Jak z przekonaniem się uczepisz wersji lila-róż, to szary to będzie baaardzo dobry kompromis :D :D :D

 

Wymądrzam się, bo my na razie nie zamknęliśmy etapu "jakie rynny". Potem będzie jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilam dzis do kolesia u ktorego mamy kupic rolety po naprawde fajnej cenie. Pytam czy rolety w kolorze szarym sprzeda mi w tej samej cenie w jakiej oferuje mi złoty dąb,a on na to tak:

oczywiscie ze w tej samej cenie!

pancerz ma w dwóch kolorach : srebrny i popiel, ale prowadnic w takich kolorach juz nie ma

Ludzie trzymajcie mnie :evil: :evil: :evil:

Jak jest jedno to nie ma drugiego!!! :cry:

 

Zaraz sie wsciekne i wezme biale okna :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...